félénkség leküzdése

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

félénkség leküzdése
Hogyan küzdjük le a belső vágyainkat takaró gátlásokat?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
carlos96#412006-05-25 11:38:31
A(z) #41 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
sztyerna#402006-05-24 07:29:40
Ha a csajok közül valaki szivesen masztizna velem msnen  az irjon nekem üzenetet!
zoan#392006-05-21 21:46:28
Szia Segitom!Egy 32 eves srac vagyok IMADOM A SZEXET es a szeretkezes minden fajtajat a gyenged erzelmeken belul.A felesegemmel csodalatos a kapcsolatunk . Megosztuk mindent egymassal es ha megfelelo part talalunk veluk is . Tavaly probalkoztunk a swinger clubbal is.Egesszen hangulatos es kellemes volt a hangulat,de a lenyeg elmaradt midig,mert a gatlasom elhatalmasodott rajtam .Ennek ellenere ujra szeretnenk tobbesben meglatogatni az orgia szigetet.Mit tegyek , hogy legyozzem a felelmeim?ELORE IS KOSSZ!:ZOLEE
licking#382006-05-18 06:46:01
Kénytelen vagyok kilépni a csoportból. A legutóbbi levelet 5 pld.-ban kaptam meg, de min. 2 pld. mindig jön a körüzenetekből.
   Üdv
remi48#372006-05-16 13:07:20
Az előző levelemhez. Nem kell tökéletessen kinézni, átlag eberek járnak oda is a kövértől a soványig , a magyarok egy picit sex orientáltabbak anémet holland természetesbb családostol unokástol nagymamástól va itt. Próbáljátok ki !!
remi48#362006-05-16 13:01:59
Sziasztok! A Balatonakarattyai nudista is jó dolog, a gátlások oldódnak, és sok szépet és jót látni a vízben meg kis sex játékok is beleférnek, nagyon kellemes környezet kulturált, sok német vendég tiszta stb. Találkozzunk majd ott is.Én mindig superul éreztem magam, feleségem visszafogottabb mint én de ő is délutánra egy kis víz allatti masztiba benevezett.
dereje#352006-05-16 09:55:33
Sziasztok,
csak egy tapasztalat: a félénkség leküzdésére szerezz egy nálad még félénkebb partnert. :-) Rá leszel kényszerítve az érzés leküzdésére. Én legalábbis egyszer így tapasztaltam. Nekem bejött (persze neki nem hinném, hogy sokat segített ;-) )
István
nyitottslicc#342006-05-14 21:20:01
Válasz a(z) 33-es üzenetre:Szia, a Csongrádi Tisza parti camping tusolójában. Üdv. Nyitottslicc
mrmm#332006-05-14 16:30:07
Válasz a(z) 22-es üzenetre:
Hol sikerült ilyen helyzetbe kerülnöd? :)
mrmm#322006-05-14 16:22:53
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Teljesen egyetértek. Kéne egy olyan ember aki képes megszervezni egy ilyen találkát. Bár mégjobb lenne ha mindez rendszeressé tudna válni.
elvezkednek#312006-05-14 11:46:16
Először is köszönöm, hogy itt lehetek. A téma jó, a résztvevők szimpatikusak. Összeverődött sok ember nagyjából hasonló szándékkal, gondolkodással. Ez fontos, hiszen ha nincs meg a kölcsönös egyetértés, az akár büntetendő is lehet. Nem teheti meg senki, hogy bárhol, bárki előtt masztizzon. Egy csapatban viszont, ahol a partnerek célja hasonló, nyugodt, megbízható környezetben igazi élvezet lehet. Persze egy koedukált csapatban, legalábbis az én beállítottságom ilyen. A tagokat látva, sajnos itt is mi, férfiak vagyunk elsöprő többségben. 
Tudom, mit akarok: kellő bátorságot, és a közös maszti felemelő érzését.
Azt is tudom, hogyan: rátalálni emberek olyan csoportjára, akikkel ezt meg lehet tenni.
Igaz, itt van a Csoport, de tisztában vagyok azzal, hogy esélyem alig több a nullánál.
Talán ha egy valóban működő egymással közvetlen kapcsolatot is fenntartó emberekből állna, legalább egy kicsi, belső mag lenne ilyen...
Lehet, van is, csak nem tudok róla.
Sajnos nekem nincs sem lehetőségem, sem tehetségem arra, hogy konkrét szervezési munkát felvállaljak.
De talán valakinek, valakiknek ebből a csoportból menne a dolog.
Összehozni tagokat, helyszín, időpont stb.
Hiszen a legtöbben, azt gondolom ezért vagyunk itt. Hát lépni kéne, nem csak virtuálisan...
Talán akkor nekem is nőni fog a nullánál alig nagyobb esélyem...
kariko#302006-05-09 17:10:08
sziasztok!
amit én tapasztaltam a közös élvezkedésben az, hogy eleinte a vágy és a gátlás keveredik bennem, de aztán a vágy kerekedik felül és hatalmasat tudok élvezni.
amit csináltam egy párszor nő előtt nagyon izgi és klasz volt!
főleg amikor már letolta a bugyiját és a nedves puncijában eltűnt az újja...
valami extra izgi, hogy nem lehetünk egymásé, de az élvezetünket nem féltjük megmutatni a másiknak.
volt olyan élményem is, hogy kivertem a kertben, azt hittem nem látta senki, de a szomszéd távcsövön leste...aztán odajött, hogy felizgult, amikor én csináltam, és nem vernénk-e együtt csak úgy a kert végén a bokrok között...furcsa volt egy férfitől hallani, mert nem vagyok meleg, de klasz volt, mert a feleségéről beszélt közben, micsoda mellei vannak, mekkora feneke, aztán eldurrantunk, szinte egyszerre.
aztán két nap múlva a feleségét is odahívta, hogy nem bánnám-e ha előtte csinálnánk...hát nem bántam :)) a nő csak nézett, eszébe sem jutott csinálni valamit, aztán a férje kérte hogy vegye le a bikini felsőt.mikor kibuggyantak a nagy mellei a férjével együtt sültünk el. persze a nőnek is megtetszett, aztán este a napozó ágyon levetkőzött előttünk, és úgy vibrizett hogy nézte ahogy verjük. mondani sem kell hogy a 4 orgazmusa volt, de a legnagyobb az volt mikor egymás után elsültünk. akkor még nem rá, hanem az üvegajtóra. 
sosem dugtam meg de az ilyen kellemes maszti délutánok sokáig megmaradtak. a férje meghúzta néha, de én tartózkodtam mindig, hogy akár meg is kérdezzem, hogy bedughatom-e :) sosem fogták meg a farkam, de nagyon klasz volt, amikor a féjével levetkőztünk előtte, ő meg fekete, vagy piros, esetleg bordó kombinéban ült a fotelben és nézte ahogy kivesszünk a farkunkat és elkezdjük verni. pláne, ha kérte, hogy a fekete kombinéra spricceljünk, brrr még most is beleborzongok, ha rágondolok milyen klasz volt.
volt sajna ,mert 3 év múlva kiköltöztek németbe...
azóta csak az emlékekre verem ...
jó lenne viszont egy közösségi masztizás, egymás előtti meztelenkedés, stb

kariko
balint4457#292006-05-08 21:03:32
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/6540.jpg
Kedves adsl!
Légyszíves vegyél felújra a csoportba!
Bálint
sztyerna#282006-05-08 00:17:58
Miért nincs soha senki a közös chat-szobánkban...?
madonna#272006-05-07 16:15:50
Sziasztok, csók mindenkinek!

Nagyon örülök, hogy tagja lehetek a csoportnak. Mivel új vagyok, még nem tudom, hogy szoktak-e lenni rendszeres találkozók, mindenesetre nagyon szívesen részt vennék egy ilyen közös buliban.

Mégegyszer csók mindenkinek,

Gábor
karako#262006-05-06 06:48:53
Addig is marad a maszti egyedül. Csak már kezd unalmassá válni.
karako#252006-05-06 06:46:48
Köszönöm a jó tanácsokat!
gabiga#242006-05-05 22:15:34
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Na igen, hogy nem hiszel benne igazán, azt megértem, és talán igazad is van. Sokféle ember van itt, és sokféle szándékkal. Szerencse kell hozzá, hogy pont olyanra bukkanj, akivel kialakulhat valami..rövid vagy akár hosszútávú, és talán komoly is.Ha elfogadsz egy tanácsot tőlem - mint a női nem és a tapasztalt, idősebb korosztály képviselőjétől - ne vágj bele mindjárt a közepébe (úgy értem ne hozd fel a második mondatban, hogy le akarsz feküdni az illetővel). Beszélgess, ismerkedj, ha szimpi, udvarolj. A nők ezt szeretik, és aki komolyabb ismerkedési szándékkal van itt, erre fogékony.És kitartás, keresgélj, légy nyitott és bátor, talán sikerrel járhatsz! Sok szerencsét!! :))
Gabi
karako#232006-05-05 20:28:12
Válasz a(z) 17-es üzenetre: Őszintén? Semmi. Irogattam egy-két felhasználónak, de nem reagáltak semmit. Nem is igazán hiszek ebben a formában, csak már pár hónap eltelt a szakításom óta(január), és már igazán hiányzik valami.
nyitottslicc#222006-05-05 19:35:54
Válasz a(z) 1-es üzenetre:
Szia, engem tusolás közben egy deszkafalon át lesett meg 3 gimis csaj, amig vertem a farkam. Azóta odavagyok azért, hogy lányok előcss csinálhassam. Hatalmas élmény. Ajánlom mindenkinek.Nyitottslicc
gabiga#212006-05-05 18:25:12
Válasz a(z) 20-es üzenetre:
SZia Ati!
Először is hadd mondjam, hogy szerintem - bár már találkoztam máshol is ilyennel - az ilyen kérdést inkább priviben vagy levélben kellene feltenni.
De, ha már itt kérdezted, a válaszom: nem. Van partnerem akivel minden nagyon szép és jó, nem keresek mást. De kösz, hogy gondoltál rám :)
gabiga
gaston38#202006-05-05 18:08:45
Válasz a(z) 18-es üzenetre:szia gabi,érdekelne egy idősebb nővel való akár maszti akár petting,lehetne róla szó?
ati
gaston38#192006-05-05 17:58:52
sziasztok,érdekelne a közös maszti,esetleg borotváltat nyalogatnék is!!!kit érdekelne?ati
gabiga#182006-05-05 17:35:26
A(z) #18 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
gabiga#172006-05-05 17:35:20
Válasz a(z) 16-es üzenetre:
Egy kicsi lépést már tettél:) itt vagy Eropolisban, és megfogalmaztad a problémád. Úgy látom pár hónapja már beköltöztél, eddig mire jutottál itt?
karako#162006-05-05 16:10:04
Sziasztok! Én is új vagyok itt. 
Nekem egy nagy problémám van: addig eljutni, hogy a belső vágyak előtörjenek. Lefordítva: a kezdeti lépésekkel vagyok bajban.
norga26#152006-05-05 13:58:24
Kéne valami tali :)
gabiga#142006-05-04 20:09:53
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
Szia!
Én csak a magam nevében tudok neked válaszolni:(a válasz a korábbiakra vonatkozik,mert közben találtam valakit, aki a kedvesem lett, és azóta senkivel nem beszélek priviben) Ha engem valaki privire hívott, akkor ugye először megnéztem az adatlapját, ki is az.Ha nem tudtam meg belőle semmit - nincs hirdetése, semmi adat - vagy nem budapesti, akkor általában elutasítottam. Hogy miért? Mert egyrészt szeretem tudni, kivel állok szóba - legalább kor, érdeklődési szinten - másrészt nem távkapcsolatot kerestem, (ezért a Bp.)
A kérdésed második részére vonatkozóan, (szintén magam nevében) azt gondolom, hogy ahogy már itt is kiderült, a nők nem annyira szeretik a "nyilvános" masztit, inkább magukban - persze van bőven kivétel is, lehet, hogy te nem ezekkel futottál össze :) - másrészt, a nők szeretik az "előjátékot", kis udvarlást, ne mindjárt durr bele a közepébe.
sztyerna#132006-05-04 17:01:17
Sziasztok! Új vagyok köztetek, de azért itt már vannak tapasztalataim. Sajnos nem túl pozitív, mert valamiért a nők többsége, aki egyáltalán válaszol a privi felkérésre kapásból elutasítanak, amikor arról van szó, hogy csak egy kis masztit szeretnél msn-en. Nem tudom miért van ez így... Elsőre azt gondolnám, hogy sokkal vonzóbb egy maszti egy kamera előtt, mint egy vadidegennel ágyba bújni. Szerintetek miért pattintanak le minket, ha ilyen ajánlattal állunk elő?
pepe11#122006-05-04 09:16:32
A(z) #12 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
remi48#112006-05-03 17:52:53
Gabiga igen a fiúk nyitottabbak ilyen téren, mert ha nem masztiznának uton-utfélen elakadnának mindeben-:) Mi a feleségemmel amikor terhes volt így hidaltuk át a nehezebb napokat.Viszont egy barátnőm 41 éves korában masztizott előszőr, de utána hál isten belejött banán-vibri-többesben.Színesek voltak a találkáink!!
nyalo#102006-05-03 09:28:10
Üdv mindenkinek a csoportba!Köszönöm a felvételt!
program?
gabiga#92006-05-03 07:54:14
Még egy észrevétel: Az 1.,2.,5. hozzászólás úgyszintén saját tapasztaltomat igazolja, a fiúk jobban szeretnek/mernek mások előtt masztizni, és vizuálisan jobban ingerelhetők.
E téren a nők sokkal szégyellősebbek, gátlásosabbak. Magam is ide tartozom...de dolgozom a megoldáson :)))
gabiga#82006-05-03 07:49:41
Válasz a(z) 6-es üzenetre:
Szia!
Körülnéztél már a Gömbölyű szeretők fórumtémában?
Ajánlom figyelmedbe!
gabiga#72006-05-03 07:47:57
Hát ami az eddigi megszólalókat illeti, az a tapasztalatomat igazolja: miszerint 1. a szebbik nem gátlásosabb, még beszélni sem igen mer/szeret a vágyairól,  2. a fiúk viszont egyenesen szeretnek beszélni saját vágyaikról - legalábbis így inkognitóban - 
De, hogy ne csak általánosságban beszéljek, elkezdem, mint a szebbik nem képviselője én, hátha megtörik a jég.

Nos, hogy ne kelljen még egyszer elmesélnem a történetemet, ami idehozott, ajánlom olvassa el akit érdekel a Vonzások és választások témában. Vissza kell lapozni a 256. bejegyzésig.
A gátlásokról, okairól ott lehet olvasni, de mondhatom, hogy sikeresen leküzdöttem egy részüket. És - EZ EGYIK TANÁCSOM - sokat segített ebben, hogy itt, inkognitóban kibeszélhettem magamból, és meghallgattam másokat, beszélgettünk. (több barátra is szert tettem ezúton a szó nemes értelmében)
Talán ez az első lépés, a második: AZ ELHATÁROZÁS: le akarom küzdeni!, meg akarom tenni! Sajnos azért ez nem mindig elég, mert kell egy jó partner is, aki segít ebben, aki türelmes és megértő, vagy legalábbis hagyja, hogy a magad tempójában haladj a megoldás felé. Egy rossz partner inkább ronthat a dolgon.
Elsőre ennyi, majd folytatom. :))
dagibiffi42#62006-05-03 04:55:50
Sziasztok!
Én főleg a súlyom miatt vagyok félénk..pedig szeretem a közös dolgokat akár nőkkel, akár férfiakkal..de legjobban párokkal és/vagy többesben..
csak valahogy nem nyújtok valami szép látványt a dagadtságommal..meg tudom érteni, hogy nem nagyon akarnak velem szexelni..pedig a nyelvemre ( ha már punci..esetleg farok ..közelébe jut) semmi probléma..legalábbis panasz még nem volt azon - igen csekély!!- alkalom után ( kb.3-4) amikor sikerült úgy igazán belemerülni alkat nem számít csak a szex alapon..
remi48#52006-05-02 22:37:10
Sziasztok. Mindig izgatot a látvány,abszolut vizuálisan ingerelhető vagyok, hál'isten pár évvel ezelőtt eljutottam nudista strandra, nudista szauna komlexumba,pár éve pedig a többes örömeit is kiprobálhattam,mások előtt masztizhattam, kár lett volna ha kimarad.Tehát akit izgat az ilyesmi mindent bele tegye félre a gátlásokat. Megéri!!Remi48
gabiga#42006-05-02 18:45:59
Jó kérdés, jó téma!
Azt hiszem viszont, hogy bármennyit is beszélünk róla, mindenki számára használható, általános receptet nem lehet adni. 
Hogy mi a megoldás: embere, gátlása, helyzete válogatja. De az erről való beszélgetés bizonyára használható lesz némelyeknek. 
Tehát, rajta! mindenkit arra biztatok, szólaljon meg! Beszélje ki a maga gátlását (már oldódni fog), mesélje el a sikerét, adjon tanácsot!
joco#32006-05-02 01:47:30
A(z) #3 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
teisakard#22006-05-01 21:54:53
Sziasztok!

Nekem a saját magam előtti gátlásokat kellett először leküzdeni, szerencsére elég régen, és akkor nagyon jól jött egy kamera!

Felvettem magam, visszanéztem, felvettem visszanéztem. Először még levetkőzni is szorongva, 8-10 alkalom után meg szinte bármit, mintha nem létezne a kamera!

Utána jött számomra a nagyobb falat, mások előtt beszélni vágyaimról! Nagyon nehezen szántam rá magam az első lépésre, de egy alkalommal amikor barátnőm fejfájásra panaszkodott, minden bátorságomat összeszedve, előtte elkezdtem magam simogatni, és mintha csak a vágyát szeretném felkelteni elkezdtem beszélni, akkor még nem tudta hogy legfőbb vágyam mondtam el!

Bejött, és azóta szinte bizarr dolgokat is megbeszélünk, és néha teszünk!
solar#12006-05-01 15:02:54
Én is nagyon félénk vagyok szex terén, viszont vad vágyaim vannak, néha a vágyak erősebbek mint a félénkség!
Szeretek mások előtt masztizni és egyszer, véletlenül sikerült is: egy nyilvános wc-ben észrevettem hogy egy lyukon keresztül néz valaki, először megilyedtem aztán hatalmas ötletem támadt, elkezdtem simogatni magam, amig a farkam fel nem állt és hogy jól lássa kivertem a farkam, nagyon jó érzés volt...

[1-60] [61-101]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2520BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba93122Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba910Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5260Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3570Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1930Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.