Az érett gyümölcs a legédesebb

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Az érett gyümölcs a legédesebb
Fiatalabb pasik, érett nők
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
szemelyi-titkar#172006-04-30 14:51:49
Válasz a(z) 16-es üzenetre: Elöször is, köszönöm a hozzászólásokat, úgy látom életképesnek bizonyul a téma. 1. Sokakat foglalkoztat, mit is jelent az "érett"? Mindenkinek mást. Ki tudná megmondani, mit jelent a "jó", mit az,hogy "szép"? -hisz teljesen egyénfüggő, mindenkinek mást. A cím megválasztásánál az idősebb, öregebb szavakat nem találtam megfelelőnek, hisz egyesek számára esetleg sértő lehet. Ne gondolkodjunk, konkrét határokban, a hangsúly a nagyobb korkülönbségen van.
gabiga#162006-04-30 13:32:22
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
SZia!
Először is: miért kérsz bocsánatot? A Fórum nyilvános, mindenki hozzászólhat a témákhoz, sőt az a jó, ha minél többen szólnak hozzá, és cserélnek véleményt. 
Az érett szó jelentéstartalmát fejtegeted. Némiképp igazad is van, de azt gondolom jelen esetben a szó maga csak finomabb utalás, jelentése: idősödő. Igazából persze ezen is lehet vitatkozni, hány évre tegyük a határt...de végül is azt hiszem nagyjából mindenki érti, mi is ennek a fórumtémának a lényege. (alcímben ki is van fejtve: fiatalabb pasik, érett nők)
A továbbiakban is van igazságod: 1.igen, az is benne van, hogy valami mást kap az ember...2.és ez lehetne a téma kiterjesztése, vagy egy másik téma: fiatal csajok, érettebb pasik :-))
De hol vannak a fiatal pasik?? Akiktől itt megtudhatnánk egyet s mást, miért szeretik az "érett" nőket? Kíváncsian várom, lesz-e hozzászóló az érintettek között.
Az ÉRETT nők képviseletében: gabiga
sexfun#152006-04-30 10:08:27
Sziasztok! Bocs, hogy beleszólok,a beszélgetésetekbe, de mi az hogy érett? Egy 18 éves kezdőnek a 30 éves tapasztaltabb nő maga a menyország. Egy 30-as pasi 40-en túli nőkkel is jólérezheti magát. Melyikaz érett és mire? Gabiga indokaihoz hozzáfűznék még egyet. Talán egyszerűen csak  valami mást kap az ember egy ilyen kapcsolatban. Kiszakad a megszokottból, a sablonosból. De ez fordítva is igaz. A friss, fiatal hús is izgató. Mindkettőre mondtatok már példát.
joco#142006-04-30 01:03:08
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/6219.jpg
Brávó csak igy tovább érdekes amiről a téma folyik, de gabikának is ígazat adok és én is azt vallom első  a kőtelező és azt kell ízgalmassá tenni hogy ne tudjon el laposodni, persze ehhez mindkét résztvevőnek ki kell kellően vennie a részét belőle és ha nem működik csak akkor jöhet a szabadon választot ami talán egy mérce is lehet sőt útmutató mi nem működik jól az otthoniban és  nem csak a szomszéd kertje legyen zőldebb!!!!
kika#132006-04-29 21:41:15
lasz a(z) 9-es üzenetre:Tökéletesen igazad van ,
kika#122006-04-29 21:41:04
lasz a(z) 9-es üzenetre:Tökéletesen igazad van ,
zan#112006-04-29 16:23:48
Nem hiszem, hogy ellentmondásos. Szerintem a fiatalember kevesebbel beérte mint én.Én próbáltam korábban rávenni, hopgy hordjon vágykeltő fehérneműket és szeretkezzünk ágyon kívül is, de nem láttam erre való hajlamot benne.
természetesen a fő célomban igazad van. SZeretném megmentenni a házasságomat( FŐ CÉL), de nagyon nehéz amikor az új partnerem mágnesként vonz.Köszönöm szépen a válaszod!!
gabiga#102006-04-29 16:18:29
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
SZia zan!
Érdekes a történetetek, amit leírtál, bár kissé ellentmondásos.Ha a "nem túl fantáziadús" feleséged egy fiatalember igényeinek ennyire megfelelt, akkor talán nem is csak az ő fantázájával volt baj. Nem gondolod? És magad is azt mondod, hogy az érettebb nők vonzóbbak és ideális partnerek.Azt mondod: nem tudod a vége mi lesz... nem derül ki a leírtakból, meg akarod e menteni a házasságodat, vagy már reménytelennek látszik a helyzet. Én - saját tapasztalat is (olvasd el erre vonatkozólag a Szopni fórumtémában, amit írtam)- úgy gondolom, ha mindketten a  házon kívüli kapcsolatból szereztetek tapasztalatot arról, mi a jó a másiknak, magatoknak, akkor talán egymással is ugyanazt ki lehetne próbálni. Lehet, hogy a "kirándulás" után egymásban is megtaláljátok azt, amit máshol kerestetek. Hmm?
zan#92006-04-29 15:43:16
Sziasztok.
Én egy 40 éves, 15 éve házas  fiatalos férfi vagyok, és feleségem is ugyanennyi idős.
Elmesélem az én történetem. Kb . 4 éve kezdtem el szeretőt keresni mert a feleségem nem volt túl fantáziadús ezen a területen, és kizárólag az ágyban szeretett hanyatt fekve szerelmeskedni. Én ettől több és változatosabb szexre vágytam és szerencsére sikerült egy hozzám hasonló szexorientált férjes asszonyt találni, aki számomra az ideális szexet adta mindenben. Közben a feleségem egyre inkább elhanyagoltam.Valamit megsejtett és mivel ő tanárnő körbenézett diákjai között. Talált is egy izmos copfos fiatalembert, aki jópárszor kielégítette feleségemet. Sőt már el is akarta venni, mivel fiatal barátnője nem volt megfelelő számára. Neki is az idősebb tapasztaltabb és érettebb nők tetszettek meg feleségem által. Nem tudom , hogy a vége mi lesz, de az biztos, hogy az érettebb nők mindenképpen vonzóbbak és ideálisabb partnerek az ágyban ,még ha nem is rendelkeznel már olykor tökéletes alakkal, de rerendelkeznek minden mással.
joco#82006-04-25 10:48:26
Válasz a(z) 7-es üzenetre:nos csak annyit jó a téma amit felvetettél és látom sőt tudom hogy nagyon jó partnerra találtál , hallgasd meg tanácsait és fogadd el! én már ha utánnam nézel a nyugdíjas korosztályhoz tartozom. és érdekes ez a mai fiatalság mert nem csak ti fiúk fordultok szívesen az idősebb korosztály felé ugyan ez a lányokkal is ezt tapasztalatból írhatom. Hiába változik a világ, mert a mi fiatalságunkra nem igen volt ez jellemző! De valóban a vágyakat nem szabad elfolytani!!! ÉLJEN a SZEX és ÉLJEN az EMBERISÉG SZEXKULTURÁJA!!!!
szemelyi-titkar#72006-04-22 17:54:06
Válasz a(z) 6-es üzenetre: hosszabb keresgélés után megtaláltam és elolvastam a "kész regény"-ed. Hát igen, a tanulság, hogy nem szabad és nem lehet elfolytani a vágyakat! És élni kell a lehetőségekkel! :) Tetszett a történet, kiváncsian olvastam az ujabb és ujabb fejezeteket. Tudomásol vettem, hogy van elég pasid, bóknak számon tehát, hogy nagyon szimpatikusnak találom a gondolataid és hogy ennyire érdeklődsz a szex iránt. Én azt tapaszataltam, hogy akinek ilyen gondolati vannak, nem igazán érdeklődik a szex iránt és vissza. Ilyen hölgyel szeretnék megismerkedni és is. Högyeim, vegyenek példát gabigáról! Merjék megvalósítani álmaikat!
gabiga#62006-04-22 17:12:19
Válasz a(z) 5-es üzenetre:
Kösz :)) Tájékozódtam :))))
De most épp halmozom az élvezeteket,ketten is vannak - egy állandó, és az itteni "párom" hébe-hóba - szóval rendben vagyok :)))
(ahhoz képet, ahonnan kezdtem...a Fórumban Vonzások és választások témában le van írva az egész történetem, ha érdekel...nem semmi)
Talán ezt a fórumot is sikerül feldobni, mint a másikat :)))
szemelyi-titkar#52006-04-22 16:39:13
Válasz a(z) 4-es üzenetre: Köszi a hozzászólást! Ha új pasi kell, tudod hol találsz? :))
gabiga#42006-04-22 16:21:47
Válasz a(z) 1-es üzenetre:
Üdv!
Nos én egy lennék az "érettebb" (52) kategóriából :)
Egy 30 éves pasi miatt regeltem be anno, aztán ittragadtam. Nekem az a tapasztalatom, hogy főként ez a korosztály keresett meg (21-35). Akivel szóba elegyedtem, mindtől megkérdeztem miért érettebb nőt keres, miért nem elég, miért nem jó neki a saját korabeli partnere? (mert csaknem mindnek volt felesége, élettársa) Nos a válaszok nagyjából ugyanazok voltak: 1. a korabeli partner hölgyek nem kívánják annyiszor a szexet, mint ők szeretnék, 2.otthon nem merik előadni a "hagyományostól" eltérő igényeiket, vágyaikat (nem extrém vad dolgokra gondolok), 3.a fiatalok nem elég fantáziadúsak, nem szenvedályesek, valamiféle szerepet játszanak, nem magukat adják, 4. az érett nő tudja mit akar, határozott, természetes. 
Hát nagyjából ezek az indokok hangzottak el. ehhez még hozzátenném, amit ugyan nem mondtak, de biztosan benne van: az érett nőknek már ritkán jut eszébe, hogy esetleg férjhez akarna menni hozzájuk (többnyire férjnél levő, de hiányt szenvedő nőkről van szó, esetleg elvált, de "isten ments mégegyszer!"), gyereket sem akarnak, nem is lehet esetleg már, és nemigen akarják az elsőből adódóan, hogy napfényre kerüljön a kapcsolat - egyszóval a biztonság.
Nos ezek az én tapasztalataim.
Magam szempontjából sem rossz ez :))) Az én hiányérzetemet a fiataloktól kapott energikus, heves, fantáziadús szex kielégíti (és adós sem maradok:)). Megfiatalít, és fiatalon tart.
szemelyi-titkar#32006-04-22 11:43:31
Válasz a(z) 2-es üzenetre: Kíváncsiság. Érett párról is lehet szó, de ha komolyra fordul kérek fotót minkét félről (egészalakos, nem fontos arcképes), persze, ekkor is csak a hölgy kedvére, ui. hetero vagyok. :)
pasitnejemnek#22006-04-22 01:52:06
Válasz a(z) 1-es üzenetre:és mit értesz érettebb alatt? miért izgat? érett párral is lenne kedved?
szemelyi-titkar#12006-04-21 21:21:19
Sziasztok!
A kíváncsiságtól vezérelve hoztam létre a szobát! Én, mint sok velem egykorú pasi, szeretném kipróbáni, milyen is a szex egy érettebb nővel. Tapasztalatom szerint nem is olyan egyszerű ehhez megfelelő partnert találni. Lehet írni bármit a témával kapcsolataban, élményeket, kudarcokat, lehet tippek-trükkök rovat stb..
Mindenkit szeretettel várok!

[1-60] [61-77]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3750BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba111100Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba820Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba7170Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5790Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak

#profi_csajok220Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3130Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.