Tali után miért tünik el valaki?????

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Tali után miért tünik el valaki?????
Miért van az ha talzol valakivel is mármilyen oldalrol is akkor az utána ugy eltünik mintha nem is taliztatok volna?????Ez azért szerintem gáz nem????


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
hozoka363#562011-04-28 07:59:46
Válasz a(z) 55-es üzenetre:Én mindenkitől messze lakom..Ott,ahol még a madár sem jár,a kerekerdő közepén..
btibor#552011-04-27 22:04:42
Válasz a(z) 36-es üzenetre:messze laksz sajna !!
btibor#542011-04-27 21:55:47
Legtöbbször 1 drb oka van, egyszerűen nem jöttél be neki !!
baba1978#532011-04-27 17:18:59
Válasz a(z) 50-es üzenetre:Ugye  ugye  ,mire nem képes egy szép bőr:D;)
cilamila#522011-04-27 12:41:44
Hát ez nagyon az, tudod akkor vagy jó, ha kell nekik valami, aztán félre tesz 1 darabig.
Ha újra megkíván akkor előveszi a noteszét, fellapozza és...... lassan ez már kezd .... lenni.
princess36#512011-04-27 11:51:24
Válasz a(z) 50-es üzenetre:ezt jól látod bár én igy néznék ki:O:DDDD
huszonketcm#502011-04-27 10:07:03
Válasz a(z) 49-es üzenetre: Akinek ilyen teste van, azt állandóan zaklatnám. ;-)
baba1978#492011-04-27 03:43:42
Válasz a(z) 44-es üzenetre:Igen jellemző a férfiakra ,soha máskor nem keresnek telefonon ,csak mikor szakítanak! Valahogy a kommunikáció kimarad az élettérből itt ,legalább is a normális emberi szó és kapcsolat!
csitrihusi#482011-04-26 18:15:07
Válasz a(z) 47-es üzenetre:Nyahhhhhhhhhh:D
huszonketcm#472011-04-26 17:56:24
Válasz a(z) 43-es üzenetre: :-) Lüke. :-)
andih#462011-04-26 16:27:07
Válasz a(z) 44-es üzenetre: Na, az már valami, ahhoz képest, ha nem is szól, hogy vége. ;-) Le kell tojni!
brigus#452011-04-26 15:47:27
Persze, mikor megjelenik egy másik, újabb és izgalmasabb, akkor általában nem számít (sem nőnek, sem férfinak) hogy mennyi ideje tartott és mit hozott az éltébe az előző, ez sajnos így van és ez szépet, kevésbé szépet, egyaránt bánt, mert megalázó érzés. Viszont, én a tapasztalataimra alapozva, pl egy másodpercet is sajnálnék attól az embertől, az életemből - legyen bármilyen jó megjelenésű is - aki úgy vár egy új ismerősére, hogy csak önmagának rendel és még közli is, hogy ő azt elkívánja fogyasztani, addig várjon türelemmel, a kedves érkező. Ilyenekből lesznek az egoista kihasználós, lelécelős alakok, ez a jellemükből fakad, csak kell némi rutin a felismerésükhöz.(A szexbuliba, csak csajok jöhetnek! :-)
csitrihusi#442011-04-26 13:27:45
Válasz a(z) 42-es üzenetre:A pasik egyetlen telefonnal elrendeznek 1 éves  kapcsolatot ,ami szép volt ,sőt..........!
csitrihusi#432011-04-26 13:26:17
Válasz a(z) 40-es üzenetre:Ja ja  ekkora szercámmal könnyű dumálni :D:D későn legyünk okosak na nyahhhhhhh:D
andih#422011-04-26 12:46:27
Válasz a(z) 34-es üzenetre:Drágám, a pasik nem szeretnek szakítani... Ez fogadd el! :-)
andih#412011-04-26 12:44:28
Ha az ember önmaga és vállalja önmagát, akkor nem zavarja, ha eltűnik valaki.
Ezt már nagyon sokszor leírtam és tudom, hogy csak az érti meg, aki valóban ismeri önmagát. Egyszerűen, először saját magunkkal kell tisztában lenni, vágyainkkal, előnyeinkkel, hátrányainkkal, szimpatikus és kevésbé vonzó tulajdonságainkkal. Amikor már tudod, hogy mit is keresel, mit is vársz a másiktól, akkor nem alkudsz meg és ha valaki lelép, akkor tudod, hogy ő úgysem adta volna meg, amire vágysz! :-)
huszonketcm#402011-04-26 10:42:14
Csitri jól látja: az ember olyan embereket vonz be, amilyen saját maga is. Tény, hogy itt a sok szemét között ritka az érték (szerintem mindkét nemre igaz ez), de ez az életben sincs másképp. Csak itt, a virtuális világban másképp csapódnak le a dolgok.
Princess, szerintem akkor is észre vehetted volna korábban, hogy valami nem stimmel, akárhány taliról van szó. Ne érts félre, nem akarlak bántani, de igaz az a mondás, hogy azt verik át, akit át lehet; és ezt saját magammal kapcsolatban is így gondolom. Legalábbis én ilyen esetekben mindig azt a kérdést teszem fel elsőként, hogy hol rontottam el. Mert lássuk be, ha valaki őszinte magához, akkor utólag világosan láthatja azokat a pontokat, melyek nagyon is gyanúsak kellettek volna, hogy legyenek. Persze erről regényt lehetne írni, de azt hiszem, az tényleg alap, hogy az ember legyen tisztában saját magával, majd a környezettel (ez most az Eropolis), és akkor olyan nagy meglepetés nem érheti.
Brigus, ez a szexbuli jó ötlet, még a végén felajánlom neked a barátságomat. :-)
brigus#392011-04-25 23:03:06
A(z) #39 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
csitrihusi#382011-04-25 20:59:20
Azt hiszem egyre több Nő van itt elkeseredve,ahogy látom! mindig velünk van akkor a hiba ? Osztom minden elkeseredett Nő véleményét ! Mi a legaljább férfi állattal találkozunk akkor  vagy tán vonzzuk őket, hm érdekes!  Vagy rossz helyen élünk vagy tényleg sok van belőle !
princess36#372011-04-25 19:02:39
Válasz a(z) 36-es üzenetre:Szia ne ad fel biztos neked is fog sikerülni elöbb vagy utobb.Fel a fejjel
hozoka363#362011-04-25 17:52:17
Nektek legalább sikerül ilyen olyan tali,de én még addig sem jutok el..:( És nem miattam....
tim40#352011-04-25 17:04:21
A(z) #35 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
princess36#342011-04-25 16:26:33
Válasz a(z) 33-es üzenetre:Nem értek veled egyet mert én tudom és tisztában vagyok azzal hogy mi van it de többszöri talirol van szó nem egyszeriröl és sajnos ti nem látjátok azt ami történt az illetövel igy nemtudjátok mi áll a háttérbe mint ahogy én sem mert jól sikerült minden én igy érzem ha nem akkor miért nem mondja el nekem hogy mi a helyzet ez a nem fer dolog megfogom érteni nem az hogy kikapcsolom a telefont vagy nem veszem fel
huszonketcm#332011-04-25 14:56:23
Sanival értek egyet. Ez egy szexpartnerkereső oldal, az ember azért jön ide, hogy szexpartnert keressen. Legalábbis így kellene, hogy legyen, aztán az esetek nagy részében ez nem így van: megsértődnek, ha közlöm, hogy mi újság van. Talán ez lehet az "eltűnések" oka is: az jöjjön ide és találkozzon valakivel, aki tényleg szexpartnert keres, nem szeretethiánya van és egyebek, akkor nem éri csalódás. Vagyis mindenki kezelje a helyén a dolgokat. Ehhez persze több minden kell, pl. önismeret, de ugye tudjuk, hogy az emberek többsége azzal sincs tisztában, hogy saját magának mire van szüksége, nem azzal, hogy a másiknak.
csitrihusi#322011-04-24 21:52:34
Válasz a(z) 31-es üzenetre:nagyon nagy pofont kaphattál és nagyon beleélted magad ebbe a kapcsolatba ! nem szabadna ennyire nyíltnak és őszíntének lenned és csak adni és adni ! Bár én is beleestem mér ebbe a hibába , idővel azonban megtalálhatod az arany középutat! Az a fajta Nő vagy ,ahogy olvasom itt a mondataidat ,aki sokkal többet vár el egy kapcsolattól amit eropolis nyújthat! sajnos kevés az olyan férfi itt aki nem csak megdönti a Nőt ,hanem el is tudja mondani nyíltam mit is akar vagy egyáltalán akar e valamit ! Sokszor felesleges köröket futunk ,de ezekből is tanulhatunk ,hidd el! Bár ez gondolom nem segít rajtad ! Átérzem a csalódottságodat, én is megéltem!
princess36#312011-04-24 20:08:57
Sziasztok Köszönöm szépen mindenkinek az öszinte válaszát föleg nektek csajok:))))))Talán igazatok van de már nem is érdekel mert ekkorát egy emberben nem lehet csalodni de mindegy csak az a baj hogy én magamban keresem a hibát pedig biztos nem kéne mert nem bennem van
baba1978#302011-04-24 18:44:22
Válasz a(z) 29-es üzenetre:Minden helyzetben nehéz az őszínteség ,mert sosem tudod a másik hogy reagál! Bár megfigyelhető ha azok vagyunk akkor a másik gyors iramban fogja a nyúlcipőt és eliramodik! Voltak itt rossz tapasztalataim és kellemes élményeim is ,a mérleg egyensúlyban van ! Egy idő után az ember megtanul itt is "élni és beszélgetni " kapunk pofonokat és forró csókokat,seggbe rúgást és meleg ölelést! Azért én mindig azt mondom ,érdemes őszintének lenni, ha a másik meg elillan mint a tavaszi szél ,csak tegye ,jót nem is kaptunk volna Tőle, csak fájdalmat!!!
csitrihusi#292011-04-24 17:18:25
Válasz a(z) 28-es üzenetre:Baba valamit már tud ,teljesen igazat adok neki,valamilyen férfi fajta hamar kiismerhető,aki kamus itt egyszerű jellem! Csak az őszinteség bonyolult!
baba1978#282011-04-23 19:35:12
Válasz a(z) 26-es üzenetre:ne félj ,ha sokat leszel itt ,csak ilyenekkel találkozol és akkor megedződsz! Egy kis idő eltelik és minden ilyen  kamus szemétládát kitudsz szűrni 10 mondat után ha ismerkedsz vele! Sok sikert neked Kedves !
nincs kép
hamlet#272011-04-23 18:43:25
Válasz a(z) 25-es üzenetre: Hja. Ennyi. Fórum lezárva... :-)
princess36#262011-04-23 16:17:54
Válasz a(z) 25-es üzenetre:Szia Hát már sajna látom hogy igazad lehet de akkor miért nem lehet fer játékot játszani miért nem közli a tényeket ezt már soha nem fogom megérteni bocsi de kicsit ideges vagyok az ilyen pofátlanságtol és a sok hülye kamustol:(((((
kispimasz#252011-04-17 19:08:42
Nem jöttél be neki. Se először, se másodszor, se sokadszor igazán. Az első után lehet, hogy még bizonytalan volt, talán úgy volt, hogy ló nincs, akkor a hintaló is megteszi. 
Mondjuk gerince se sok van az illetőnek vagy vér nincs a pucájában, hogy ezt vállalja.:-)
princess36#242011-04-17 15:07:14
Ez mind igaz amit irtatok de ezt nem igy kéne az ember tudtára adni amikor felnött ember lévén mindent meg lehet beszélni:))))
csitrihusi#232011-04-16 21:56:46
Válasz a(z) 20-es üzenetre:Szerintem egy Nő akkor Nő ,ha 99 %-ban tudja a kérdéseire a választ, már csak arra vár a Férfi bólintson :-)
csitrihusi#222011-04-16 21:55:10
Válasz a(z) 18-es üzenetre:Ha minden ember sunnyogós lenne ,édes istenem milyen világot élnénk meg ,azt kivánám vigye cunami:) még szerencse vannak kivételek ,akik nem futamodnak meg egy nyílt és őszinte vallomás elől:)
csitrihusi#212011-04-16 21:41:08
Szerintem vannak Nők ,és ebbe a kőrbe tartozik princess is ,aki szereti a "biztosat", szereti a kérdéseire megkapni a válaszokat is ,nem az árral szembe úszni! de ne feledd el Életem ,itt maximum leeszik rólad a "cseresznyét" nem teszik be a kosaradba és nem viszik haza ! Vannak Nők itt akik a melleiket és a seggüket mutatják ,mert arcuk vagy nincs ,vagy nem merik! Te ruhában is vagy  és arcod is van ,és lehet pont ezt nem szeretik a férfiak? Én csak ezt tudom neked mondani : ne add fel  soha  azt amit keresel,mert ha feladod ,magad is elvesztél! szia
sani#202011-04-16 09:45:37
Válasz a(z) 17-es üzenetre: moonica eltalálta, mi nők mindíg VÁLASZOKAT akarunk kapni, és ha kaputnk egyet, lesz másik kérdés...
Halálra bírnánk vele szekálni a pasikat...
akik, hamlet jól megfogta, nem akarnak konfrontálódni, nem akarnak magyarázkodni, csak sodródnának tovább.

Én is nő vagyok, én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak kérdéseim! ;-)
princess36#192011-04-15 23:11:39
DE akkor ezt miért nem lehet szembtöl szembe elmondani valakiek és miért kell olyannal talizni többször aki nem jönn be??????
nincs kép
hamlet#182011-04-15 18:41:49
Válasz a(z) 11-es üzenetre: Ismerős. Bár az össze-vissza dolgokon lehet a legjobban szórakozni, főleg ha érezni mögötte a vonzalmat. 

Fő kérédsre a válasz meg egyszerű s le is írták már - nem jösz be neki. 
Emberek nem szeretik a konfrontációt, konfliktust, inkább sunnyognak. Ilyenek vagyunk, nem kell felróni senkinek, egyszerűbb elfogadni.
moonica#172011-04-15 13:51:56
Kedves princess( vagy sziszike :-) ) ezt most komolyan kérdezed?
Engedd meg, hogy kedvenc tingli-tangli filmemből idézzek. Szex és New York. főszereplők: Carrie, Miranda, ülnek egy parkban kezükben papírpohárban kávé. Beszélgetnek, amikor saját csevegésüket elnyomja a mellettük ülő két fiatal lány pérbeszéde: 
"-Szerinted felhív? 
-Igen, biztosan felhív. 
-De már kellett volna hívnia.
- Fog, hidd el, hívni fog. 
-De szerinted miért nem hívott eddig?"
Mire Miranda odafordul és ezt mondja: "Egyszerűen nem jöttél be neki-ennyi:"
Kedves Princess, én ezt is ezt gondolom. De szerintem te is....csak kicsit értetlenül állsz a tények előtt, hogy valaki szó nélkül lelépett. És valószínű nem fogsz TŐLE választ kapni.
Szép napot! :-)
princess36#162011-04-15 09:38:14
Na akkor ismét egy kérdés akkor mi van ha többszöri találkozás után tünik el?????Ez szerintem még nagyobb gáz:((((((
gumibogyo#152011-04-14 11:18:19
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Miért? Ti meg meritek mondani,az után a bizonyos egy kávé után??Hm..nekem más a tapasztalatom...
Habár az igazság másik oldala is ide kívánkozik: az évek alatt TÖBB tartós kapcsolatom is volt erről az oldalról. Amikor valami kialakult valakivel,vagy töröltem magam,vagy szüneteltettem a feljárást..
Aki eltűnik egy rövid randi után szó nélkül,arra nem is érdemes "nyomdafestéket" pazarolni..Őt minősíti,ha nincs benne ennyi gerinc..de...a többiért megéri fentlenni ezen az oldalon.
És bármilyen furán hangzik,rengeteget megtudtam,tanultam a férfiakról az évek alatt.Pro,és kontra is:) Nem a férfiasságukról,hanem a lelkükről,sebzettségükről..
dinter#142011-04-14 09:40:51
Válasz a(z) 6-es üzenetre: Igen, azt hiszem itt van az a fránya kutya eltemetve. Nem merik kimondani, hogy "bocs, nem ilyen lovat akartam".
De legtöbbször nem is a mersz hiányzik, hanem az intelligencia a hogyanhoz. Volt részem nekem is néhányszor, hogy hosszan elbeszélgttünk, úgy tünt tökéletesen megértjük egymást, összeillünk. Aztán gyött a feketeleves, letiltott. Csak pislogtam, hogy most mi van??????
De nem vagyunk egyformák és ez így van jól. Időnként még jól is mulatok.
baba1978#132011-04-10 09:59:04
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Tapasztalat: aránylag sok emberrel beszélek, van hogy úgy alakul hetekig is komolyan hosszan mély dolgokról! És akkor tűnik el ,pedig már azt is tudjuk egymásról , ki mikor szopott csecsemő korában ! Na akkor erre varjunk gombot ,és még nem volt egy randi sem ! A randi után ,az talán érthetőbb ! Nem volt meg a vonzalom ,a szikra, csak a másik nem meri esetleg nem is akarja felvállalni, gondolja nem sértem meg a másikat , jó lesz ínséges időszakra :-) / nem magamból indulok ki most, és nem is tapasztaltam ezt meg!/ de gondol rá az ember!!!
baba1978#122011-04-10 09:55:27
Válasz a(z) 6-es üzenetre:Te már megint beletrafáltál a közepébe ! Van aki ezt felvállalja van aki nem :-) Nem lehetünk egyformák!Kinek meleg a vére ,kinek forr és már messze nem piros hanem inkább kékes bordó:) És ez így jó!
csitrihusi#112011-04-10 09:40:24
Válasz a(z) 9-es üzenetre:teljes mértékig egyet értek ! Ha az első találkozás alkalmával ,nem vagyunk tisztában azzal mit akarunk és ennek nem is adunk hangot ,felesleges kepicteni és a köröket sem érdemes megfutni:) Bár sok esetben én tapasztaltam ,nincs a személyes találkozásnál  összhang ,utána itt mégis eron  csak jön a nyomulás és akkor az ember kissé megzavarodik:)  de szerintem ezt eropolis teszi, a vér hőmérséklete forróbb lesz és van aki az izgalmi állapota miatt össze vissza ír:)
csitrihusi#102011-04-10 09:36:53
Válasz a(z) 6-es üzenetre:Már megint igazat mond az a "szopós " szád :-D
storm66#92011-04-10 06:56:56
Talán érdemes lehet megfordítani a kérdést. Miért van az, hogy a legtöbb nő nem mond se igent, se nemet? Sok olyan randim volt aminek egy kávézás után nem lett folytatása, mert a hölgy egyszerűen függőben hagyta.
Az én logikám szerint ez az a pont, ahol az ismeretségbe nem érdemes több energiát fektetni. Személy szerint nekem azoknak a randijaimnak lett csak folytatása, ahol már az első alkalommal nyilvánvalóvá tette a partner, hogy szabad az út. Minden éremnek két oldala van, a saját viselkedését mindenki természetesnek veszi, miközben a másik fél számára esetleg érthetetlen.
dundimasszor#82011-04-10 00:38:25
Hogy miért tűnik el ha találkoztok? 
1. Ingyenkufircot szeretett volna, persze szigorúan egy alkalomra, és mivel nem kapta meg, köddé vált.
2. Nincs annyi vér a pucájában, hogy azt mondja: bocsi, nem fog menni. 

Mindkettő csak az illetőt minősíti, és csak egy sorsot érdemel: a feledés homályába veszejteni! :-D
blackwidow#72011-04-09 20:45:29
Én barátok miatt regisztráltam (az életből ismerem őket és ide járunk dumálni) , van itt sok ember akinek nem a dugás a célja.
sani#62011-04-09 20:28:26
Válasz a(z) 4-es üzenetre: Hölgyek, mintha nem az lenne az oldal célja, hogy szexeljünk, dugjunk, sezrelmeskedjünk, netán basszunk - hangulattól és vérmérséklettől függően! :-)
Aki ezt a fiúk és lányok közül bevállaja, az a KORREKT! 
Véletlen sem itt keresnék barátokat... bár többször alakult úgy, hogy barátság IS lett belőle.
Talán egy kis emberismeret kell hozzá... és önismeret - tudni elfogadni, mi miért vagyunk itt, egy ilyen oldalon.

És hogy miért tűnik el a partner találkozás után? Mert nem tudja udvariasan értésedre adni, hogy nincs tovább. :-( Van, kell lenni olyan találkozónak is, amikor neked, nekem sem jön be a partner... TE mit teszel? 

Bocs, ha hosszú voltam, mindenkinek sok sikert!
princess36#52011-04-09 19:32:00
Válasz a(z) 4-es üzenetre:Hát sajna ez is igaz:)
blackwidow#42011-04-09 17:06:47
Jól teszed. :-) Én sem találkozom senkivel, csak barátkozás céllal. Az a gáz, itt még a barátokat is nagyon meg kell válogatni...
princess36#32011-04-09 17:04:06
Válasz a(z) 2-es üzenetre:Hát látod ezért is nem igazán talizom senkivel mert félek az ilyenektöl:)))))
blackwidow#22011-04-09 15:47:21
Azért tűnnek el mert a 90 százalékuk csak szexelni akar, semmi többet, de azzal a dumával nehéz nőt felszedni, hogy "meg akarlak dugni 1x, aztán lelépek", így inkább hitegetnek mindenféle kamuszöveggel, végül köddé válnak.
princess36#12011-04-09 14:56:50
Igazábol én azt gondolom hogy egy partnert szeretnék hosszab távra igy  megprobálom azt a partnert megtartani aki nekem igazán tökéletes:)))))

[1-60] [61-116]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba900BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba2731Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba1320Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1500Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok300Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba810Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.