Átverések, Igéretek... Miért fucsol be a tali ????

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Átverések, Igéretek... Miért fucsol be a tali ????
*Miért ígérik meg a pasik a talikat,randikat ha nem mennek el rá ? persze pont akkor jön valami közbe nekik. Miért adják meg a számukat, ha azt is kinyomják,? és a fő kérdés??? Miért kell átverni a másikat, miért nem lehet valaki őszinte??????

Ere keresem a vállaszt.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
newman#5072013-09-19 00:24:02
Vagy a legyünk inkább csak barátok..Azért nem,mert van barátom,de nem ismered,pesti.. Siralmas!. Amikor meg rájuk jön a hupp,elkapják az első pélót.. :D Válasz a(z) 506. üzenetre:
doktorur#5062013-09-18 22:43:45
Furcsa módon a dugópartnert kereső nők is folyton telesírják a netet, hogy meg akarják őket dugni.

Ez is biztos következmény.
Meg nyilván az is a férfiak viselkedésének a következménye, amikor a nők azt hazudják, hogy ők:
-csak kapcsolatban szexelnek,
-komoly kapcsolatot keresnek,
-nincs szex az első randin,
-bizonyos életkor/magasság/testúly/testalkat/stb. alatt-fölött nem szexelnek,
-megyén kivül nem randiznak,
és még folytathatnám.

Media Martkt :D 
ducinyuszi#5052013-09-18 22:27:44
Válasz a(z) 504. üzenetre:

A dolog roppant egyszerű: ha olyannak írtok, akinek a lapján kint van, hogy nem dugópartnert keres, akkor ne nyavajogjatok, ha nem ugranak elsőre. Mert a többség nem fog, ez van! :D 
Keressetek olyanokat, akik csak megdugatni akarják magukat, és akkor nincsenek felesleges körök!

Ideje lenne végre felismerni, hogy a férfiak viselkedésének következménye, ahogy a nők viselkednek! :D

doktorur#5042013-09-18 22:19:09
Válasz a(z) 502. üzenetre: Ó dehogynem, ki lett hangsúlyozva, hogy ez nem szexpartnerkereső, miközben kőkeményen az.

Egy ilyen oldalon pedig, ha tetszik, ha nem, jogos elvárás, hogy ne kelljen lefutni fölös köröket, amikor a nő ugyis csak megdugatni akarja magát.
A komolyabb-hosszabb kapcsolatot keresőkre ezt nyilván nem értem.


Azt pedig, hogy a nők mit szeretnének, inkább hagyjuk. Nagyrészt ők sem tudják, sokszor ugyanúgy kamuznak, mint a férfiak. Ezért kaptok mindendéle megkeresést.

De ideje lenne már felismerni, hogy ez csak következmény.
starling#5032013-09-18 22:09:33
Jaj mar ez a szoveg hogy tarskereso vagy szexpartner kereso. Igenis elosorban ez egy szexpartner kereso oldal. Az hogy esetleg tobb is kialakulhat belole,benne van a pakliban,de a fo profil az erotika.
ducinyuszi#5022013-09-18 21:56:06
Válasz a(z) 501. üzenetre:

Senki nem mondta, hogy az emberek egy része nem azért van itt, hogy szexpartnert keressen! 
DE! A másik részük nem csak azért! És annyit elvárhatunk, hogy ha már magyarul, érthetően, tagoltan leírjuk, mit is akarunk, akkor - feltételezve, hogy mindenki megtanult olvasni - elolvassa azt, és nem zargatja feleslegesen a másikat. De erre ugye a férfiak többsége egyszerűen lusta...

Ha már egyszer valaki nem totál puncis képet tesz ki,
ha már egyszer valaki leírja, hogy mit szeretne és mit nem,
akkor ugyan tiszteljen már meg azzal minket az a férfi, hogy elolvassa és ahhoz tartja magát!

Ó, pénzt is ajánlotok, rendszeresen! Ezen már túlvagyok én is, de szerintem mások is... :D

A nők meg, ha minden egyes férfival, aki beszélgetni hívja őket, elmennének randira, napi átlag 5 randijuk lenne. Ezt ugye te sem gondolod, hogy bármelyik nő bevállalja csak úgy...

Igen, mi szeretjük előtte tudni, kivel fogunk találkozni. Tudni akarjuk, nagyjából hasonlóak-e a gondolataink, az elvárásaink, a vágyaink, stb. Ezt lehet bírálni, de ettől még a tény tény marad. Annak a férfiak van esélye, aki figyelembe veszi, mi nők mit szeretnénk. A többi felejtős... :D
doktorur#5012013-09-18 21:38:35
Érdekes módon én más ismerkedős oldalon nemigen láttam csoportokat, amik kifejezetten szexelésre alakultak, nem láttam chat-szobákat, amin farok/mell/punci szépségverseny megy, vagy csak úgy mutogatják magukat emberek.

Jah és a nők nagy része is szexpartnert keres, egy kis körítéssel.
Viszont jogos elvárás a férfiaktól, hogyha egy nő totál puncis képet tesz ki, meg leírja, hozzá elég kontkrétan, hogy kit-mit szeretne, akkor hirtelen ne kezdjen szűzlányt játszani.

Az azonnali ingyensunán pedig nem kéne megsértődnötök, mert elkezdünk azonnal pénzt ajánlani, és akkor valóban lesz ok sértődésre  :D 

Egyébként a férfiak azonnali randit, élő találkozást szeretnének, - nem azonnali szexet - úgyis ott dől el minden.
ducinyuszi#5002013-09-18 20:55:04
Válasz a(z) 498. üzenetre:

Pontosítsunk! Az itt regisztrált FÉRFIAK 80 %-a ingyenpunci-azonnalra katalógusnak tekinti az oldalt. :D 

Érdekes módon a nők többségének az a természetes, hogy ugyanúgy zajlik az ismerkedés, mintha az utcán, a szórakozóhelyen, vagy bárhol máshol találkoznánk. És ez nagy valószínűséggel így is fog maradni, mert a nők már csak ilyenek (a ritka kivételektől eltekintve). 

Te kiragadtál egy mondatot. Kiragadok én is:
"Itt a helyed, ha az örök boldogságot keresed, de itt a helyed akkor is, ha csak lazulásra, némi forróságra, bizsergésre vágysz, és megadnád a testednek, ami jár neki."
Ezt a mondatot elég nehéz félreértelmezni, hiszen mindkét lehetőség (kaland vagy szerelem) benne van! :D Ez pont ugyanolyan oldal, mint bármelyik másik, vagyok-voltam fent "sima ismerkedős oldalon", ugyanez megy ott is, mint itt. A férfiak többsége azokat az oldalakat is ingyenpunci-azonnalra katalógusnak tekintik, a nők viszont ismerkedni szeretnének. Nem a szex a gond, hiszen minden normális ember szereti a szexet. Csupán a nők nem ugranak minden ismeretlennel azonnal ágyba, ők szeretnek ismerkedni előtte...

Ez van, tetszik vagy sem. Az alapvető különbség a nők és a férfiak között itt még élesebben kiütközik. :D
zsuzska#4992013-09-18 20:23:24
Szerintem a többi társkereső oldalon ugyanazt keresik legtöbben mint itt (hiszen egy jó partnerkapcsolat alapja a jóóó szex...), csak ott futják előtte a plusz köröket... itt őszintébbek a hirdetők.

Egyetértek Ducinyuszival: " Itt is ugyanazok a szabályok érvényesek, mint a mindennapi életben: ismerkedünk, beszélgetünk, és ha mindketten ugyanazt akarjuk, akkor továbblépünk!"
doktorur#4982013-09-18 19:46:29
Érdekes, az itt regisztráltak 80 százaléka szex-partnerkeresőnek tekinti az oldalt.

A több tízezer szexéhes netező vár rád mondatból igencsak erőltetetten lehet leszűrni azt, hogy ez egy sima ismerkedős oldal.
ducinyuszi#4972013-09-18 05:46:10
Válasz a(z) 496. üzenetre:

Hogy én ezt a kérdést hányszor tudnám feltenni! :D

Bemásolom, mi is Eropolis (nem én találtam ki, ott van a belépő oldalon...):

" EROPOLIS város
Felnőtteknek szóló erotikus közösségi portál. Több tízezer szexéhes netező vár rád most is!
Gyere, lépj be Erotika város kapuján!
Itt a helyed, ha szeretnél boldog lenni, ha szeretnél otthonra lelni. Amit eddig nem reméltél magadnak, itt megtörténik Veled. Örömöt kaphatsz, és örömöt adhatsz. Itt a helyed, ha az örök boldogságot keresed, de itt a helyed akkor is, ha csak lazulásra, némi forróságra, bizsergésre vágysz, és megadnád a testednek, ami jár neki.
Ez a város: forró, trendi, szexi - és a Tiéd."

Nos ezek alapján ez az oldal nem "szexpartner-kereső". Itt ugyanúgy megtörténhet BÁRMI! Lehet, hogy lesz egy kellemes kalandod, de lehet hogy megtalálod életed párját! Ki tudja előre?

Az, hogy a férfiak egy jó része ezt az oldalt ingyenpunci-azonnalra katalógusnak tekinti, az az ő bajuk! Itt is ugyanazok a szabályok érvényesek, mint a mindennapi életben: ismerkedünk, beszélgetünk, és ha mindketten ugyanazt akarjuk, akkor továbblépünk! 
perdita#4962013-09-17 16:42:55
Válasz a(z) 494. üzenetre:hol láttad kiírva h ez szexpartner kereső? :O
bujacsaj#4952013-09-17 13:28:56
Szerintem a gond akkor van, ha a *NEM* sem hangzik el, csak simán figyelmen kívül hagyja valaki a másikat!
Mert egy *nem*, már legalább reakció.. (lenne).
robertt75#4942013-09-17 08:17:53
Válasz a(z) 493. üzenetre:
igaz ,nem a szexel,randival kellene kezdeni,de ez egy szextárs kereső oldal nem de?? akkor miről is kéne beszélni? ha valaki túl prűd hozzá,akkor mi a f..keress itt?
akkor ki is tévedt el?
esther#4932013-09-17 07:56:33
Olvasom a fórumot, és az az érzésem lassan át kell keresztelni "Akikkel nem találkozott pandora és őt  számon kérők topikja" :D 

Ultra cikinek tartom, ha valaki nem tudja *méltósággal * fogadni a visszautasítást. Férfiak, akik idejárnak rinyálni-mert ez a szó illik rá! Ne nyavajogjatok már, és ne kérjetek számon semmit! Fogadjátok el, hogy érdektelenek vagytok,(valami oknál fogva) és elegánsan lépjetek tovább. Ne kelljen már megmagyarázni, hogy miért. Sajnos nem lehet nektek, mert nem fogadjátok el..és aztán jön a "de így, meg de úgy...." ezért nem veszem a fáradságot én sem elmondani,vagy megindokolni, hogy a "nem "miért nem. 
Tisztelet a kivételnek!! (hazudni nem szoktam, sem sértegetni senkit, udvariasan és egyértelműen is el lehet köszönni ). Sértődés, számonkérés, szitkozódás és egyebek jönnek. Kinek hiányzik ez??  :napersze: 



Egy valamit elfelejtetek: itt minden pontosan úgy működik, mint a való életben. Ha az utcán odamentek mondjuk 10 nőhöz, és a harmadik percben szexrandira hívjátok, vajon hány fog igent mondani?? Egy sem. 
Itt írtok/priviztek 10 nővel,és a harmadik percben a szexről és taliról csevegtek célirányosan, itt sem fognak erre ugrani a nők. Semmi különbség a hozzáállásban az ismerkedés terén- a nők részéről. Ebben biztos vagyok. (Max. itt könnyedebb a hangvétel.)
Ezen kéne változtatni, és nem meghatározni mit és hogy kéne tenni, vagy itt szitkozódni, és kitárgyalni a másikat.Gusztustalan, és indiszkrét.

Ha valaki nemet mond a másiknak, annak oka van. Majd eldönti, hogy elmagyarázza az okot, vagy sem ..de ezt számon kérni, ráadásul nyilvános fórumban...bunkóság.

Nekem is mondtak már nemet. Elgondolkodtam, magamban kerestem a miérteket, olykor kaptam válaszokat, olykor elmeséltem olyan ismerősömnek, akinek adok a szavára..olykor rejtély maradt.
Eszembe nem jutott volna a másik agyára menni, és elszámoltatni.De ez érzelmi intelligencia. És van akik sosem érnek meg ilyen értelemben.
perdita#4922013-09-16 20:49:27
Válasz a(z) 485. üzenetre:tiszta Pepin bácsi :D
arthanis#4912013-09-16 17:04:45
Az előszűrést attól még meg kell tartani. Tehát eleve nem kezdek beszélgetésbe olyanokkal, akik nem érdekelnek. Ha meg annyira sok pasi van aki érdekel, és folyton jelentkeznek, akkor valami alapján szűrni kell hogy kik azok akik jobban érdekelnek. Az emebrnek a haverjaira sincs állandóan ideje, ezért van az hogy van akik csak haverok, van aki a barátod és van aki a legjobb barátod. Az értetleneket letiltod a többivel meg foglalkozol. Szerintem ennyi az egész...
pandora#4902013-09-16 16:58:54
Válasz a(z) 489. üzenetre:
És ha az ember már közölte hogy mostanában nem ér rá, de nem értik, vagy nem úgy értik ahogy van?

Tegyék a férfiak a kezüket a szívükre, hányszor fordul elő, hogy nem fogadják el amit az ember mond. Tovább jön a "de...." és nincs vége.
Mondjuk 10 percet rászánva egy beszélgetésre, az napi másfél óra lenne, amiben csak a rám nyíló privi ablakokba beírnám hogy később, aztán az összes "de" után újra és újra. :)

Szóval tutibb receptet kérek. :) 
Vagy menten rendelek egy erényövet és zárdába vonulok :D
arthanis#4892013-09-16 16:52:18
Nem de mondjuk, közölhetnéd az illetővel hogy most nem érsz rá, vagy legalább beszélhetnél vele pár szót. Az viszont no comment ha szimplán ignorálod a másikat, mert kb a legrosszabb képet fested le magadról ezzel. Szerintem alapvetően aki normális azzal mindent meg lehet beszélni értelmes keretek között. Akivel nem lehet megbeszélni, azzal meg nem érdemes foglalkozni. Szóval ennek tükrében nem értem minek ide "kérdőív", csak logikusan végig kell gondolni...
Szóval lényegében maradhatunk annyiban hogy ugyan úgy vannak nők is akik csak mondják, de amikor arra kerülne a szó a helyett hogy lekommunikálnák hogy mi a problémájuk, inkább eltűnnek. És ilyenből elég sok van ezen a chaten. Szóval az eredeti kérdezőnek üzenem, hogy ez általános emberi tulajdonság nem pedig "férfi" vagy éppen "női" jellemvonás.
pandora#4882013-09-16 16:46:36
Válasz a(z) 487. üzenetre:
Nagyszerű, most mindenki jelentkezni fog akivel időhiány miatt nem találkoztam (még), de szerettem volna egyszer, ezért nem hajtottam el melegebb éghajlatra?! :)
(lásd #480 bejegyzés)

És hogy legyen valami ami tényleg egy nyilvános fórumba tartozik, arra a kérdésre keresem a választ, hogy miért nem képesek a férfiak megérteni, hogy ha valaki nem azonnal akar találkozni (mondjuk nincs ideje, vagy másokkal már meg van beszélve), de attól még akar (később), és mi lenne vajon ilyen esetben a helyes? Mert az igazat nem értik meg. Ha azt mondom, ami az igazság, hogy később, akkor kamus vagyok? Nemet kell mondanom egyszer és mindenkorra ha azonnal nem akarok vagy nem tudok találkozni?

Mit gondoltok erről, mi a legjobb?
arthanis#4872013-09-16 16:31:12
Az lehet hogy nem tiltasz le soha senkit, csak akivel egyik pillanatban tökre jól elbeszélgetsz, és úgy vagy hogy talizni kéne, annak a levelére és privire hívására aztán nem reagálsz... És még magyarázattal sem vagy hajlandó szolgálni, csak szimplán ignorálod... (félreértések elkerülése végett, még mindig a kedvence vagyok szóval így mégfurcsább nekem)
no comment...
pandora#4862013-09-16 16:26:50
Válasz a(z) 485. üzenetre:
Ember legyen a talpán aki ebből a zagyvalékból bármit is kihámoz. :)

Ha valakinek mégis sikerül, akkor máris avathatjuk az idei év erkölcs-bajnokát (ha már a helyesírás-bajnokot nem), és a Ricsi1 Rajongó Klub elnökét. :D

Túl a személyeskedésen, csak hogy pici szíved megnyugodjon, Ricsi1 és én már rég tisztáztuk a félreértést, az erkölcsi fensőbbségedre meg nem hinném hogy épp itt lenne igény.

Ha továbbra is személyeskedni akarsz, megteheted privát levélben, én ugyanis nem tiltok le soha senkit.
picego2013#4852013-09-16 13:23:12
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_9487e3b/e4b2b4.jpg
jo maragyá inkoknitoba ezé uj neven vagyis Pán Dórának hivlak az irasomban amiben szeretném okát adni miert is irkálok szamodra utoljára a neved ismerös volt igy cilamila kedves róvatában meg latalak ésovastalak kivancsiságból amit ott sztatikából a hármas pontokban elmondtál szerintem a nök98 százaléka elmondhatná,hiszen nem csak te szürsz, ügyes valtál, szerintem sikeres is, föleg ahogy montad 1 honap alat ok  evel mások nem dicsekednek, erzekeny es finom lelkü  morenita probát ugyan ravezetni dolgokra nem sikerel,mindenre vot okoságod és vélt igazad most it ájunk meg a 454 es ricsi1 esnél akit nem tisztem védeni ovni bármitol is, ö maga képes volt ere (ricsi 1 egyebkent rokonszenves  színpatikus teljesen korekt fiatal benyomását kelti)megerdemelt volna alapesetben is egy visza jelzest.valoszinü a többiek sem igen kaptak,viszont arnyalodot a képPan Dórával kapcsolatban teljesen negativ irányba és morenitával fojtatodik a lev váltás ahol megtudom szerelmes vagy, még az ajo hogy szerelmed tárgya nem tud kilengéseidről a szerelmes aszonyi lét kiteljesedik csak az boszant teged hogy borzas buksidat utána nem simizi senki-hat ijjen bunkok vagyunk mi ferfiak-megvolt jo vot csao  edesanyám azt mondta:kisfiam ha vaj van a felyeden ne állj a napra, te megis a tüzö napra ász és sütkérezni akarsz learatni dicsöséged ügyeséged eredményét.Pan Dora napokon keresztül az járt az eszembe milyen lehet igy élni, hazaérkezni élménygazdagon a szerelmesemhez(az meg csak felötlik bennem hogy szeretett embered alig várja hogy elhitesse veled hogy alszik és Ő is útra keljen ) Ahogy előző leveledben megfogalmaztad alpári vagyok,bátran kijelenthetem nem én vagyok az.Azt is említed, a való életben , hogy viselkedsz-ez itt mitől nem való élet Pán Dóra?
picego2013#4842013-09-15 20:48:31
habbár,letiltotál azért én kedvelek csokk ottóVálasz a(z) 481. üzenetre:
picego2013#4832013-09-15 20:01:45
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_9487e3b/8d122f.jpg
most hüjéskedtek, ki van a platon, vagy mi ez?
pandora#4822013-09-15 19:46:12
Válasz a(z) 481. üzenetre:
Szuper, már megint személyeskedés.

Meg sem támadtalak és védekezel. Mindössze azon nők nevében próbáltam véleményt nyilvánítani, akik nem hivatásszerűen úzik ezt a tevékenységet (értsd úgy hogy szabad idejüket áldozzák rá, és nem úgy hogy ítélkeznék).

Azt sem értem honnan veszed ezt az önimádat-dolgot, hacsak nem a saját fejedből, mert az én írásomból biztos nem.

Amit te csacsogásnak nevezel (vagy csinálsz), azt én őszinte beszélgetésnek, amiből kiderítem, hogy kevés szabad időmet kire akarjam áldozni.

Azt pedig végképp nem értem, honnan veszed, hogy Superman válogatást tartok :D talán az ízlésemet is kitaláltad néhány soros hozzászólásom alapján?! :)

Platón nagyon okos volt, de azt hiszem, én a játék előtt mégiscsak maradok a beszélgetésnél, hogy minél jobb döntést hozzak, kivel is játszom. :)
bujacsaj#4812013-09-15 19:35:12
Bármilyen hihetetlen is számodra, de még a türelmiben is van olyan, aki nem csak az ágyát, de az agyát is használja.. (tudom, számodra ez hihetetlen, mitöbb el sem tudod képzelni) 


Több ilyen emberrel beszéltem már, igaz nem sokat, ugyanis hamar rövidrezárom a beszélgetést azokkal, akik ennyire elteltek önmaguk imádatával ... :)

Senki sem várja el senkitől, hogy minden vele szóbaállóval találkozzon is .. akár türelmis, akár nem(!), de akivel már többször beszélget valaki - mitöbb izzik is a szikra - azoknak nem hiszem, hogy csupán a csacsogás hosszútávon kielégítő ... (bár vannak ilyenek is, mint tudjuk).

Mivel látom, te csak azt olvasod/érted meg az olvasott szövegből/, amit akarsz, nem is próbálom meg felnyitni a szemed ... jó neked ott, ahol vagy, tapogatózz csak! :D  
További kellemes estét, sok-sok beszélgetést a szupermen válogatásodon! :D

Én maradok annál a jól bevált gondolatnál, miszerint:
"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

pandora#4802013-09-15 18:40:41
Válasz a(z) 479. üzenetre:
Nem tudom, téged egy nap hányan invitálnak találkozóra, de engem minden nap 10-nél többen. 

Ennyi emberrel képtelenség találkozni, vagyis szükségem van arra hogy valamiben kitűnjön a többi közül, mutasson valami vonzót számomra, hogy pont vele akarjak találkozni. :)
Most nézem, te türelmi zónás vagy. Nekem ez szabadidős tevékenység, nem főállás, így nem érek rá egész nap. 

Igen, mindenki más (szerencsére). :D
bujacsaj#4792013-09-15 18:30:23
Abban neked is igazad van, hogy kell valami, ami megfogja az embert, viszont szerintem ez 1-2 beszélgetés alatt kiderül. (Természetesen ez függ a beszélgetések tartalmától, hosszától is.) 
Egy találkozóba senki nem hal bele, ha valóban szeretene is találkozni az illetővel, akkor mielőbb jobb megejteni, mert úgyis minden személyesen dől el! 
Aki viszont nem akar találkozni, csak unalmában írogat az húzza, halogatja, ígérget a másiknak, majd se le nem mondja a megbeszélt találkozót, se írásban nem közli partnerével, hogy "bocs, de mégsem te vagy, akit keresek"... stb. 
Utóbbi szerintem a tiszteletlenség (bunkóság) jele.

Persze mindenki más ... (szerencsére) :)
pandora#4782013-09-15 15:10:02
Válasz a(z) 476. üzenetre:
Azért annyit hozzátennék a nők oldaláról ehhez, hogy annak a terelésnek gyakran az az oka, hogy a mikor találkozzunk kérdés túl hamar hangzik el, amikor a beszélgetőpartnerednél esetleg még nem jött el ennek az ideje.

Néha a pasik harmadik mondata az hogy mikor találkozzunk, és ezzel például én nem tudok mit kezdeni (ahogy a legtöbben az itteni nők közül szintén). Valamivel ahhoz előbb kedvet kellene a másikban ébreszteni a találkozáshoz, hogy alig várja hogy láthasson. Ez nem katalógus. :)
bujacsaj#4772013-09-15 12:18:38
Sajnos ebben igazad van... :/ 
Azért ne add fel! Biztos több olyan van, aki nem kamus :)
james740318#4762013-09-15 11:47:17
Ez nem csak a pasiknàl fordul elö. Tapasztalatbòl mondom hogy sok itt a kamus hirdető. Beszèlgetèskor ha arra tèr rà az ember hogy mikor talàlkozunk akkor egyböl megyen a terelès! 
bujacsaj#4752013-09-15 01:17:28
 :o   :o  :o  :o  :o 
Elolvasva ezt a bejegyzést komolyan mondom megfájdult a fejem (persze úgy kell nekem ... minek olvasok?) 
Gondoltam megnézem az adatlapot is, ha már ... ott ért a következő meglepetés ... mintha nem is azonos személy írta volna ... 

Eszem ágába nem jutna még levélben is zaklatni - mivel a türelmiseket "nem kedveli"  :vigyor: Én meg tudok olvasni, és többnyire értelmezni is az olvasottakat ;) 
... de az a kérdés merült fel bennem, hogy:
- az adatlapját esetleg más írta?
koborgrimbusz#4742013-09-14 22:02:26
Kedves Pandora! Örülök h megosztottad velünk a 3 személyiségtípust, így most már kizárásos alapon, de legkésőbb harmadjára talán én is meg tudom majd különböztetni  kivel állok szemben...ilyen egyszerű ez, mint a tejpor :) Köszönöm! Válasz a(z) 452. üzenetre:
koborgrimbusz#4732013-09-14 21:51:58
Szóval kb ennyi a válaszom cilamila kérdésére..:)
koborgrimbusz#4722013-09-14 21:22:14
Szerintem az ilyen pasik jobb is ha nem jönnek el a randira, és asszem még az sem nagy baj ha nem hívnak fel...szóval ez így tökéletes ahogy van:)
pandora#4712013-09-14 21:11:35
Válasz a(z) 470. üzenetre:
#picego2013: helyesírási hibáktól hemzsegő, alpári stílusban írodott levél...hm...nem bánom hogy nem kerestél, nem vesztettem semmit.

Egy fórumban amúgy sem igazán illik személyeskedni, főleg ha soha nem kereszteztük egymás útját (és nem is fogjuk azt biztosra veheted).
picego2013#4702013-09-14 12:42:18
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_9487e3b/8d122f.jpg
csepet sem tisztelt pandora aki eröss okoss is,és magaallá gyüri a a vallo életében fel lellheto férfiket,figyetelek sokáig, mert bejelötelek, mint engemet érdeklo női szeméjt, ahogy végigrágtam magam adatlapodon(ami nem semi teljesitmeny vot)mingyár meg akasztot, hogy csak 174 cm rövid vagyok-lehet nem is felelnék meg neked-igy nem is jeleztem rád viszont ettö kezdve mindig jezet az én okos gépam amikor jelentkeztél be te, meg tapasztatam ritka sürün jelentkezté be ide ,csak csodákoztam rajta,gondotam ,jo megy a szekér kicsit irigykedtem is erre mert azé a fotod nagyon teccet olyan kedves okkos szekszis vot legyszi légyszi légyszi olvas továb sokszo gondoltam rád és haragutam magamra hogy gyáva vagyok keresni téged,adig mig cilamila szimpatikos rovatába meg nem látam irasaid elöször csodákoztam késöb fejem csováltam majd kicsit mérges letem majd haragudás következet be, majd öröm fogot el, hogy nem jeleztem soha rad-hogy miert?-ezt egy késöbi levelemben irom meg picegó 2013
unib0y#4692013-09-13 17:59:17
mert marhák :( némelyik egyáltalán nem az, na olyankor nem értem a többi mért nem tudna olyan lenni...
pandora#4682013-09-13 06:08:03
Válasz a(z) 466. üzenetre:

A titkolódzás kizárja a szeretetet?

Az nagyobb szeretet, ha valaki a házastársa (és esetleg gyerekei) életét múló vonzalomért, testi vágyért romba dönti csak azért, hogy elmondhassa ő aztán igazat mond? 
pandora#4672013-09-13 06:00:46
Válasz a(z) 464. üzenetre:
Szerintem csak fogalom-értelmezési különbség.

Ja...az más ha a szerelem nálad nem jelent olyan mértékű ragaszkodást, hogy nem tudod elengedni a másikat, hogy vele akarsz lenni örökre :D 

Ha ez a verzió még nem fordult meg a fejedben, akkor még lehet nem tudod mi a szerelem.
Mert a valóban szerelmes nőknek (férfiaknak is) igenis szoktak ilyen vágyaik lenni, ezt a szamárságot az életből veszem, társadalomnak, családnak hívják :)

Legvalószínűbb hogy mást értünk szerelem alatt. Ha csak szimpátiát, vonzalmat értesz szerelem alatt, akkor természetesen arra én is törekszem. De nem nevezem szerelemnek! 
Ez esetben viszont egyáltalán nem zavar ha továbblép a másik.(az persze zavar, ha bunkó módon lép tovább, mindennek megvan a másik számára elfogadható elintézési módja, de ez más lapra tartozik - talán pont ez tartozik ide a fórumba :) )
morenita#4662013-09-13 04:41:30
Válasz a(z) 463. üzenetre: Hát ha nem tudja a férjed, máris veszélybe sodortad, és máris nem szerelmi kapcsolat. Nincs benne ugyanis intimitás. Ennél jobban alá sem aknázhattad volna... Azt mondod, szereted, annyira, hogy vele akarod leélni az életedet, pedig hát... a titkolózás előtte pont kizárja a szeretetet. Vagy valami mást hívsz szeretetnek, ami nem az.
morenita#4652013-09-13 04:38:52
A(z) #465 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
morenita#4642013-09-13 04:36:31
Válasz a(z) 463. üzenetre: "Ha valakibe szerelmes vagy, szeretnél vele minél többet lenni, akár leélni vele az életed. De csak egy férfivel élheted le (jó esetben persze).
A szerelmet azért tartom veszélyesnek, mert nem élhetsz kettővel."

Ezt a szamárságot honnét veszed?:):):)
Ez miért volna így? Nekem ez a verzió még sosem fordult meg a vágyaim között.
pandora#4632013-09-13 04:33:39
Válasz a(z) 462. üzenetre:
Ha valakibe szerelmes vagy, szeretnél vele minél többet lenni, akár leélni vele az életed. De csak egy férfivel élheted le (jó esetben persze).
A szerelmet azért tartom veszélyesnek, mert nem élhetsz kettővel.

A szexuális vágyak ennél lehetnek sokkal változatosabbak is. És nem, a társamnak nem hiszem hogy oké egyik sem...de nem tudja. :)
morenita#4622013-09-13 04:20:09
Válasz a(z) 461. üzenetre: Úgy értem a veszélybe sodorást, hogy őneki az tetszik, hogy alkalmi szexkapcsolataid vannak, hogy promiszkuis vagy? Mert az én szememben ez az a tulajdonság, ami veszélybe sodorja  akapcsolatot. Én csak azt tudom elfogadni, ha valaki mélyen kötődik. Érzelmiekben nem vagyok monogám, és a fiúk közül is a méylen érző, mélyen kötődő, érzelmileg nem monogám jön be.
Tehát Nálatok úgy van, hogy az a társadnak oké, hogy ilyen kapcsolataid vannak, de szerelmi kapcsolat az nem oké neki?:-o
Mert nekem pont fordítva van, és ezt a verziót nem értem...:)
pandora#4612013-09-13 04:15:07
Válasz a(z) 459. üzenetre:
Nem sodorja veszélybe, mert nem keletkezik szerelmi kapcsolat. 
Testiség van szerelem nélkül is, bár tényleg van benne bizonyos mértékű kötődés (anélkül nem lehet), de elmúlik.

A másik kérdéskör, megfordítva a dolgot, hogy akihez mélyen kötődöm, hogyan tudok testiség nélkül. Nem állítottam, hogy hozzá testiség nélkül kötődöm. :) 
Szerelemmel, szeretettel, testiséggel, "hagyományos" módon. 

Csak az nekem nem elég (jöhet a kövezés :) ). De szeretem a férjem, megbántani nem akarom, és helyettesíteni sem, ezért csak azt keresem aki megadja ami hiányzik. És ha az lelép, jön másik. Akit szeretek, az marad.
morenita#4602013-09-13 02:23:38
Válasz a(z) 458. üzenetre: Úgy értem, akivel szeretkeztél, ahhoz már mélyen kötődsz (amely az ő személyéhez köt, tehát világraszóló veszteségélmény, ha elmegy), akkor hogyhogy nem probléma, hogy lelép?
morenita#4592013-09-13 02:18:20
Válasz a(z) 458. üzenetre: Ez nem sodorja veszélybe? Ezt hogy érted?
És azt, hogy középút nincs?
Mindkettőt butaságnak tartom...:):)
Ezt a mély kötődési igényt természetesen szerelmi kapcsolatra értettem, és hogy tudsz olyanhoz mélyen kötődni szerelmileg, akivel ezt nem tudod megélni?(Hiszen a megélése a szerelemnek az a testiség.)
pandora#4582013-09-13 01:07:23
Válasz a(z) 456. üzenetre:
#Morenita: "Az ember mély kötődésre tervezett lény."

Tökéletesen egyetértek, szépen fogalmaztad meg. De ez a mély kötődés az én életemben már megvan. Épp ezért nem is keresek olyat ami ezt veszélybe sodorná. Az elvárásaim sokkal inkább testiek mint lelkiek, ha már középút nincs.
morenita#4572013-09-12 23:39:59
Cilamila, topicnyitó kérdésedre megleltem a választ az előbb, hogy olvastam Pandorát.
Azt írta, X és Y az aktus után továbbállt.
Bizonyára vannak férfiak, akiknek a beteljesedés megtörténik azáltal, hogy egy nő elfogadja a randit személyes varázsuk által.:) És ezután lelépnek. Mit szólsz, ez lehet ez?:) Ráillik az eseteidre?
morenita#4562013-09-12 23:35:09
Válasz a(z) 452. üzenetre: Értem agyilag, illetve tudtalak követni. A zárómondatot nem értem, ugyanis számomra az elképzelhető legnagyobb probléma az odébbállás. Hogy lehet, hogy Neked nem?
Az ember mély kötődésre tervezett lény.
Nagy sérülése kell legyen ahhoz, hogy ebből az alaptermészetéből kiforduljon, és az ellenkezőjére gyúrjon.
pandora#4552013-09-12 21:03:15
Válasz a(z) 454. üzenetre:
#Ricsi1: személyeskedésnek szerintem itt nincs helye. Igen, tartottam tőle hogy ismét abba a kerülendő kategóriába futok, bocs. És a hozzászólásod hangvétele alapján igazam is volt... :)
ricsi1#4542013-09-12 18:53:06
Válasz a(z) 453. üzenetre:
Kedves Pandora...

Egyszer írhatnál arról is amikor te miattad hiúsult meg egy randi, az igaz hogy írtad chatelésünk során hogy nehéz eset vagy és nehéz veled időpontot egyeztetni, de az amikor órákat chatelünk és valaki őszinte hozzád valós kép van fent róla, megadja a számát és másnapra randit beszélsz meg(éjfél és 1 között amikor már a férjed alszik) te is őszintének tűnsz és megbízhatónak, de a számodat nem adod meg csak elkéred a másikét és ígéred hogy másnap jelentkezel, amit persze ne nem tartasz be, de ezt csak te tudod miért..Azért ha meggondoltad is magad legalább itt írhattál volna a nap folyamán hogy storno a randi, de nem teszed, szerintem meg te vagy a szánalmas...!!
pandora#4532013-09-12 18:19:23
Na, másfél hónapos regisztráció után megvolt az első olyan randim, ami ide való erre a fórumra. :)
Igyekszem kiszűrni az előbbi hozzászólásban említett álmodozó puncikatalógusbajnok egyedeket, - eddig 7 randin teljes sikerrel -, de most ráfutottam egyre.

Szerintem a mai randim pályázhatna az Eropolisz legszánalmasabb randija (vagy legszánalmasabb pasija) címre. :D

Minden személyeskedés nélkül, csak a kronológikus story:

1. Levél érkezik tőle, végigolvasta a reglapom (ami nem semmi teljesítmény), hű milyen bunkók a pasik, szegény Pandora, majd én megmutatom hogy különbözöm tőlük. //Ha-ha
2. Megnézem a reglapját, paraméterek úgy ahogy jó, még némi szöveg is van, fotója nincs. //Gyanús
3. Sikamlósba hajló humoros szexi levelezés, képet nem küld, nem kér. //Még gyanúsabb
4. Telefonszám megadás, én sms, ő felhív, humoros, magabiztos, randi megbeszélve. //Éberségem elalszik
5. Randin meglátom...jujjj...keskeny váll, pocak, hörcsög arc. Mindegy, gondolom, nem baj majdcsak kitalálok valami kibúvót. De arra sor sem kerül, mert még közelébe se értem, hátrálni kezd, és hajtogatja: "Nekem nem megy" - kezét védekezőn maga elé téve, mintha én az ördög lennék a vasvillával. :D "Nem megy, ne haragudj...nem megy" - motyogja még egyszer-kétszer és szabályosan remegő térdekkel elszalad. :) 
Még nem is köszöntem, de már nincs kinek. :)

És hogy miért hiúsult meg a randi? Mert belefutottam a kikerülendő kategóriájú pasiba. Nincs tanulság, azon kívül, hogy fel kell tudni ismerni (lehetőleg randi előtt) az álmodozó puncikatalógusbajnokot. :)
pandora#4522013-09-12 18:07:34
Válasz a(z) 451. üzenetre:

Hogy miért lettek a jó és mégis egyalkalmas randik?
Bonyolult kérdés, de jogos. Előre is bocs ha hosszú leszek. :)

Szerintem ha nagyon sarkítunk (előre is elnézést a kivételektől), alapvetően 3 féle típusú pasi van itt az erón:

_1. álmodozó puncikatalógusbajnok_: átlagos kinézetű fickó (gyakran átlag alatti), aki otthon kevés szexet kap, vagy egyedülállóként semennyit sem, csak a folytonos visszautasításokat. Beregisztrált ide, azt hiszi hogy itt majd a kánaán fogja várni, fotomodellek, manökenek tárt puncikkal sorbanállnak érte, neki csak rá kell böknie a kiválasztandóra, és az már pottyan is az ölébe. Cindy Crawfordnál alább nem adja. Nincs sikeres randija, nem jó neki senki, gyakran csak távolról figyeli meg az áldozatot és elinal, néha már korábban berezel és eltűnik szó nélkül.

_2. laza keresgélő:_ a keresést komolyan gondolja, még érzelmet is képes beletenni egy akár csak szexen alapuló kapcsolatba is. Igazi jó barát, kedves, figyelmes, vidám. Hosszabb távon képzeli el a kapcsolatot, legyen az akár szeretői akár barátnői, akár titkos. Szexben viszont kissé elfáradt, hosszú odaadó kényeztetésre lehet tőle számítani, de intenzív, pörgős, neadjisten durvulós dolgokra nem képes. Külsőre átlagos, kis hibákkal, pocak, kopaszodás, ősz haj. Valóban hús-vér nőt keres, de várja a "szikrát". Ha nincs szikra, akkor is jókat lehet vele beszélgetni, nem bánt meg senkit, a randira becsülettel elmegy. Ha van szikra, nagyon kitartó rajongó partner lesz belőle.

_3. ragadozó:_ tökéletes kinézet, szép kidolgozott borotvált szolizott test, helyes, férfias arc, igazi "jó pasi", általában független. Nők tekintetében van egy paraméterlistája (életkor-magasság-súly) ami meghatározza a tartományt ahol vadászik, aki ebbe beleesik, azt levadássza, nem vacilál, nem válogat, nincsenek túlzott elvárásai, valóban hús-vér nőt, szexet akar. Az ágyban tökéletes, szexben bevállalós, megteszi amit a nő szeretne, gyengéd épp úgy tud lenni mint durva. Tökéletes szerető, sose fárad el, méretek ideálisak, igazi élmény vele a szex. Cserébe a trófea megszerzése után továbbáll. 

Az egyalkalmasok a hármas kategóriában voltak, elsősorban közülük keresgéltem. Nem problémákat keresek, hanem élményeket. :)
morenita#4512013-09-10 23:45:55
Válasz a(z) 444. üzenetre:Ööö... ha minden hajszálpontosan teljesül, amit szeretnél, akkor az miért egyalkalmas? :-o Azt gondolná az ember, hogy pont az ilyen jól stimmelő egyénnel akarnak az emberek minél több időt együtt tölteni. 
morenita#4502013-09-10 23:26:58
Válasz a(z) 445. üzenetre:De most mire érted a linkséget? Mert amiket leírtál, abban nincs.:) Ha nem hív meg: nem akar beengedni az életébe annyira. Titkolnivalója van, vagy pedig nagyon felszínes kapcsolatra tervez, esetleg azt sem akarja elárulni, hogy hol lakik.
Én is csak akkor hívok meg valakit, akinek ezt már viszonozni lehet.

(Ez egy szűrő nőként, a férfiak hajlamosak "ráköltözni" nőkre (nőktől nőkhöz költözni), pótanyának tekinteni, soha önellátóvá nem válni, igénybevenni ellátást, kiszolgálást, lakhatást, komplett háztartást akár évekig, viszonzás nékül. Így él az anyámnál is egy férfi már 15 éve. Ő használ mindenünket, de a javításba, házimunkába, újravásárlásba nem ad semmit sem tettel, sem pénzzel, sőt még csak fel sem vállalja a kapcsolatot. Így ingázik 2 nő háztartása között.
Evvel vigyázni kell.
Az egyik, amiből ez leszűrhető, hogy nem ő gondoskodik a helyszínről, ha ezt elvárod, lelép. Adni azt nem, csak kapni. Egy jel nem jel, csak úgy mondom, hogy erre figyeljetek, mert már a legelején látszik, ahogy írtad is. Lehet, hogy csak nem akar utánad mosogatni meg mosni, meg kajával készülni, vagy úgy berendezni a lakást, hogy le tudjon fektetni egy éjszakára, meg adni egy széket és egy fiókot, ahova pakolhatsz, de akkor is. Tőled se várja el akkor. akkor nincsen készen szexkapcsolatra "se", mert az is ezekkel jár. Idővel, munkával, hellyel az életében.)
morenita#4492013-09-10 23:17:07
Cilamila, azt gondoltam, nem tartozik ide a sztorim, mert ez a fórum arról szól, amikor valaki Eropolisban a kezdeti fázisban lódít, linkeskedik (nem is akar  eljönni, mégis hiteget, stb., ami mezei elme számára érthetetlen)... de pedig de, csak ez az általam tapasztalt egy mélyebb jellemhiba, ami csak hónapok, esetleg évek, mások számára évtizedek alatt derül ki... de ugyanaz a kategória. Én is keresem a választ.
ducinyuszi#4482013-09-05 19:25:32
Válasz a(z) 436. üzenetre:

Egyetértek! Kifordult világ, ahol nem a férfi kéri a randit, és nem a férfi hívja az elején a nőt. Nálam ilyen nem is fordulhat elő. 

Én úgy szoktam, ha elkéri a számom, akkor megkérem, adja meg az övét és megcsörgetem. Így rögtön kiderül:
1. hajlandó-e megadni a számát, ha nem akkor tudom, hogy esélytelen a dolog
2. valós számot adott-e meg
Még így sincs garancia, hogy fel fog hívni.

A "kedvencem", amikor a lebeszélt randi előtti utolsó pillanatban "váratlan" események történnek, voltak már hajmeresztő kifogások is, meg persze tök általánosak: váratlan munka, el kell utaznom, pont most romlott el az autóm, anyám megbetegedett, anyám meghalt, stb. És persze minden esetben elmarad a randi pótlása... Vajon miért??? :D

Nem gond, ha valaki meggondolja magát, szerintem ez belefér. De annyi tisztelet mindenkinek kijár, hogy legalább egy sms-t vagy email-t küldjön a másiknak, hogy "bocsi, meggondoltam magam". 

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-567]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2910BDSM - extrém szexualitás

#cvb100Farock

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba8770Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti320perverzek

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#secreman100Popsiimádók
Ajánlott szobák
#homo_szoba5330Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4840Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba310Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2230Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.