A lecke fel van adva :D

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




A lecke fel van adva :D
HOGYAN ÉBRESSZÜNK SZERELMET EGY 
NŐBEN? 
 
 
Beszélik, hogy Tibet legmagasabb hegycsúcsán él a világ legbölcsebb embEgyszer egy ifjú elment hozzá, hogy megtudja, milyen út vezet annak a nőnek a szívéhez, akibe beleszeretett. 
Amikor találkozott vele a hegytetőn, megkérdezte: 
 
- Mondd meg nekem, mesterek mestere, mi a legrövidebb és legbiztosabb út egy nő szívéhez?
 
A mester így felelt: 
- Nincs biztos út egy nő szívéhez, fiam; csak szakadékok menti ösvények, térképek és iránytű nélküli utak tele szirtekkel, tüskés bozóttal és mérges kígyókkal. 
- De mester, akkor mit tegyek, hogy meghódítsam szerelmesem szívét? 
 

 
Jegyzed meg, kedves tanítványom: vésd elmédbe és szívedbe tanításaimat és tanácsaimat, melyeket most adok neked... Kövesd őket, és el fogsz jutni a szeretett nő szívéhez. 

1. Moss fogat. 
 
2. Ne vakard előtte a töködet. 
 
3. Vigyél neki virágot és sok-sok ajándékot. 
 
4. Vizelés előtt emeld fel a WC deszkáját, és utána ne felejtsd el lehajtani. 
 
5. Moss kezet, mielőtt kijössz a mosdóból. 
 
6. Ne csámcsogj. 

7. Ne böfögj hangosan, vagy inkább sose böfögj. 

8. Ne fingjál. 
 
9. Ne beszélj csúnyán az anyjáról, szeresd őt, mint a saját anyádat. 
 
10. Ne káromkodj. 
 
11. Mindig nevess a rossz viccein. 
 
12. Ne légy rá féltékeny, vagy ha mégis, csak kicsit. 

13. Hagyd, hogy ő féltékeny legyen rád. Neki szabad. 
 
14. Ne növessz pocakot. Sőt mi több, sose hízz meg. Neki viszont szabad (de sose mondd neki). 
 
15. Ne időzz a fürdőszobában. 
 
16. Ne hagyd ledobva a törülközőt. 
 
17. Ne mondd neki, hogy nem tud vezetni. 
 
18. Ne gyere későn haza. Indulj el a munkából és azonnal menj haza. 
 
19. Ne szórakozz a barátaiddal. Vagy inkább ne is legyenek barátaid. 

20. Ne álmodj barátnőkről. 

21. A barátnőinek mellét és seggét ne nézd és szóba se hozd. 
 
22. Ne légy fösvény. Használj legalább két hitelkártyát és két betéti kártyát. 
 
23. Ne nézz más nőkre. Sőt, értsd meg egyszer és mindenkorra, hogy más nők nem léteznek.

24. Ne beszélj az ex nődről. Neked sosem volt más valakid előtte. 
 
25. Mondd neki, hogy ' szeretlek ' legalább 24-szer naponta. 
 
26. Tanulj meg főzni. 
 
27. Mosogass és tartsd tisztán a konyhát. 
 
28. Ágyazz be (mindig). 
 
29. Hívd fel őt, akárhol és akármilyen elfoglalt vagy is. 
 
30. Hagyd, hogy ruhát, cipőt vegyen, amikor csak akar. Sőt, segíts neki az órákig tartó vásárlásban és válogatásban. (És mosolyogj eközben.) 

31. Hagyd, hogy órákig beszéljen telefonon, és ha lehet, fizesd a mobilját. 
 
32. Ne horkolj. 
 
33. Jusson eszedbe, te nem szereted a focit és utálod a Forma-1 versenyeket. 
 
34. Borotválkozz naponta, nehogy felsértsd a bőrét. 
 
35. Ne gondolj csak a szexre, de túlzásba se essél; javasold neki gyakran, még ha fáradt vagy is. 

36. Tartsd tiszteletben, ha fáj a feje, de ha ő kéri tőled, azonnal járj a kedvében. Ah!, és nehogy azonnal elaludj, amint 
befejezted; nézz a szemébe és simogasd, míg ő alszik el szép csendben. 

37. Mondd neki minden percben, hogy ő a legszebb nő, akit valaha láttál. 


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nincs kép
csakcsak#1382010-10-13 11:56:29
Válasz a(z) 137-es üzenetre:Én is mondtam neki,hogy ha perre viszem igencsak meg fogja szívni,ezután kaptam meghogy hisztis vagyok...csak tudod,nehéz helyzet,kisváros és ez az egy iskola van :S Ma kérték az oviban is a beleegyezést(ott legalább kérték)de nem adtam meg.No most lesz,hogy behívat az ovónő,de leszarom :S
szokesziren#1372010-10-13 11:48:48
Hát erre az lett volna az én személyes reakcióm...igen csak bepereltem volna az iskolát !!
Mi az hogy kiteszik a netre és minden adattal !!
Név-cim-adat hát bátor az osztályfőnök de nagyon !!
Szülői bele egyezés viszont kellene..no és a megkeresés is !!
Menj a dirihez..és vetesd le..ha még fent van !!
nincs kép
csakcsak#1362010-10-11 17:38:39
Válasz a(z) 135-es üzenetre:
Hmm,hát nem a lámpa le...tükör ok,illatgyergya ok(bár mindig féltem a tűztől :-D ) No de a kamera? :-O Asszem,én sem nyitott sem konzervatín nem vagyok..valahol inkább a -kettő között...ami csak jelezném-megint nem az én műfajom :-D
kerub42#1352010-10-11 10:57:44
...húúú
Ez egy olyan téma, ami nagyon összetett! Távolabbra mutat és messzebről ered, mint azt bárki gondolná!
Gondolkodásmód, beállítottság, neveltetés, környezet, jó/rossz tapasztalat/ok, mendemonda, hallomás....na és ha ez mind összejön, na abból és azoknak az arányából alakul ki, hogy az a mérleg merre is billen ki....vagyis lámpa le, vagy tükör kamera illatgyertya.... gondolom én....
nincs kép
csakcsak#1342010-10-05 18:40:31
Válasz a(z) 133-es üzenetre:

Mindig is az voltál nyuszikám :-D Na jóó tudod,hogy kedves vagyok :-*
Gyógyulj meg :-*
szkok#1332010-10-05 17:55:32
Válasz a(z) 132-es üzenetre:Légy hozzám kedves...beteg vagyok :-(
nincs kép
csakcsak#1322010-10-05 12:38:23
Válasz a(z) 131-es üzenetre:
szkok...sajnálom,azt kell,hogy mondjam nem vagy nyitott :-D Neked nincs hányásfétised,Neked rudi fétised van :-D
szkok#1312010-10-05 10:51:01
A(z) #131 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
nincs kép
csakcsak#1302010-10-05 07:20:47
Válasz a(z) 128-es üzenetre:

Hűűű,de örülök Neked :*:)
Iiigen azt hiszem,hogy ezt mi nagyon sokszor átbeszéltük már...tudod van aki megtudja fogalmazni,és tud róla beszélni,sőt igényli is azt ,hogy beszéljenek róla...a nehezebb dolga annak van,akinek ez nem így működik...annak viszont ha szerencséje van,ott a felfedezés öröme :-)
nincs kép
csakcsak#1292010-10-05 07:15:47
Válasz a(z) 127-es üzenetre:

Ha megköszönted,akkor igen :D:D
geheimnis#1282010-10-05 05:57:30
Írok én is egy kicsit, hátha itt is megbotránkoztatok mindenkit :D:D
Hogyan közelítünk a férfiakhoz? Csak a saját véleményem, módszerem tudom elmondani. Ott kezdődik, hogy beszélgetés. Először közös szobákban, nyíltan, őszintén. Nem érdekel a külső, míg a belsőt meg nem ismerem valamennyire. Fogjon meg valami a belsőből ahhoz, hogy érdekeljen a külső is. Merjen beszélni a vágyairól, legyen elképzelése arról, hol a határ, meddig megy el. A szeretkezésben semmi sem gusztustalan, ami mindkét félnek jó. De ahhoz, hogy megtudd,kinek mi a jó, beszélgetni kell. Abból, hogy mutasd magad,nem fog kiderülni, hogy mire is vágyunk valójában. Mikor elmondtuk mi az, amit átélni szeretnénk, akkor látjuk meg, hol vannak a közös pontok. Minél több közös pont van, annál jobb. Nincs rosszabb egy olyan szeretkezésnél, ahol arra kell figyelned, hogy juj ezt most nem szabad, mert ő nem szereti. Vagy, hogy azon kelljen gondolkoznod, hogy mit is fog szólni ahhoz, amit tenni akarsz. A nyitottság tényleg relatív fogalom. Mindenkinek más és más az alap. Van, akinek a szopás is perverz. Sajnos azt veszem észre, hogy ha leírom,nekem mi az alap,menekülni kezdenek az emberek. Ezért ezt itt nem is írom le, nehogy megüresedjen a fórum :D:D Be is fejezem inkább :-P
Csakcsak immantalak még mindig, és gratulálok a fórumhoz.
szkok#1272010-10-04 22:47:32
Engem egyszer már lehánytak és nem haragudtam.
Akkor én nyitott vagyok? :-)
nincs kép
csakcsak#1262010-10-02 10:06:59
Válasz a(z) 125-es üzenetre:
Miért közelítene úgy egy nő,egy férfihez,hogy "szükséges rossz"?Most előre leszögezem ez csak az én álláspontom,a többiekét nem ismerhetem...nekem a férfi inkább a szükséges plussz...mármint-na ez most nem lesz épp hízelgő-nem kell vele együttélnem.Sajnos tényleg ez van.A segédeszközök...hááát amit az nyújt az egyenlő a nullával..a szexben nem kifejezetten az orgazmus a lényeg ,kell az érintés az illatok a másik közelsége,nekem ez elengedhetetlen,ezért sem próbáltam sosem mondjuk az úgynevezett camszexet,ami inkább cammaszti...nem hoz kielégülést max 1-2 percig aztán marad az üresség ..szóval az én véleményem erről ez.

Valószínő,hogy óvatosabbak a nők a férfiaknál,hisz talán könyebben sérül a lelkük,mert sztem nincs oylan nő aki lélek nékül képes szeretkezni,max,ha jól megfizetik :-D :D No de ez már más téma :)Valamilyen szinten kell a kötöttség ,de inkább úgy fogalmaznék,a kötődés,én próbáltam anélkűl is...mégcsak testi kielégűlést sem hozott :S
papz#1252010-10-02 09:22:53
Válasz a(z) 124-es üzenetre:
Nem egy egoista, nagyarcú, hímringyó, de nem is egy elpuhányult, izzadtságszagú, lusta disznó. Jóó.., hát vannak még egyéb kritériumok, de ne menjünk bele, mert még kiderül, hogy egyikünk se normális.:-O Kinek mi jön be. A kérdés lényege, hogy úgy általában, a nők szemszögéből milyen egy pasi? Hogy tekintenek a nők a férfiakra? Hogyan közelít egy nő a férfiakhoz? Egy szükséges rossz? Mert hát vannak már nagyon jó segédeszközök, de az mégsem olyan. (Viszont, ha egyszer feltalálják, attól kezdve, az én „portámra” ugyan senkit be nem engedek.) Vagy úgy, hogy a férfiak jelentős része figyel a partnerére, és ha nem is lesz belőle sírig tartó szerelem, de e nélkül is biztosan jókat fogunk szeretkezni. Ami nélkül lehet élni, de nem érdemes.
Igen, elsősorban a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Esetleg azért ilyen óvatosak a hölgyek, mert el akarják kerülni a rossz tapasztalatokat? Csak olyanba mennek bele, amit előtte 100%-osan körbejártak?
Nem mernek nyitottnak lenni?
Ezt azért érdekel, mert a tapasztalatom az, hogy nagyon nehezen lehet bárkivel is „zöldágyra” vergődni. Járjuk a köröket, mindenki szeretne valamit, (hiszen ezért vagyunk itt) de soha semmi nem alakul. Nem érkeznek válaszok, nincsenek komoly érdeklődők. (Jó, hát a fiúk részéről én is kapok megkereséseket, pedig hát elégé világosan leírtam, hogy mi a pálya.) :-) Vagy az, hogy férfi és nő, mindenféle kötöttség nélkül, jól érezze együtt magát az ágyban, csak a fantázia szüleménye?
nincs kép
csakcsak#1242010-10-01 19:58:54
Válasz a(z) 123-es üzenetre:
Háát nem tudom,én a magam részéről úgy vagyok a feltübnedező adoniszokkal,hogy hagyom őket tovatünni :-D Neem nekem teremtette őket a jóisten :-D Ezzel teljesen tisztában vagyok...az átlagos ffi-n mit értessz? 
Nem tudom,de nekem nem az jut eszembe,hogy "ez is csak egy átlagos pasas aki magára gondol",nekem jó tapasztalataim vannak,és lehet,hogy ezért...de az is lehet,hogy kevés a tapasztalatom és azért. :-D
papz#1232010-10-01 17:42:09
Válasz a(z) 122-es üzenetre:
Csomóóóót? 
A magam részéről tényleg így gondolom. Arra kérnék válaszokat, hogy ti nők miként viszonyultok egy átlagos pasihoz. Úgy vágtok bele, hogy „minden bizonnyal ő is egy átlagos pas, aki él-hal azért, hogy örömöt okozzon nekem”, vagy úgy hogy, „ez is csak egy átlagos pasi aki csak magára gondol.” Szerintem az utóbbi. Szerintem eleve prekoncepciótok van a férfiakkal szemben. Persze valószínű, hogy ez nem véletlen. Az is érdekes, hogy miért van az, ha egy Adonisz tűnik fel a láthatáron, rögtön hályog kerül a szemetekre, és hajlamosak vagytok rózsaszínben látni a világot. Holott leginkább ezek azok a férfiak, akik ha megunták a nőstényt, minden szívbaj nélkül kidobják, mint macskát…. Lehet, hogy nem csak a férfiak működnek „igen egyszerűen”? Nos? Hölgyeim! Hajrá-hajrá! Ne csak csakcsakot nyüstöljük
nincs kép
csakcsak#1222010-10-01 16:08:47
Válasz a(z) 121-es üzenetre:
No nemáár egy csomót pofáztam már :-D

Szóval egyetértek veled,tényleg nem ad nagyobb örömet annál semmi,mintha látod a partnereden,hogy jó neki,és abszolút nem vagy különc ezzel a felfogással,mert sok férfitól hallom ezt,persze,ez nem tapasztalat így lehet,hogy csak mondják,mert ez olyan jól hangzik...nekem mindenképp fontos a visszajelzés,szex közben.Én is jártam már úgy,hogy még szinte azt sem tudtam eldőnteni,hogy most akkor mi van..eljuott a végéig vagy nem? :DNo persze kiderűlt,hogy igen :-D Háát az aztán pocsék :S
papz#1212010-10-01 14:39:35
Válasz a(z) 120-es üzenetre:
:-)
A csajok meg csak hallgatnak!
srim#1202010-10-01 13:36:35
Válasz a(z) 119-es üzenetre:
"A jó szex nem megy érzelmek nélkül"
"...nekem az a legfontosabb, hogy lássam a partnerem élvezetét"
Ezekre gondoltam! :-)
Ezt a két mondatot akár szóról szóra én is írhattam volna, annyira egyetértek veled!
papz#1192010-10-01 12:53:46
Válasz a(z) 118-es üzenetre:Persze, hogy nem gond. Azért van a fórum, hogy bárki elmondhassa a véleményét. 
Kifejtenéd?
srim#1182010-10-01 11:20:34
Válasz a(z) 117-es üzenetre:
Papz én teljesen egyetértek veled!
(igaz, hogy a nők véleményére voltál kiváncsi, de remélem nem gond, hogy én is hozzászóltam!)
papz#1172010-10-01 08:45:44
Válasz a(z) 114-es üzenetre:A kettes és a többes műfaj különbözik egymástól. Ha párban vagy, akkor az érzelmi kötődés már megvan, ehhez kerestek új fűszereket, és vagytok ti is egy új fűszer a másik fél számára. A kettes, természetesen az érzelmekről is szól. Persze nem szükséges, hogy lángoló szerelem legyen a felek között, de nyitva van rá a lehetőség. Egy párkapcsolatnál viszont tudni kell, hogy hol van a határ. A jó szex nem megy érzelmek nélkül. Többesnél is fontos, hogy kívánjad a másikat, szeresd a testét, meg legyen benned az adni akarás, figyelmesség, nem csak a másik, hanem a magad érdekében. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire számítok különcnek ebben, de nekem az a legfontosabb, hogy lássam a partnerem élvezetét. Lássam azt, hogy amit teszek, milyen hatással van rá. Ez benne a legizgalmasabb. Nincs kiábrándítóbb annál, mint ha egy női testet dugsz, mindenféle visszajelzés nélkül. Szánalmas, és mindkét fél részére megalázó. Én úgy gondolom, hogy ez evidens, de tényleg érdekelne, hogy mennyire általános ez? Lehet hogy nem? Lehet, hogy pont ezért olyan bizonytalanok a nők?
nincs kép
csakcsak#1162010-10-01 07:35:14
Válasz a(z) 115-es üzenetre::D Háát igen,általában ez az első lépés és a legnehezebb is :-)
papz#1152010-09-30 19:37:59
Válasz a(z) 114-es üzenetre:Csak a megfelelő partner megtalálásával. Hát ez itt a böki. :-)
nincs kép
csakcsak#1142010-09-30 19:29:26
Válasz a(z) 113-es üzenetre:Jóó lehet,hogy ez a különbség ffi és nő között...ekem sem megy érzelmek nélkűl,és itt most nem a mindent elsöprő szerelemről beszélek,de valamenynire szeretnem kell ezt akivel szerelmeskedem,hisz még a szóban is benne van ez.A ffiak nagyrésze megelégszik csak dugással,és hangsúlyozom,nagy része,de nem mindegyik.

Igen talán a lényegre mutattál rá,mondjuk én kicsit fordítva vagyok bekötve,mert megfogalmazni nehezen fogalmazom meg,viszont a gyakorlatba való átvitellel nincs gondom :-D
papz#1132010-09-30 18:52:14
Hasonló cipőben járok én is. Le sem merem írni, mióta vagyunk együtt a feleségemmel. Alapvetően semmi gond kettőnk között. Illetve nem lenne, ha a szexuális igényeink nem szólnának közbe. Alapvetően szeretem őt, de nem szeretném papucsállatkaként leélni az életemet. Próbáltuk párban, voltak jó és rossz tapasztalataink. ( Inkább rosszak) De minden olyan döcögősen ment. Minél többszereplős a játék, annál nehezebben lehet összehozni a dolgot. Mindig van valaki, aki elbizonytalanodik. Onnantól megette a fene. Igazából mi ketten is különbözőképen képzeltük el az egészet. Meglehetősen töketlen módon viselkedtünk. Én egy komoly érzelmektől mentes, szexuális kalandnak fogtam fel. Neki viszont érzelmek nélkül nem megy. Az érzelmek viszont nem igazán férnek bele ebbe a műfajba. A testi vonzódás, a másik fél igényeinek tiszteletben tartása, a kötetlen őszinte baráti kapcsolat nélkülözhetetlen, de a szerelem az más. Fel is hagytunk a kereséssel. Lassan válaszút elé kerültünk, hogyan is tovább. Egyre inkább eltávolodtunk egymástól. Most ugyan még együtt élünk, de nem sok esélyt látok arra, hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat. Nem csak esély nincs rá, de értelmét sem látom. Itt tartunk most.
Érdekes dolog, hogy a szexuális nyitottságról szól a fórum. Arról, hogy mi az, ami még normális, és mi az, ami már kiveri a biztosítékot. Ez vérmérséklettől függően eltérő. A legnagyobb kihívás azonban, a mentális szexuális érettségünk hiánya. A regisztráltak jelentős hányada, azon a szinten áll, hogy a képzeletében élő vágyakat megfogalmazza, de képtelen arra, hogy a partnere igényeit összehangolja ezzel. A hölgyek ábrándoznak, a férfiak pedig mindent megb….-nának ami mozog és lyuk van rajta. :-) Az igények összehangolása nélkül viszont elmegyünk egymás mellett. A potenciális lehetőségek elenyészően kis hányadát használjuk ki. Nem az a kérdés, hogy milyen szexuális viselkedési forma számít nyitottnak, hanem hogy képesek vagyunk-e felnőtt, értelmes emberek módjára kezelni a helyzetet. Többségében nem.
nincs kép
csakcsak#1122010-09-30 12:00:23
Válasz a(z) 110-es üzenetre:

Jajj máár,dehogy mindig csak a másik fél a hibás,két emberen múlik egy kapcsolat,no meg valahol a sorson is ..mert van ,hogy hiba nincs is,csak épp kihűlnek az érzelmek,hiába tesz a másik bármit is.Lehet szép és jó,és rendes és tisztességes és ugyanolyan amiért megszerettük,vagy éppen teljesen más..olyan mint amilyennek szerettük volna..de akkor is elmúlhat az érzelem,és utána már hiába minden,lehet próbálkozni,megmaradhat a barátság,de lássuk be,senki nem a barátjával akar szeretkezni,vagy épp együtt élni :-)
nincs kép
csakcsak#1112010-09-30 11:59:03
A(z) #111 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
papz#1102010-09-29 19:23:10
Válasz a(z) 109-es üzenetre:A papucsállatkákat senki sem szereti. De az azzá válás folyamatát tökéletesen leírtad. Gondolom,kezdetben ő is felért legalább egy lottó 4ésfelessel. (Na jó, így utólag csak egy gyenge 4-esel.) Többféle fejlődési út létezik, de a végeredmény hasonló. Természetesen a hölgyek mindig tökéletesek, és annak a néhány kivételnek, aki csak erősíti a szabályt, bunkóság volna megmondani. :-) Tisztességes férfiember ilyet nem tesz. Aki mégis, az pedig egyébként is egy bunkó disznó, akinek nem kell adni a szavára. Lássuk be, ebből a szempontból előnytelen helyzetben vagyunk. Természetesen ez csak a tisztelettudó férfitársaimra vonatkozik. A gerinctelen, a törzsfejlődés útján épphogy csak elinduló, egyetlen „eszköz”-használatra korlátozott, csekélyke szókinccsel rendelkező, csúszómászókra nem. 
Úgy gondolom, ez a fórum nem csak a másik nem hibáinak felsorolására alkalmas, hanem a önkritika gyakorlására is. Szóval hölgyeim, halljuk a hozzászólásokat! De viccen kívül, tényleg. Biztos, hogy mindig csak a másik fél a hibás? Szerintem a nyitottsághoz ez is hozzá tartozik. Képesek vagyunk-e a másik fél szemével nézni a dolgokat? 
Eddig is volt fent arcképes (sőt, csak arcképes) fotóm a kedvenceknek. Újakat töltöttem fel, így lehet, hogy csak később lesznek láthatók.
nincs kép
csakcsak#1092010-09-29 17:53:13
Válasz a(z) 108-es üzenetre:
Óó dehogy ,senki nem mondta,hogy csak a férfiakkal van baj,és azt sem mondtam,hogy baj van velük,de mivel nők kevésbé ostromolnak,azt is tényleg mindig nagyon udvariasan,nem írhattam róluk negatív tapasztalatot...ha meg megnézed a fórumomhoz hozzászoló nőket ők mind tökéletesek :-D Úgyhogy erről Neked kellene írnod nem nekem :-)
Papucsállatka? Háát nem tudom,én nem szeretem őket ,tartok egyet itthon de épp azért is vagyok itt fent,mert nem kell nekem,már akkor sem kellett amikor nem volt papucsállatka,ő is csak azért vált azzá,hogy ne legyen kitéve a házból :-D 
Belehet kerűlni a kedvencek közé,nem is nehéz,ha van arcképed fent Neked is,akkor rajta:P
papz#1082010-09-29 09:33:43
Válasz a(z) 107-es üzenetre:Ennél laposabb has már kóros lenne. Szerintem azok a pasik is anorexiások, esetleg bélférgesek lehettek. (csak az irigység szól belőlem) :-(
Érdekesek a nők. Éveken keresztül várnak a lottóötösre. Legyen udvarias, szép, lapos hasú, szexi, jó szerető, humoros, tökös, sármos, kedves, előzékeny, és ha végre megvan, hűséges papucsállatkát hizlalnak belőlünk.
Gondolom, olyan link nem létezik, ahol fel lehet iratkozni a kedvencek közé!? Esetleg pontgyűjtéssel?(Nekem már van 10 pontom.) Kaparós sorsjegy? (Kaparni lehet, de fölösleges.) Esetleg megkérhetlek, hogy csak úgy felebaráti szeretetből...? :-)
Hiánylom a hozzászólásodat az eredeti témához is! Csak velünk, férfiakkal van a baj?
nincs kép
csakcsak#1072010-09-28 19:43:19
Válasz a(z) 106-es üzenetre:Leszögezném,sosem volt jó a gömbérzékem,a gyereket is mindig fejen dobtam labdával :-D
No de komolyabban..nem Te vagy az első aki ezt mondja,de én egy szóval sem mondtam,hogy laposabb hasú legyen ,csak annyit ne legyen nagyobb hasa mint nekem :-P ÉÉéééés van,amikor előszőr kitettem a képet,rengeteg levelet kaptam,és nagyon szép hasú pasasoktól,de mivel igazából nem ez a leglényegesebb így nem is lett egyikből sem semmi,bááár talán majd most :-)
Van ám arcképem...kedvenceknek :-P
papz#1062010-09-28 19:02:34
Volt már dolgom profival is, nem volt nagy élmény. „Kínomban” többször is besétáltam ebbe a csapdába, bízva abban, hogy majd más lesz. Sosem volt más. Attól, hogy megrendelésre teszi a dolgát, pont a lényeg veszik el.  Nem tudom, mennyire vagyok ebben egyedi eset, de nekem a nő lelke kell. Ez számomra nyilvánvaló, de némely férfitársam megnyilvánulása és a hölgyek reakciói alapján, nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez általános lenne. Nem igazán értem, miért mennek ilyen döcögősen a dolgok. Illetve értem, csak mégsem. És itt visszatérnék az eredeti témához.  A nők nagytöbbségének van a fejében egy romantikus, erotikus álom, és ezt szeretnék megvalósítani, ehhez keresnek partnert. Azt gyanítom, hogy ez a személy csak a saját fejükben létezik. Olyan, aki pont úgy és pont akkor nyúl úgy hozzájuk, ahogy ezt ők egyszemélyes társasjátékuk során elképzelik. Vagy legalább is, ezt el tudják róla képzelni. Szerintem a nyitott személyiségek, túl tudnak ezen lépni, és át tudják adni magukat az ösztönök játékának. Nincsenek sztereotípiák, elvárások, hanem a megfelelőnek vélt partnernek képesek átadni önmagukat. Nincs megjátszás, nincs félelem, nincs megfelelni akarás. A férfiak pedig mindent megadnának azért, hogy a nőben rejlő szépség kiszabaduljon.  Ehelyett pedig marad a taktikázás,  a kivárás, időhúzás. „Ááá…, ez nem elég jó, majd talán egy másik”, és csak várják, hogy majd beesik a minden szempontból megfelelő lovag. 
Nem értem ezt a fényképesdit sem. Mindenki megmutatja a legjobbnak vélt, legelőnyösebb fotóját. Persze, fontos a külcsín, de a magam részéről jobban szeretem a spontán pillanatban elkapott fotókat. Ahol látszik az ember személyisége, tekintete. Nagyon szép ez a lapos has, (itt azért megjegyezném, hogy nem tudom fórumgazdánk hol fog találni, korosztályához illő nála laposabb hasat) :-) de neki is elsősorban a tekintetére lennék kíváncsi. Egy tekintet többet mond ezer szónál. (Ezt természetesen magas labdának szánom)
nincs kép
csakcsak#1052010-09-28 15:56:11
Válasz a(z) 104-es üzenetre:Csak-csak dilis vagy :-D
Jajj mááá Te ezt nem érted..ez annyit jelent,hogy most még teljes árat fizetsz,de később már csak barátit :-D :-D
szexualiszaklataspanda#1042010-09-28 12:08:35
Új kínai strandpapucsok érkeztek, félretettem egy párat neked, csak Neked, csak most, csakcsak :-D

Egyébként nagyon igaz a nem társat, hanem tárgyat keresnek... és az az igazán durva, hogy nem értik, mások miért nem és még inkább nem, ha el vannak hajtva a francba. Láttam egy profilt,amin jót mosolyogtam, "... később talán baráti kapcsolat is lehet". Nekem a "... később szexkapcsolat is lehet" valahogy kézenfekvőbb.
dundimasszor#1032010-09-27 21:59:51
Válasz a(z) 100-es üzenetre:

"Nem társat, hanem tárgyat keresnek a vágyaik megvalósításához. Rendszerint nagy pofáraesés a vége. Figyelmen kívül hagyják, hogy a szex nem a testek, hanem az érzékek játéka."

Köszönöm, hogy ezt leírtad. Ez nagyon nagy probléma ezeken az oldalakon, és jó olvasni egy férfi "tollából", hogy ez ő is így gondolja (néha már úgy érzem, fehér holló vagyok ezekkel a gondolatokkal). 
Szerencsére ez egy priviből vagy néhány levélből kiszűrhető, de bosszantó, hogy összetévesztenek a türelmi zóna lakóival,hogy szinte rendelésre akarják megkapni azt, amit megálmodtak maguknak.
papz#1022010-09-27 19:33:54
Válasz a(z) 101-es üzenetre: Ha nem lett volna egyértelmű, akkor nem adtam volna ki magam. Nem mintha vissza lehetne élni vele. Ez egyfajta önismereti játék. A lényege, hogy elkerüljük azt, hogy lóvá tegyenek minket. Utálom, ha olyanoknak adom ki magam, aki tisztességtelen módon viselkednek. Nem akarom megadni nekik azt az örömöt, hogy pofátlanul a képemberöhögjenek, anélkül, hogy tudnám kik is ők valójában. Ezek nagytöbbségét, pitiáner testcsellel ki lehet ugratni a bokorból. De sajnos vannak mindenhájjal megkent, gerinctelen köcsögök is. :O))
nincs kép
csakcsak#1012010-09-27 19:07:27
Válasz a(z) 100-es üzenetre:
No Neked is jár a 10 pont...én nehezen ismerkedem,mármint ha nem a barátokra gondolok,és szerencsére már van egypár,ééés sokat segítenek mondjuk abban ,hogy leinformáljanak egy-egy emberről,főleg ha már régi reg.Igen nagyon sok a kamus és az adatait kozmetikázó ember,én nem tartozom közéjük,sztem ez a reglapomról ki is derűl :-D
papz#1002010-09-27 18:38:13
Válasz a(z) 89-es üzenetre: Szerintem el kell tölteni egy kis időt, ilyen és hasonló oldalakon, hogy az ember megtanulja ezt a fajta kommunikációt. Ha valaki regisztrál egy ilyen oldalra, az már eleve feltételez egyfajta nyitottságot, de nem jelent intelligenciát. A többieknek eszébe sem jutna ilyesmi, vagy ha mégis, a küszöb túlsó oldalán maradnak. Ettől függetlenül, az itt lévő emberek nagy százaléka nincs tisztában sajátmagával és gondolataival. Nem adják meg sem maguknak, sem pedig a többieknek a tiszteletet. Nem tartanak tükröt maguk elé, más mércével mérik mások és saját igényeit. Nem társat, hanem tárgyat keresnek a vágyaik megvalósításához. Rendszerint nagy pofáraesés a vége. Figyelmen kívül hagyják, hogy a szex nem a testek, hanem az érzékek játéka. A nyitottsághoz hozzátartozik az őszinteség is. (Na erről egy külön fórumot lehetne indítani.) Rengeteg degenerált, kamuzós tolong közöttünk. Szerintem nincs más út mint az őszinteség. Mert mi is a cél? Jól akarjuk érezni magunkat, valakivel, akiben megbízunk. Hogy lehet megbízni egy kamuládában? Egy idő után ez tudatosul az emberekben, ha nem akkor vélhetően továbbállnak vagy elmaradnak. Ha valakit a bemutatkozója és néhány levél után érdemesnek tartok arra, hogy megismerjen, kiterítem a lapjaimat. Persze meg van az esély rá, hogy nemet mond, de nincs igazából semmi veszteni valóm. Viszont rövidre lehet zárni a felesleges köröket. Ennyi ember között lennie kell valakinek, aki megfelel az igényeimnek, de ha nem mutatom meg magam esélyem sincs, hogy megtaláljam.
nincs kép
csakcsak#992010-09-27 16:07:44
Válasz a(z) 97-es üzenetre:
Igen,talán ez a mondat a legtalálóbb az egészben:"Vannak akik képesek átlépni a saját gondolataik küszöbét, és új dolgokat megismerni, vannak akik nem." .Köszönöm a hsz-t :-)
nincs kép
csakcsak#982010-09-27 16:05:59
Válasz a(z) 96-es üzenetre:

Tudod,hogy én meg a lábaidra gerjedek :-D :-D
papz#972010-09-27 13:14:10
Sziasztok! 
Átolvasva a fórum témáját, jókat mosolyok a szövegeken. Verbális petting.
"Adj nekem egy biztos pontot, és kifordítom sarkaiból a világot." Szerintem ebben az esetben is így van. A nyitottság mindenki sajátja. Önmagunkhoz, saját gondolatainkhoz képes lehetünk nyitottak. Arról nem is beszélve, hogy az egyének térben és időben folyamatosan változnak. A strandpapucsos témáról, jelen pillanatban például nem tudom elképzelni, hogy az elkövetkező 200 évben, bármikor is megmozgatna, de ki tudja.  Vannak akik képesek átlépni a saját gondolataik küszöbét, és új dolgokat megismerni, vannak akik nem.
kiki69#962010-09-27 12:50:37
úúúúúúúú, itt aztán van téma, vagyis olvasni valóó :-O :-D

csakcsak úgy elmondom, hogy szép a hasad... 
mondtam már neked? :-O
;-)
nincs kép
csakcsak#952010-09-27 10:52:51
Válasz a(z) 94-es üzenetre:
Ez a beszéd :-D
srim#942010-09-27 10:44:15
Válasz a(z) 93-es üzenetre:
Azt inkább kihagynám köszi...
Ígérem jó leszek!!!
nincs kép
csakcsak#932010-09-27 10:41:22
Válasz a(z) 92-es üzenetre:
Nem tilt ki,max vesz egy strandpapucsot :-D :-D
srim#922010-09-27 10:40:16
Válasz a(z) 91-es üzenetre:
Köszi, hogy kinézed belőlem ezt a stílust, igazán kedves Tőled! :-)
De most már tényleg befejezem, ez a fórum nem erről szól! Még a végén kitilt a tulaj! :-O :-D
nincs kép
csakcsak#912010-09-27 10:34:35
Válasz a(z) 90-es üzenetre:

Iiigen kérem ne offoljunk :-D Jók a közös szobák is,bár igaz idő kell kiismerni ott az embereket,és mondjuk,én sem foglalkozom ott oylannal,ha valaki beírja"szép a hasad ismizünk? " :-D Ha ilyen stílusban ismerkedsz ott ...tuti nem fog menni,báár embere válogatja :-D
srim#902010-09-27 10:31:08
Válasz a(z) 89-es üzenetre:
Rendben! És köszi a tippet! ;-) Bár nekem a chat-szobákról (a nagy, közösökről) sincsenek túl jó tapasztalataim, de ez már egy másik történet lenne, nem ide tartozik!
nincs kép
csakcsak#892010-09-27 10:28:47
Válasz a(z) 88-es üzenetre:
Járni kell a chat szobákban,ott talán a beszélgetésből jobban kilehet szűrni ki ilyen,én ahogy telik az idő egyre több normális pasast ismerek meg,szóval nekem,csak javult a véleményem az itt lévő pasikról .:) Ha meg más nem lesz csorgatom a nyálam a kamos pasikra oszt annnyi :-D :-D
srim#882010-09-27 10:21:41
Válasz a(z) 87-es üzenetre:
Egyet értek, hogy a mi dolgunk ezt feledtetni és abban is egyetértek, hogy nehéz, mivel lehetőség sem nagyon nyílik rá...:) De mindegy, ez a mi bajunk... Csak egy idő után ezt azok a kevesek is megunják, akik még itt vannak és utána már tényleg nem marad más, csak a kamerások...:-)
nincs kép
csakcsak#872010-09-27 10:18:26
Válasz a(z) 86-es üzenetre:
Csak utasítsd no :-D Szerintem ezért különben...mert döbbenet,hogy milyen emberek vannak :S Egy idő után mindenkiben kialakul egyfajta előítélet...no a ti dolgotok ezt elfelejtetni,és ez az ami nagyon nehéz :-)
srim#862010-09-27 10:11:24
Válasz a(z) 85-es üzenetre:
A magam és a szintén nem így viselkedő férfitársaim nevében ezt az általánosítást visszautasítom! :-D
És akkor ezért van az is, hogy a normális többség ennyire nehezen boldogul itt???
nincs kép
csakcsak#852010-09-27 10:05:06
Válasz a(z) 84-es üzenetre:
Nem,az nem nyitottság,ha egy szexpartnerkeresőn beszélgetsz..hanem a pasik szerint időpazarlás,és különben is tök felesleges,ha helyette húzogathatja kamerába is inkább a nőnek :-D
srim#842010-09-27 10:00:03
Válasz a(z) 83-es üzenetre:
Lehet... ha két ember egy ilyen oldanol, mint ez beszélget(ne), az már szerinted nyitottság???
nincs kép
csakcsak#832010-09-27 09:57:39
Válasz a(z) 82-es üzenetre:
Akkor ..most meg konzervatív vagyok :-O :-D
srim#822010-09-27 09:45:28
Válasz a(z) 81-es üzenetre:
Manapság ez már nem valami trendi, ugye tudod?! :-D
nincs kép
csakcsak#812010-09-27 00:06:32
Válasz a(z) 80-es üzenetre:
Alapjában véve,én a hagyományos,1 nő és 1 férfi közt zajló szexre gondoltam.
edeba#802010-09-26 23:13:10
szerintem a nyitottság a többes szexnél kezdödik
srim#792010-09-26 22:34:25
Válasz a(z) 78-es üzenetre:
;-)

[1-60] [61-120] [121-180] [181-198]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2110BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba84101Biszexuális vagy, be kell lépned!

#kicsi81110feleségek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba710Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4960Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2960Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#profi_csajok300Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1930Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.