MunkahelyiSZEX

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

MunkahelyiSZEX
Van olyan kollégád, akit fénymásolás közben hátulról szeretnél? Akire rányitnál a WC-ben és térdelnél egyből? Éves beszámoló alatt ujjaznál? Kivernéd neki a raktárban? Valaki közülünk biztos segít kitalálni mit tegyél, ha pedig már túl vagy ilyenen: számolj be kérlek.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nimble#132015-11-03 20:57:35
Szerintem meg házinyúlra nem lövünk. Ez alapszabály. Bár most feltettem a kérdést, hogy az ügyfél valójában házinyúl-e vagy vad... :D
gaborh#122015-11-03 17:38:54
Válasz a(z) 11. üzenetre:Mi tagadás, irigylésre méltó ügyfél.
simogass#112015-11-03 17:31:10
Válasz a(z) 10. üzenetre:
Nem direkt késett. S ez volt az első személyes találkozásunk. Előtte néhányszor telefonon, meg mailban beszéltünk, kizárólag szakmai dolgokról. Bár azt mondta a hangomba beleszeretett, s mikor egy éjjel piásan felhívott, az nem véletlen volt. Pedig akkor azt mondta, mellényúlt, s elnézést kért.Szép időszak volt  :)Ha öreg leszek, biztosan lesz mit mesélnem az unokáimnak. 
czjohnny#102015-11-03 17:21:45
Válasz a(z) 9. üzenetre:
Értettem, igazából költői volt a kérdés. :)

Kedves történet egyébként. Az elvek azért vannak, hogy legyen mit felrúgni egy arra érdemes kedvéért. :)

Ha értett az illető a játszmákhoz, akkor még az is lehet, hogy direkt késett, hogy ezzel provokáljon, és kiderüljön, hogy a komfortzónádból kilépve  mire vagy képes.
simogass#92015-11-03 15:18:10
Válasz a(z) 8. üzenetre:
Büntetni akartam azzal, hogy felhúzom, s lelépek. De annál vonzóbb volt számomra. S érezte, hogy erősebb. Nem fizikailag, érzelmileg. De érted te ezt. Sokáig egy húron pendultunk. :)
czjohnny#82015-11-03 15:02:45
Válasz a(z) 7. üzenetre:
Ha így büntetsz, akkor megosztanád velünk hogyan jutalmazol?:)
simogass#72015-11-03 14:03:29
A főnök, meg az ügyfél tabu. Elvileg. Egyszer vártam egy ügyfélre egy órát. Elkésett. Én meg dühös voltam. Felvettem a tartalék blúzom, ami épp hogy takarja a bimbóm. Egy mély fotelbe ültettem, s én is hasonlóba, vele szemben. Behajoltam, hogy az alacsony asztalra készített szerződésen megmutassam, hol kell aláírni. Tulajdonképpen csak büntetni akartam a késésért. Miután kész volt  a szerződés, s kikászálódtunk az alacsony fotelekből egyszerűen letepert. Hát mint mondjak, jól megpecsételtük a szerződést. Egy évig tartott....
aloha#62015-11-03 01:26:48
Válasz a(z) 5. üzenetre:szerintem essetek túl a dolgon :)
pandora#52015-11-03 01:16:05
Hogy a témához hozzászóljak, van egy főnököm, akivel gondolkodás nélkül lefeküdnék, olyan dögös a pasi amit az orvos szívgyógyszernek felírna napi 3-szor. :D

A probléma csak az, hogy mindenkit tabunak tekintek aki munkatárs, kolléga, ügyfél. Szerintem ő is így van ezzel, és még sokan mások is.
aloha#42015-11-02 15:02:59
Válasz a(z) 3. üzenetre:kurva nagy pofont kockáztatsz vele szerintem :D
esjournalist#32015-11-01 21:17:52
Az tévút ezek szerint ha azt kérdezem, ami tényleg érdekel, amit te is először, hogy akadály vagy brutálszexi testékszer a szexben a szájcucc?
aloha#22015-11-01 19:52:58
ilyen fantáziái mindenkinek vannak szerintem, nem is baj, megkönnyíti a munkahelyen töltött időt legalább :) hogy a fogszalyzó mennyiben zavarja a szexet, gőzöm sincs, megkérdezhetnéd könnyedén, hogy meddig kell viselnie, hm?
esjournalist#12015-11-01 03:48:03
Van a vörös (inkább piros) hajú csaj a 2.on, néhányszor összenéztünk, pár napja bekérdeztem, mondja: faszija van, de nem az igazi, pillanatnyilag jó. Fogszabályzója van (a csajnak), olyan átlátszó műanyag-féle, iszonyú szopás lehet, nem tudok átlendülni ezen. Ötlet, valaki?

[1-13]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3210BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba10890Biszexuális vagy, be kell lépned!

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1420Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő

#secreman100Popsiimádók
Ajánlott szobák
#homo_szoba6150Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4340Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2420Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.