Átverések, Igéretek... Miért fucsol be a tali ????

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Átverések, Igéretek... Miért fucsol be a tali ????
*Miért ígérik meg a pasik a talikat,randikat ha nem mennek el rá ? persze pont akkor jön valami közbe nekik. Miért adják meg a számukat, ha azt is kinyomják,? és a fő kérdés??? Miért kell átverni a másikat, miért nem lehet valaki őszinte??????

Ere keresem a vállaszt.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
zsolee74#4472013-09-05 16:55:59
Szia:) Azért,mert a mai világból kiveszett a belső érték...Sajnos.Tisztelet a kevés kivételnek!!!Sok a szájkaratés:)
cilamila#4462013-08-26 22:54:04
Válasz a(z) 445. üzenetre:ezt se én írtam, nem sok férfi valja be, de rajtad csodálkozom, komolyan, tisztelet érte.
csajtkeresek#4452013-08-18 12:16:49
Bár ritkán szólok bele komolyabb dolgokba,ez a fórum kiváncsivá tett.
Mikor még a csajok izgattak nem egy chat-es randit lebonyolitottam. 
Akivel lebeszéltem a randit az mindig el is jött,vagy én mentem hozzá.Nem sokkal jött össze a szex de ez a másik része a dolognak.
Most,hogy jobban a férfiak izgatnak,elnézem kik jelentkeznek néha az adatlapomra.
Talán sok a kritérium ami az adatlapomon van,de mégis 10-ből 5 randizni akar,de nálam.Irom,hogy nem jó erre lelép 3.Marad 2 akinek jó ha nála szexelünk. Elmegyek és még véletlenül se passzol az adatlapjához.Dee! Akkor sem sarkon fordulok hanem közlöm,hogy nem jön ösze és kész!Volt olyan fiú aki mikor meglátott,elhajtott a másik irányba mert nem ilyenre számitott.Tehát valamilyen szinten csak mink férfiak vagyunk a linkebbek,sajna.
pandora#4442013-08-17 01:28:57
Válasz a(z) 443. üzenetre:
Egyiket se bántam meg... :)
Persze ez attól is függ, mik az elvárások. 
Az én elvárásaim elég magasak (talán ezért van hogy 200-ból csak 4 ment át a szűrőn), de egy alkalomra szólnak.
Következzen egy kis statisztika: :) 
2 esetben szinte hajszálpontosan az teljesült, amit szerettem volna, igazán emlékezetes egy alkalmas randi lett. 
A másik 2 esetben nem mindent kaptam meg amit elképzeltem, viszont még több alkalomra elosztjuk. :)
A 4-en kívül van még 3, akivel szándékomban áll találkozni.
Szóval összességében a mérleg nálam abszolút pozitív, gyakorlatilag mind bejött, nulla átverés, összhang is megvolt, a szűrők jól működtek. 
Persze akik kihullottak a rostán, nyilván kamusnak bélyegeztek. :)
perdita#4432013-08-17 00:33:36
Válasz a(z) 441. üzenetre: és a négyből mennyi jött be neked?
kortefa#4422013-08-16 23:55:00
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_9bf0966/d4ce75.jpg
Hát ehhez többet kéne tudni a konkrét esetről. Alapvetően szerintem célszerű abból kiindulni, hogy a személyes találkozóig minden ami elhangzott odáig a neten keresztül vagy telefonon keresztül az nem számít, minden ott dől el élőben. Amíg személyesen nincs megerősítve egy szimpátia, addig nem is érdemes különösebben beleélni magát az embernek.
Így a csalódás sem lesz akkora.  
pandora#4412013-08-16 11:16:04
Válasz a(z) 438. üzenetre:
Ha nem akar a nő adott pasival találkozni, akkor lekamuzzák.
Engem amikor regeltem, kapásból vagy 200-an kerestek meg. Közülük eddig mindössze 4 (!) találtatott alkalmasnak a randira. Nyilván a többi 196 lekamuz. Stimmelnek az arányok. :)
baba51#4402013-08-16 09:09:01
Mert van aki csak azért regisztrál, hogy valamely sérelmét megtorolhassa és szívat másokat akik a csapdájába futnak myau-nak igaza van
simi12#4392013-08-14 18:07:29
Válasz a(z) 438. üzenetre:Ez igen nem kis teljesítmény feltérképezni az összes női reget, hogy tudd ezt a statisztikát! :D 
edward46#4382013-08-14 13:08:12
Érdekes ez a felvetés pont egy nőtől ez az esetek 99%-ban a nőkre igaz sőt a női regisztrációk 95% kamu regisztráció :)
simi12#4372013-08-12 11:10:09
Válasz a(z) 436. üzenetre:Teljesen jogosak a felvetéseid, egy gondolattal egészíteném ki: Nem kell itt mindent komolyan venni, biztosnak meg az a biztos ami már megtörtént! :) 
myau#4362013-08-11 14:01:44
Nagy bajok vannak már a kérdésekkel is!
1:Miért a férfi ígéri meg a randit mikor azt neki kell kérni?
2:Számcsere esetén miért a nő hívja a férfit?
3:Miért utólag kell szembesülni,hogy egy link pasi az illető mikor ezt egy csetelés utáni telefonbeszélgetéssel ki lehet deríteni?
Egy kis tapasztalatból szerzett okoskodás féle:
Ha a pasi elkéri a számod de nem adja meg az övét,nem fog hívni.Ha csere volt és majd holnap hív,nem fogja megtenni.
Persze vannak bonyolult helyzetek főleg párkapcsolatban élőknél,mikor nem lehet felvenni a telefont de aki meg akarja oldani az meg is fogja,aki csak játszadozik másokkal az meg csak ígérget.
Olyan könnyen ki lehet szűrni ki a link és ki nem az,csak egy kicsit ésszel kellene ismerkedni,ilyen egyszerű!
andri#4352013-08-10 17:17:55
Röviden:mert bunkók.
morenita#4342013-08-02 18:28:31
Válasz a(z) 430. üzenetre: Ennek a fiúnak ez nem jött be, nekem az én szűrőm meg bejött, ezért példaként, ötletként ismertettem neki az én szűrőimből kettőt.
bujacsaj#4332013-08-02 13:24:41
Válasz a(z) 432. üzenetre: :)
Felesleges is lenne ezen vitatkozni velem :)
Számomra fontos, hogy valakinek legyen ennyi igénye, magával szemben (is)! Biztos neked is megvannak a saját szűrőid, ahogy mindenki másnak is. Én elfogadom azt, ami a te szűrőd, te meg vagy elfogadod, vagy nem, de nekem ez is az egyik :) 
Ennyi :) 
Innentől már OFF lenne, így válthatunk is témát! :)
simi12#4322013-08-02 12:22:09
Válasz a(z) 431. üzenetre:Nem vitatkozom veled, az enyém ki van töltve! :) z igényesség máshol és másban nyilvánuljon meg!
bujacsaj#4312013-08-02 11:11:19
Válasz a(z) 430. üzenetre: .. hmm.. 
Szerintem egy adatlap _normális_ kitöltése max. 5 perc.. 1 alkalommal.. Ha valakinek erre sem jut ideje, vagy nem érzi szükségét.. az azért már sokat elárul az illető igényességéről.
simi12#4302013-08-02 09:14:15
Válasz a(z) 421. üzenetre:Egy adatlap nem sokat jelent, azt ír rá mindenki amit akar, sok esetben a valóság közelében sem jár. Számomra az adatlappal ha valaki sokat foglalkozik annyit jelent, hogy nagyon rá ér, az nem jó!
Azt nem mondom, hogy fél napokig szeretnék chetelgetni, de levelekkel általában nem foglalkozom, többre értékelem a cheten feltett kérdésekra adott spontán válaszokat mint egy alaposan átgondolt, megfontolt levelet!
harvey#4292013-07-30 15:01:06
Válasz a(z) 422. üzenetre:
Nem, nem emiatt... :D
dave006#4282013-07-30 13:56:31
Volt rá példa... ja és nem tudta hogy helyes író versenyen vagyok
bujacsaj#4272013-07-30 00:29:54
Válasz a(z) 424. üzenetre: pl. sosem leveleztél még senkivel úgy, hogy utána mégsem találkoztatok?
perdita#4262013-07-29 22:13:35
Válasz a(z) 424. üzenetre:én tippelnék egyet: 8 hiba két mondatban?
xlswinger#4252013-07-29 20:08:31
Válasz a(z) 424. üzenetre:
Mondjuk nem jössz be mindenkinek te sem... Erre gondoltál már?
dave006#4242013-07-29 10:36:51
Milyen oka lehetne???
bujacsaj#4232013-07-29 10:34:16
Válasz a(z) 422. üzenetre: ...
Nahát, csak nem mondod, hogy más oka nincs is?! 
dave006#4222013-07-29 10:29:05
Na pont az ilyenek miat nem tudok találkozni egy hölgyel sem... Mer elég negatívá teték őket a sok debil kamusok
morenita#4212013-07-29 03:05:29
Válasz a(z) 420. üzenetre: Szia, nekem több trükk együttes használatával sikerült kiszűrni az ilyeneket. Az egyik trükk, hogy NE chatelj. Az az időtöltők sportja. Én csak levél által ismerkedek. A másik trükk, hogy nézd meg, milyen alapos a reglapja. Ott is sokminden kiderül. Aki sok gondot szánt rá, hogy megfogalmazza, ki ő és mit akar, arról nem csak az feltételezhető, hogy a sok munkát számára nem fontos dologba nyilván nem fektette volna, hanem a szövegből rögtön azt is látod, hogy összeilletek-e. Stb.
kezdovagyok#4202013-07-28 11:45:46
A kis levelem elsősorban  az üzemeltetőknek címezném. Rövid használat után sajnálattal tapasztalom hogy az itt lévő emberek minimum 60-80%-a csak szórakozni jár ide és nem a rendeltetésének megfelelően használja az oldalt, tehát partner keresésre. Az csak egy dolog hogy a leveleknél, privát felkéréseknél 10-ből ha 1-re maximum 2-re jön válasz, mert hát az szíve joga mindenkinek hogy eldöntse hogy szóba áll-e a másikkal. De szomorú dolog az hogy az eddigi kb 10 létrejött beszélgetésem mind úgy szakadt meg, hogy egy kulturált beszélgetés közepén, amikor éppen a lényeges dolgokat kéne nekiállni megbeszélni egyszerűen elköszönés nélkül kilép a beszélgetőpartner, és  utána nem lehet elérni sehogy nyomtalanul felszívódik. Az meg még bosszantóbb amikor engem hív valaki beszélgetésre, és ugyanúgy elköszönés nélkül egyszerűen ő lép ki a beszélgetésből. Sajnálattal látom hogy rengeteg ilyen ember van az oldalon és ezáltal szinte lehetetlen partner keresésre használni az oldalt. A kérdésem az lenne hogy miért nem lehet megoldani hogy a bizalomindex mínuszba is lemehessen a tagok negatív értékelése által, mert akkor nagyon hamar kibújna a szög a szákból, hogy jó pár ember hamar erősen mínusz mutatóval rendelkezne.
morenita#4192013-07-23 01:50:38
Válasz a(z) 418. üzenetre: Hehe.:) Szerencsére engem nem keresnek meg ilyenek, és ami a figyelemmentesség miatti bosszankodást illeti, az nekem a sima társkeresőn szokott lenni, ezt az oldalt imádom. A szexrandi még a fő bosszankodós.:) Az Eropolis, kérlek, egy erotikus közösségi oldal, partnerkereső, erotikus társkereső.:) 
Ugyanannyian keresnek házastársat, mint amennyi a perverz. Szóval kiegyenlített a jelenlét.:)
perdita#4182013-07-23 01:14:38
Válasz a(z) 417. üzenetre:elolvastam az adatlapodat, és el sem merem gondolni, hogy egy olyan kifinomult és egyenes nő, mint te, mennyit bosszankodhat ezen az oldalon, igen, az időnk 99.9%-ban azoknak magyarázunk, akik nem tudnak/akarnak értelmezni, a dugunk? nem? akkor mit keresel egy szexoldalon? na, csá!-típusról beszélek
morenita#4172013-07-22 23:58:06
Válasz a(z) 401. üzenetre: 1. Többen írnak, mint ahány levéllehetősége van, azért meg minek fizessen elő, hogy egy ismeretlennek írjon egy nem-et? 2. Legtöbbször le van írva a reglapon, hogy milyen férfit keres és a kifejezett kérés, hogy milyen férfiak NE írjanak, és ha szemmel láthatólag el sem olvasta az illető, vagy elolvasta ugyan, de úgy gondolta, a nem egyezés ellenére bepróbálkozik anélkül, hogy szóvá tenné a "hiányosságait" tehát úgy indít, hogy eleve leszarja a nőt, akkor miért neki áll feljebb, ha nem kap választ? Hiszen a válasz, az ok ott van a reglapon. Avval mit ér a nő, ha megismétli neki, amit már elsőre sem volt képes/hajlandó elolvasni/megérteni/tudomásul venni/figyelembe venni?
Azért vagyunk itt, hogy HOZZÁNK ILLŐ  potenciális partnereket találjunk, nem azért, hogy a köztünk lévő áthidalhatatlan különbségekről felvilágosító oktatást tartsunk olyanoknak, akikről már a megszólításnál ordít a hozzánk nem illőség. 

Tudom, hogy vannak olyan nők, akik nem tudatosan nem írnak vissza, hanem a mások által itt már említett okokból, mindenestre én csak akkor nem szoktam, ha feldühít, hogy az illető leszarta a reglapomat, vagy ha jó szociális érzékkel közeledett ugyan, de nincs elég kreditem, mert nem vagyok épp előfizetve, és vannak, akik jobban érdekelnek, és rájuk kell a 2 levél.
morenita#4162013-07-22 23:52:44
Válasz a(z) 411. üzenetre: Az hagyján, de még avval sincs tisztában, hogy ez a promiszkuitás, amiről beszámol, és hogy ez szenvedélybetegség. Akár férfi, akár nő.

morenita#4152013-07-22 23:46:54
Én is sokat töprengtem ilyeneken (a hazugságon minden szituban, nem csak ebben). Hogy mi értelme. Arra jutottam (részeredmény), hogy a céljuk nem az, mint Neked meg nekem. Vannak olyan - sokszor tudattalan - félelmeik, igényeik, fóbiáik, neurózisaik, stb., amelyek kiszolgálásának igénye erősebb, mint a kapcsolatra való vágyuk. A nők kevésbé terhelt, egészségesebb lények ezen a téren. Ezért aztán egy alapos kiveséző könyv, tanulmány, stb. nélkül csak értetlenül állunk az esetek előtt.
simi12#4142013-07-22 23:12:31
Válasz a(z) 410. üzenetre:Az nem indok mert ilyen a világ, a világ olyan amilyenné tesszük! Ma divat sok rossz dolog pl a drog attól még aki nem akar nem fog drogozni. Szerintem igy kellene lenni az igaz mondással, ez szerintem attól függ ki milyen jellem.Persze lehet valaki óvatos és kevésbé ki tárulkozó de nem feltétlen hazudik!
Akik azért járnak ide hogy másokat becsapjanak meg játszadozzanak és ebben lelik örömüket nem is tudom talán sajnálatra méltó mert ennyi örömöt képesek megélni az életben és mert képtelenek azt az időt normálisan hasznos dolgokkal tölteni!
bitangno#4132013-07-21 15:18:04
Talán mert sok a kamus! Például férfiak akik nőnek adják ki magukat. Épp ma futottam bele megint egy ilyenbe! :D Dehát a női megérzés azért működik! :D Ha érdekel valakit szívesen megadom a nicket is. :)
monoki#4122013-07-07 23:04:19
Szia az a baj,hogy ez nem csak a férfiaknál van meg,hanem a nőknél is és így azok járnak rosszul akik tényleg igazat mondanak,elmennének a randira. Szerintem nem érdemes titkolózni előbb utóbb minden kiderül,de néha baj az is,ha őszinte vagy. Szerencsére nem vagyunk egyformák és biztos vannak még megbízható NŐK és FÉRFIAK.
perdita#4112013-07-07 22:36:26
Válasz a(z) 409. üzenetre:te egy nagyon-nagyon buta fiú vagy, ill. nem is fiú, 62 éves? és még csak ennyit tudsz a nőkről?
zo-li#4102013-07-07 22:17:10
nehezeket kérdezel.akár azt is kérdezhetnéd hogy miért ilyen a világ amilyen,vagy hogy mitől megy a villamos.Vannak a eleve kamusok-ff,nő-feljönnek nyálatcsurgatnak,fasz feláll,punci nedvesedik,aztán otthon meg van ami.aztán vannak a bátortalanok:ők szeretnének ezt azt de mindig beijednek.Ne légy már naiv,ez egy szextárskereső oldal.Persze a pasik jó része nem bunkó,néha csak a képzeletükbe létezik a nő.Beszélgess,ismerkedj,néhány levél és chet után ugyis kiderűl minden.Azért ne gondold hogy a csajok nem pont ilyenek,kilépnek és örökre eltünnek,letiltanak,forumon elmondanak mindennek stb.De,mégis van aki nem ilyen,létrejönnek randik,kapcsolatok,akár csak alkalmi szex,társak,párok.Ezeket a gyöngyszemeket keresed,a többit meg szard le.Őszinteség:hol találkozol Te manapság ilyennel?talán még az oviba őszinték a gyerekek,aztán az érdekeik,a szokásaik,az elvárások miatt ez változik.Gondolkodj!Hány őszinte felnöttet ismersz?Őszinték a hajléktalanok,nekik már mindegy.Őszinték a bdsm kapcsolatban lévők:nekik ez alap.A piások,drogosok,ők is,mert nyomja őket a szer.
hakokaje#4092013-07-07 20:24:38
Miért ? Egyszerű a válasz, mert komolytalanok. Általában nem függetlenek, kacérkodnak a gondolattal, ám lépni nem mernek.
Egyébként ugyanezt a kérdést a hölgyekkel kapcsolatban is fel lehetne tenni. Komoly kapcsolat reményében elmennek a randira, de ha csak szexről van szó, jön a kifogás.
Miért ? Pedig szerintem ők is szeretik a szexet.

Nos, én egy kivétel vagyok. Ha valakinek szimpatikus vagyok, elmegyek a talira. Akár szexelek is már az első randin. Persze csak kölcsönös szikra esetén.
starling#4082013-01-16 22:05:12
Válasz a(z) 405. üzenetre:Ezt azert cafolnam.Az a minimum hogy megmondom a masiknak hogy sajnalom,de nem vagy az esetem.Ez olyan mint a privi hivasnal a figyelmen kivul hagy.Ha valaki veszi a faradsagot es ir a masiknak,akkor ezt nyugodtan lehet viszonozni,meg ha csak egy nem-el is.
simi12#4072013-01-16 19:50:02
Válasz a(z) 406. üzenetre:A nemmel írásba kaptad, hogy  le vagy tojva! :D  Legtöbbször válaszolok, de sok esetben jobb nem tenni, mert ha a nem válasz elmegy arra jönnek a  különböző indok kérések, magyarázkodások, győzködések, szóval ha  rövidre akarja zárni az ember akkor max  a második levelet hagyja  figyelmen kívül! Különben sem vagyok a levelezgetés híve, ismerkedés során nem arra vagyok kíváncsi, hogy 2-3 naponta milyen  gondolatokat tud valaki összeszedni hanem chetelés közben a spontán feltett kérdésekre, témakörökre milyen választ képes adni és hogyan.  Ez sokkal beszédesebb!! :) 
erosyum#4062013-01-16 19:26:34
Válasz a(z) 405. üzenetre: Szia! Persze, alapvetően igazat adok Neked, aki nem válaszol, annak minden bizonnyal nem vagy szimpatikus, de ez olyan "le vagy szarva" szitu. A NEM -el nem vagy letojva, mert minimum válaszra méltattak, csak éppen nem kellesz, és ennyi... :)
Mondjuk lehet, hogy errefelé ilyesmit ne várjon el az ember... :-)
Túlbonyolítottam... :D
simi12#4052013-01-16 09:55:55
Válasz a(z) 401. üzenetre:Sosem fogom megérteni miért jobb egy elutasító választ olvasni mint ha nem reagálnak a leveledre, annál egyértelműbb a dolog! Aki egyáltalán nem óhajt sehogyan sem kommunikálni veled, azt nem hiszem, hogy érdekli, milyen benyomást tesz rád, sőt semmilyen benyomást nem akar tenni!  Ennél rosszabb dolog sosem érjen! :) 
mrindian#4042013-01-15 13:05:48
Sziasztok! Témának jó! Lehet ezen csámcsogni, de csodálkozni felesleges! Természetes dolog, hogy sok ilyen van. Főleg az ilyen oldalakon! Nem csak ezen!!! Rengeteg hangember van és még több aki ezzel szórakozik! Mondhatnám ezzel éli ki magát! Maximum 2-3 levél után már gyanúsnak kell lenni a "partner" komolysága! Az én párom már talált itt és már most randi lesz. nem tökölni kell, hanem tenni amit akarunk!!! Másképp nem fog menni!!! Ja és lehetőleg a lakhelyhez közel kell keresni, hogy reális esély legyen a gyakorlati dolgokra! :D Gondolom én! :D
cilamila#4032013-01-12 23:45:53
Válasz a(z) 400. üzenetre:Az jó lenne figyelek, várom a vállaszokat, ill a kritikát  :*    :pirul: 
morgocska55#4022013-01-12 14:33:14
Válasz a(z) 401. üzenetre:ez csak akkor valósul meg ha nem azt látod az adatlapján, h bocsi nekem is csak 2 levelem van.
Na ők tuti nem pocsékolják egy NEM-re .
erosyum#4012013-01-12 08:08:06
sziasztok, tabletrol irok ezert nincsenek ekezetek bocsi :)
miert nem beszelunk arrol, hogy nem csak a pasik kozott vannak olyanok, akik begyulladnak. En nem vagyok egy berezelos alkat, ket-harom randit le is beszeltem es bizony a lanyoknak se hire se hamva nem volt. Nem csak a pasik kozott vannak kamusok. Mondjuk azt hiszem ezt itt nem is allitotta senki. Sok lany nem is valaszol, pedig figyelek arra, hogy csak annak irjak, akit a szolo pasi is erdekel. Egyszeru lenne egy gyors valasz is: koszi nem josz be nekem... kb 15 masodperc es kulturalt benyomast kelt maris.
bertalan63#4002013-01-11 21:41:44
Szia! Vannak erre stereotip válaszok és van a valóság. Ha gondolod és érdekel és szívesen elmomdom a véleményemet, gondolataimat e témáról
freehunter#3992013-01-10 13:38:06
Válasz a(z) 395. üzenetre:Az "És miért van az hogy privi hívásról beszél, de az adatlapon az van hogy nem fogad privi hívást." kérdésedre saját különbejáratú válaszom van, mivel én is többnyire a privit részesítem előnyben.
Remélem jól értettem a kérdést...

Több okból is van néha letiltva a chatelésem:
1. mert telefonról belépve nem tudok chatelni, így tisztább ha letilom a chatet, mintha 10en seggnek néznek mert még csak el sem utasítom őket.
2. van úgy az ember lánya, hogy idegbeteg és olyankor nem érdemes senkivel sem beszélni, mert csak halálrabunkózok mindenkivel, annak meg megint semmi értelme
3. van az úgy, hogy csak éppen beugrok megnézni, hogy jött e levelem, de ennyi és nem több, és nincs időm hosszasan cseverészni

Viszont az tény, hogy aki szeretne, az 1-2 napon belül 100%, hogy el tud érni chaten.

Hogy mások mit miért csinálnak....na erre aztán már nagyon rég meg sem próbálok elméletet gyártani :-D


brilliant#3982013-01-10 11:53:06
Eddig egyetlen olyan első randim volt, amikor a pasi nem jött el, én meg ácsorogtam ott mint egy elsőbálos kislány!.... Amúgy többségében van első randi.  
De megfutamodók a többedik randi után vannak! Kedves szavak, ábrándozás, ekkor meg akkor keressük egysmást... és másnap jön a levél, hogy:
bocsi, de beteg vagyok
bocsi, de beteg a gyerek
bocsi, de bocsi... :)))

Őket nevezem én Nagy Gyereknek. 
cilamila#3972013-01-08 17:42:41
Várom továbra is a vállaszokat...
cilamila#3962012-10-25 01:16:39
Válasz a(z) 395-es üzenetre:
1.Lehet azért lettél tiltva , mert picit erőszakos voltál..... vagy, nagyon rámenős nem ???? 
2. A tel számra csak azt tudom írni,(Erre én is keresem a választ)  :D 
3. Én is szoktam tiltani a privit, de nem írom ki, hogy hívj.

Mi ebből a tanulság ????  Ne kezdj olyannal akinek nincs képe, nem tudod felhívni,és nem akar camozni,bujkál, stb......Ezt nevezik KAMUSNAK !!!!!!!!

Engem felhívhatsz ellenőrzés céljából, bármikor, csak ne hajnal 02.00-kor  :P  :D  :D 
egypasi76#3952012-10-24 01:00:32
Erre én is keresem a választ, de a másik oldalról. 
Miért van az, hogy a csajok egyik nap elbeszélgetnek az emberrel a másik nap meg, meg sem ismerik, vagy letiltják. 
Miért van az, hogy megadják a számukat, de az nem is él nem lehet őket elérni rajta, Megadják a címüket de az nem is létezik és mikor szóvá teszed még nekik áll feljebb és letiltanak.
És miért van az hogy privi hívásról beszél, de az adatlapon az van hogy nem fogad privi hívást.

Én erre keresem a választ.
female#3942012-10-21 17:21:05
 <3  <3 
cilamila#3932012-10-21 11:35:28
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d712f80/38ce4d.jpg
Válasz a(z) 389-es üzenetre:Szia  Ezt a Moderátoroknak kéne jelezned,illetve a Biróknak, sajnos ebben nem tudok segíteni, de örülök hogy valaki erre is figyel, sajnos sokan vannak fent ilyen ..... :) 
shane54#3922012-10-19 07:43:05
Válasz a(z) 390-es üzenetre:
csak nem csizmában akarsz szeretkezni?:)
a kerekerdőben?:)
Romantikus vagy nagyon:)
hozoka363#3912012-10-18 08:50:08
Válasz a(z) 390-es üzenetre:Hiába jelentkeznék,ha az Üveghegyen tul,a Kerekerdő közepén lakom,ott ahol a madár sem jár..:( Nincs 7mérföldes csizmám..:(
shane54#3902012-10-18 07:49:55
Válasz a(z) 388-es üzenetre:
semmi gond.türelmes férfi vagyok, megvárom míg jelentkezel:)
awydd#3892012-10-17 21:52:31
A(z) #389 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
hozoka363#3882012-10-17 20:56:38
Válasz a(z) 386-es üzenetre:Bocs,nem vettem észre..( Én sem vagyok kivétel...csak másképp  nevezném  a gyereket..)

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-567]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3210BDSM - extrém szexualitás

#cvb100Farock
Ajánlott szobák
#biszex_szoba99100Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj210jófej és dug6ó alkalmi vagyok
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1310Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5670Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3640Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok610Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2940Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.