Akiket izgat ha egyszerre 2 farok lüktet 1 punciban!

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

zoli3939


Akiket izgat ha egyszerre 2 farok lüktet 1 punciban!
Hozzászolásokat és jelentkezzőket várok.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
manour#1292020-01-29 16:38:09
Jó neked, legalább ritkán, de hozzá jutsz.  :D 
Igazán jó lehet a befogadónak és a betolakodónak egyaránt.
biwoman#1282020-01-27 06:01:19
Nagyon fincsi dolog nagyon szeretem,csak sajna ritkán van benne részem...
fifi48#1272019-12-06 21:29:05
Válasz a(z) 126. üzenetre: hasonlóan éltük meg mi is, nagy élmény volt, sajnos elég rég volt és szokták mondani mi a legnagyobb baj ebben, válasz: ha kimaradunk belőle.
apa#1262019-12-05 09:55:08
sziasztok 
Nejemmel nagyon fiatalon ismerkedtunk meg 14.15 évesek voltunk.Mind2 egymásnak voltunk az elsök,egymás szüzeségét vettük el.Aztan össze hazasotunk ,jöttek sorba a gyerekek .
Majd 18 év ismeretslg után mind2 nek hiányztt vaalmi a sexböl.Leültunk megbeszélni összinten elmnduk egymásnak hogy sexelnék mással is.Beszélgetés végén az lett keresünk egy párt es probáljuk ki a partner cseret.
Pár hét alatt találtunk is a neten,egy randit össze hoztunk elük es elsö talin már sexeltunk velük felénken.
Ott aludtunk náluk es reggel arra ebredtem a csajok egymassal jatszadoznak.Aztan be vettek mokázni a hazi asszony hanyat fektetet es ra  ült a fakamra.Nejem meg elöre döntöte a csajt a mellemre es haturol bedugta a vibrátor a farkam mellé a punciba.1xer csak az vettem észre hogy ez mar nem a vibrátor ami jön es csuszik be a farkam mellett a punciba,hanem a hazi gazda farka.
Aztan rá neztem a nejemre es bologtott hogy minden ok.
Akkor elengedtem magam es csak elveztem ahogy szét feszitjuk a pncit a kétfarokkal,éreztem ahogy egyre keményebb vagyok,pasi farka folyamatosan ki e csuszkal a farkamon ,golyoi folyamatosan hozzam csapodtak es elkezdet luktetni a farka majd kö kemény lett aztan ahogy lövi ki a ondod .Csaj fülembe sugta élvez el te is.
Aztan tele löttem majd érezet golyoimra folyik mind3 nedve ,nejem rm ült es vonyaglot a lucskos farkamon a csaj meg két vibrátort nejem puncijaba.Mondta neki fiuk uj eröre kapnak megkapod te is a dupla peniszt ,meg is kapta .csodálatos volt ez most már 12 éve történt azota is csináltuk mássokkal is ,De az elsö volt a legjobb számunkra.
fifi48#1252019-12-01 20:53:09
Válasz a(z) 124. üzenetre: Ezzel én is így voltam, illetve nálunk is előfordult, üdvözlet a szexkedvelő társnak
kamionbi69#1242019-11-18 21:17:35
Szia. Jo is az! Parom elvezte is anno! 
zoli3939#1232019-10-13 21:04:25
Válasz a(z) 118. üzenetre: milyen jól tudod!Fantasztikus élmény egy lucskos pinába,egy farok mellé hatolni másodiknak! 
lover6358#1222019-09-22 21:58:20
Legnagyobb szexuális álmom a hármas felállásban való szendvicsezés... főleg, ha nem egy egyszeri alkalom, hanem egy rendszeresen összejáró, baráti társaságban működhetne...
kanossrac#1212019-09-22 18:10:26
Engem érdekelne:)
csacsifasz#1202019-08-23 13:36:10
az biztos hogy ez nem a kövérek sportja, legalább az egyik pasi legyen méretes , mert különben állandóan
kapcsolódási problémák merülhetnek fel...két pár esetében viszont mindig van egy asszisztensnő(baszisztenső ...sorry) aki segíthet helyreállítani a kapcsolatot...
én inkább a külön-külön testnyílásokat  szeretem, magyarul: a hagyományos szendvicset
xgy5050#1192019-06-08 05:32:08
Válasz a(z) 118. üzenetre: Szia, nagyon szépen megfogalmaztad! :) 
emanuell72#1182019-06-07 23:14:55
Szia!

Szerintem nincs olyan nő akit nem izgat.
Szerintem mindent ki kell próbálni, hogy teljesen ismerjük magunkat, a testünk rezzenéseit, igényeit, hisz ha ezekkel tisztában csak akkor érhetjük el a teljes kielégülést.
zoli3939#1172019-06-05 20:11:28
Válasz a(z) 102. üzenetre: Szívesen lennék partnered benne! Én imádnám, ha folyamatosan minden nap egyszerre többen kényeztetne!
hancurka01#1162019-04-27 16:48:58
Válasz a(z) 114. üzenetre:Nem a punci dupla :D:D:D:D
csabifiu#1152019-04-27 14:59:56
Biztosan szuper lehet, szívesen kipróbálnám! :)
maverixx#1142019-02-24 07:16:03
Volt pár alkalom amikor átélhettem. Valami csodás élmeny és érzés szerintem mindenkinek. Sem a lányak, sem nekink pasiknak nem volt szerintem még olyan orbitális orgazmusa mint egy dupla punci közben. 
zsuzska0905#1132019-02-19 21:35:23
Én nagyon vágyom rá, hogy két farok legyen a pinamba :D  :D 
fifi48#1122019-02-14 19:56:02
Válasz a(z) 104. üzenetre: nagyon igazad van és nagyra becsülöm felfogásod, civilizált hozzáállásod, sok örömteli szexet kívánok, üdvözlettel fifi48
lompos76#1112019-02-07 14:25:56
Heló. Nekem volt szerencsém nem egyszer egy csodás dologban. Csodálatos érzés,azóta is vágyom mindig mikor lesz szerencsém ismét.
gvadasz#1102019-01-12 00:25:39
Válasz a(z) 104. üzenetre:Minden fejben dől el  ;)  ;)  ;) 
nincs kép
anaa#1092019-01-11 11:13:57
szia engem érdekelne a dolog :P 
aloha#1082018-11-06 15:18:18
Válasz a(z) 94. üzenetre:szia igen belehet hatolni két fasszal minden punciba ,ha jól elö vna készitve ls a csaj is akarja.Természetesen a két pasi jo ha nem fintorog a másik farkátol mert keményen egymáson cssznak golyoig össze verödnek.nagyon jó érzés hogy keményebb vagy a másik fasznál felp9rget,,,
smicu0326#1072018-11-06 13:01:48
Válasz a(z) 102. üzenetre:Szia nagyon sexy a kèped
szosztar81#1062018-10-31 20:50:51
Válasz a(z) 104. üzenetre:
Osztom a vèlemènyed de hiàba ha nem talàlsz hölgyet.
szexeljtevelem#1052018-10-28 21:15:58
Válasz a(z) 104. üzenetre: :O :O :O
zsoffi#1042018-10-28 09:02:43
Sok mindenkit izgat, vagy már gondoltak rá, fantáziáltak róla, de megvalósítani nem könnyű dolog ám. :P
Megfelelő intelligencia és szexkultúra is kell hozzá, na és megfelelő partnerek, azt pedig nem könnyű találni. 
Ráadásul nehezen is működik ha nem elég hosszúak a farkincák... 
Azért ha minden összejön nagyon izgi mind nekünk, mind a fiúknak... :P 
feketekandur#1032018-10-23 11:36:32
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/6/USRf_6374cae/93f53e.jpg
Szeretjük és csináljuk is egy baráti házaspárral. Hatalmas élvezet mindhárom félnek.
kamilla1972#1022018-10-20 19:32:08
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_26da64b/bfa2ac.jpg
Szia. Imadom ezt a felållåst!!
kiseres#1012018-04-12 11:10:38
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/1/USRf_1065ff3/aa911e.jpg
Most pontosan erről a bejáratról lenne szó
kiseres#1002018-04-12 11:08:41
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/1/USRf_1065ff3/35fbfe.jpg
Ha valakinek van egy elmélete, hogy idősebben még hogy tudnám vissza"vinni" a szex fel (már pókhálósodik) várom a javaslatokat. Hol van olyan ismerkedési lehetőség, ahol nem veszi észre hogy szex-re irányul, és akár mér rávehető  Szőkék kivételével szívesen bátkivel megosztanám  az ő örömére és perszee a mienkre is
kiseres#992018-04-12 11:03:59
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/1/USRf_1065ff3/239437.jpg
Sziasztok !  Mint korábban -első nejem partiba vitele során ljeleztem_ második nejem hármasátnak beindítását is leírom:  valamelyik hozzászólásomnál mát jeleztem én 43 ő 28 volt amikor először megbaszattam a barátommal de hiába győzködtem, kértem keressen olyan hapit akivel megtenné...stb de hallani sem akart róla. A barátom persze alig várta (korombeli)  hogy fiatal szűk puncit kapjon ujra, így mindenben azt tette amiben megállapodtunk. Már legalább fél éve ismerték egymást, és nagyon jó pofa volt a haver. így eladta magát, de felöltözve, a többiről hallani sem akart az asszony.  Elvittem vacsorázni, és mivel kocsival voltunk, az üveg bort " beletöltöttem " az asszonyba amitől, már kissé spicces lett. " véletlenűl,  -miután el kezdtem egy kicsit izgatni, csengettek és felállított a haver egy üveg konyakkal, arra járt rég volt fent reméli nem zavar.  Én mondtam hogy nem, a nejem nem szólt semmit csak nagy szemekkel nézett rám, de jeleztem hogy "semmiről nem tudok".  Duma majd  táncolni kezdtünk, a nejem imádott és utáltam a haver abban is jó volt. Minden számnál váltottunk, addig a másik leült a fotelbe és "lesett" mert szándékosan másfelé volt fordítva (asztal felé) az ülőke. Nagyon besötétedett, az asszony felkapcsolta a villanyt de a haver  leoltotta és egy kis éjjeli lámpát gyújtott  fel de azt is ügyesen eltakarta. Eddig a tánc és a hangulat baráti volt semmi kirívó, de a konyak megtette amit a bor elkezdett, teljesek becsípett, kiment pisilni, mint késöbb elmondta kimosni ment ki mert tudta hogy most nem ússza meg !!! De tiltakozott amennyire illett. A haver volt a kezdeményező én csak mindig kontroláltam mit tett az előző táncnál. Elsőre 2 gombot a blúzon gombolt ki és amelltartó csattja is kikandikált így tudtam hogy a melleit már fogdosta. Midig úgy táncoltak, hogy a nejemet takarta felém mert a másik oldalon volt  lassan álló tánccá lassúltak. nem lustálkodtak, mert a 2.  akciós kőrnél már a melltartó az ágyn landolt és a blúz teljesen kihúzva, kigombolva azaz nyitva volt, gondolom  a nyálassága miatt amit éreztem már szopta a melleit.
Következő körben finoman benyúlt a szoknya alá és feltételezem bugyin keresztül kezdte újjazni  amit éreztem, hogy már bő nyirkosság van a bugyiján. Következő táncnál, a nejem fejét derék tájban láttam, a korábban már a kezébe adott hatalmas faszát nyomta be a szájába. Szopatta. Persze én mindig "követtem" de most a lényeg hogy hogy " tört be" Kis pihenés, de már bugyi nélkül kintlevő fasszal újjabb konyakot töltött az asszonyba és a tánc folytatódott. A konyakozás alatt a haver jópofáskodott, hogy tudja e egykézzel a farkát, egykézzel a konyakos pohatar fogn, amit szó nélkül megtett (?????)  sőt kért egy puszit amit adott de ő oda le kérte amit szintém hajlandó volt adni  ( csókolózás már az elsőtől volt köztük)  Újabb tánc de még a szoknya rajta és semmi más a haveron csak a farmer. Táncoltak (topogtak) és közben megláttam a nejem mind két talpát a dereka köré fonódni, majd határozottabban "táncoltak" ami inkább az első behatolás mozgásinak felelt meg. A végén mind a hárman meztelenül voltunk, tánc csak kicsi felemeltem a nejem, hogy  a sikos pináját (gecis?) a haver nyalja, de miért nem tudom "táncoltunk" közben Majd amikor láttam hogy a haver ujra kemény akkor a táncom végén finoman beleültettem hatalmas faszába és ott kb 10 percig csak mozdulatlanul belső erotikával baszták meg egymást. lefeküdtünk és kb még 3-5 alkalommal dugtunk szendvicsben is majd reggel felébredve az asszony mint ha semmi nem történt volna, beszélni nem lehetett a témáról búcsúztunk el a havertól. Majd 18 évig járt hetente hozzánk, volt hogy csak kettesben basztak, videóztunk sokat, kb 1 órás összeállításom maradt amit eldugtam  a többit megsemmitette az asszony. A szomszédasszonyt is sokszor bevontuk,  Már nehezebben áll fel a cerkám de ha titokban nézem a videót még mindig kiverem rá vissza emlékezve a kb 30 évvel ezelötti gyönyörű estére. Sok alkalommal dugtuk 2 fasszal a feneke tabu volt, de nem volt haver már akit még be tudtam volna szervezni. A barátom egyszer az öccsdét felhozta, és hasonlóan beindúlva reméltem hogy összejön 3 fiu 1 nő de amikor brutálisan nagy fasza előkerült a nejem szájába sem fért bele akkor mind a hármunkat sorban kiszopott és lenyelte.  Így az nem volt egy igazi mert a baszás akkor kimaradt, de ott is míg az asszony az öccsének a faszát próbálta begyömöszölni a szájába a haver segédkezett és mondta azért kötben hátulról telerakta a pináját. Én csak a száját néztem hogy hogy fér bele de a behajolt fenekénél tevékenykedő haverra nem figyeltem.Amiótóta befejeztük a baszás sorozatot, a haver elmaradt, így csak a  meleg pina miatt volt " igazi barát"  Pedig még elnézném hogy basszák mások. De ő már hallani sem akar a szexről !!!  A képen a 40 felé közeledett a nejem már
kiseres#982018-04-06 11:48:21
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/1/USRf_1065ff3/593063.jpg
Sokat ábrándoztam, hogy mennyivel jobb lenne ha nem csak én basznám az asszonyt hanem többen is. Álmomban 5-es dugtuk felváltva míg a "szabad"ember fasza a szájában,seggében illetve m
ind két kezében megmunkálás alatt volt.Volt egy munkatársam, aki valamiért felhívott magukhoz, majd rövid idő alatt  felajánlotta a nejét (mindenben benne volt az asszony) A nő kérte szopjuk egymást elött, de zavaromban semmire sem voltam képes.Nem is tudtam lerendezni mert nem keményedett be. Aztán késöbb elmentünk egy vállalati buliba nejeinkkel, a haveréknak nem tettszett így 4-esben beültünk valahová, majd felhívtak még magukhoz. Telt az idő majd pisilni kiment a nejem akit kikisérte az ő neje. Sokáig nem jöttek, majd letusolva meztelenül bejöttek a meglepetésemre, mert a nejem ilyenekről hallani sem akart. RÁDUMÁLTA!!! míjd a férje ölébe ültette, ő meg hozzám jött  a végére mind a 4-en meztelenül voltunk de engem igazán nem érintett meg a nő mert kövérebb volt mint az elképzelésem. Azért a fiú munkája és a csaj aktívitása beinditott, és ott térdeltek mindketten elöttünk a földön az egyik nyalt a másik szopott.Amikor az asszony melleit akartam izgatni elökte a kezem, majd látványosan a 3-szorosan vastagabb fasszal megbaszatta magát. Késöbb elmondta, hogy úgy beszélt a csaj hogy sikerült rábeszélnie.  Igazán 4-es nem alakult ki, de elvitte külföldre 2 napra ahol a vonaton magukra zárták a fülke ajtót és már út közben szétbaszta.  Aztán megszokott lett, hogy ha jott és még nem voltam otthon már kettesben belekezdtek, a nejemnek nagyon bejött  késleltetett baszással akár 1,5 órát is tudott baszni míg az asszonyom5-6 alkalommal elélvezett.  Késöbbiekben itt dugtunk ide oda 3 fasz 1 pinában ( az ővé hatalmas az enyém kicsi)  volt hogy én 3 x is élveztem bele mire a haver telerakta.  Aztán kimentek Rómába egy hétre és ott osztozkodtak a faszon de a végére valami az idillt megzavarta mert Bécsből az asszony telefonált hogy hamarabb jön haza.
Kb 1 évig basztuk egymást  együtt külön külön, baszattam a nejét más haverommal, illetve a haver a mégnagyobb faszú öccsét is ráterelte a nejemre 1-2 alkalommal. De volt hogy az ő neje egy általam ismeretlen csajt hívott meg 3.-nak
Elvoltunk, majd új munkahely és a téma meg mind kettönk családi idillje is megszünt elváltunk.  Pár évvel késöbb az uj nejem (képen) 28 évesen hallani sem akart másról de engem nagyon izgatott hogy ebben is legyen 2 fasz. megdumáltuk a haverra,  és elötte elvittem vacsorázni, becsípette, és "véletlenül" jött a haver már egy kis előjátékon túl voltunk. Kissé fellazult az erkölcse és a hozott konyak és a vendéglőben megivott bor hatására  lassu felváltott tánc közben a félhomályban mindenbe benne volt. De ez már egy másik része az életemnek 18 évig baszta ezt az  asszony  !! Ha érdekes akkor még azt a 1,5 órás "táncot" is leírom ahol mindent megkapott a haver amit csak akart.

blondie#972018-02-21 17:41:51
Összeszokott partnerekkel jó ezt megélni, és bizony nem árt, ha a kellő hossz méret is megvan hozzá. Jobban oda kell figyelni, hogy ne lökjék ki egymást, ami ugyebár nem áll elő, amikor külön lyukakban munkálkodnak ketten. Én nagyon szeretem mindkettőt.
pierren#962017-10-29 22:06:22
Izgató téma. Még nem volt benne részem, de kipróbálnám.
adamxxv#952017-10-27 09:35:34
Jó lenne :)
kiskedves#942017-10-22 05:24:52
Kérdés mindenkinek belehet rakni 2 kuki t a puncijaba? Vagy egyén függő? 
bettyblue#932017-10-08 19:21:38
 :D Jó is az mikor két farok van bennem egyszerre főleg ha ugyanabba a lukban vannak 
fifi48#922017-10-08 15:30:55
Remélem sokan vagyunk olyanok akiket ez plusz izgalommal tölt el. Igaz szerintem ehhez már kell egy kis "érettség" civilizált felfogás. Üdvözlettel mint szexkedvelő korosabb társ.
ninive#912017-10-03 18:23:21
A(z) #91 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
aareesz#902017-10-03 17:12:52
Válasz a(z) 89. üzenetre:
Pedig néha nem lenne rossz kettő. Dupla élvezet. :D 
aareesz#892017-10-02 17:12:11
Izgat, izgat, de sajnos csak egy farkam van. 
:D  :D  :D 
sziszus#882017-09-30 13:54:14
Engem izgatna nagyon...fotózni is és részese lenni is.
szexkalandor#872017-07-22 21:35:37
Sziasztok!
Engem izgat, szivesen kipróbálnám!
barandalinos#862016-10-10 15:39:06
Engem kicsit váratlanul ért ex-nejem játéka, de roppant izgi volt. A történet a következő: Nyaralónkban hárman a barátommal voltunk. Napoztunk meztelenül, borozgattunk és szexeltünk. Felváltva dugtuk hölgyemet, de csak addig míg bele nem szálltunk, mert akkor cseréltünk. Amikor már néhány orgazmusa után mondta, hogy már nem bírja tovább, egymás után telepakoltuk. Kis pihenésünket azzal zavarta meg, hogy jéghidegen, csuromvizesen nőm fröcskölni kezdett, majd valami birkózás félébe kezdett. Barátommal úgy fordított bennünket, hogy mindketten hanyatt feküdve, felhúzott lábbal a seggünk össze ért. A két fütyköst össze fogva addig nyalta, játszott velük, míg keménnyé varázsolta. Ekkor fölénk guggolt és puncijába helyezte. Csak néztem, ahogy a szűk punci hogy bővül és nyeli a farkunkat. Már a becsúszás is szenzációs érzés volt. Elég spiccesnek láttam, bizonyára ezért volt elég hangos, de akkorákat sikkantott, miközben fel le lovagolt rajtunk, hogy nem csodálom , hogy a szomszéd faszi is meghallotta és meglesett bennünket.
Mindhárman nagyon élveztük, sajnos nem sokszor tudtuk ezt megismételni.
Kívánom, hogy akik erre vágynak éljék meg ezt az élvezetet!
koviboy#852016-05-15 08:42:25
Szia Zoli és Mindenki!

Ahogy olvasgatom a fórumod, elég sok hölgy fantáziál róla. Tehát igen is nagyon reális és jó dolog. És akkor a saját tapasztalat. Van egy gyerekkori barátom, együtt nőttünk fel, sok buliban, partin részt vettünk /heterók vagyunk/, és van egy lány, aki az évek során hozzánk csapódott. Mindannyian éljük különálló életünket. De ,történt egyszer, hogy rájöttünk a leány mindkettőnkhöz vonzódik. Elhatároztuk, hogy meglepjük.Olyan jól sikerült, amire még mi sem számítottunk, Ő kérte a duplázást. Valami fantasztikus volt, bár elsőre a behatolással voltak gondok, de türelmesen és gyengéden kezeltük a lányt. Azóta is rendszeres, de spontán jellegűek az eféle találkozók, viszont minden esetben hatalmasat szexelünk, és a leányt elvarázsoljuk. Ehhez azonmban a nő részéről, kell a feltétlen bizalom, és vonzódás mindkét pasi iránt-nélküle halott ügy. Tapasztaltuk ezt is. Szerintem minden lány aki teheti és vágyat érez, próbálja ki! 
kiskoocos#842016-04-27 13:17:29
ez a dolog az én vágyaim közt is szerepel alkalmas is vagyok rá, sajnos, az eddigi tapasztalataim nem jók, de talán egyszer! :)
csevego#832016-04-26 20:36:09
Válasz a(z) 82. üzenetre: Kétlem, hogy egy dologról beszélünk. Sőt mi több, én ezt éppen hogy meg akarom tartani az izgató fantáziaképeim között. Mondhatjuk így is: egyáltalán nem érzek ellenállhatatlan késztetést a puncim tájékán, hogy megvalósítsam. 
kiseres#822016-04-26 17:24:30
Válasz a(z) 80. üzenetre:ne add fel az álmodat !!!!Ne a barátod és a férjed legyen a 2 bejárató, hanem a férjed és egy általad is elfogadott barátja. Kis italozás, tánc félhomály és máris összegabalyodtatok. Nekem az jött be hogy a a barátomra feküdt, ő alulról dugta be én meg föléje és a feneke alatt becsúsztattam a farkamat. Nagyon szűk puncija volt, de akár 3 is befért volna akkor ha megoldható lett volna.És ez mind úgy ment, hogy  nejem igazán nem tudott fellazulni.  Valósítsd meg álmodat, később megbánnád  üdv Miki  :pirul:   :pirul: 
kiseres#812016-04-26 17:03:41
A(z) #81 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
csevego#802016-04-13 13:38:38
A gondolat izgató, persze. A valóság? Nos: a trió mindkét hímnemű tagjával meglehetősen bizalmas viszonyom kell legyen előtte, ahhoz, hogy kellő izgalomba jöjjek egy ilyen aktushoz. Ez kapásból probléma, mert kétlem, hogy mondjuk klasszikus esetben: a férjem és a szeretőm egyszerre szeretné a farkát bennem tudni  :napersze: ...Másodszor pedig a meglehetősen szűkös a helyem egy farok számára is. Összefoglalva: marad ez izgató álom, ábránd, szexuális fantázia részemről  :vigyor: , a valóságot meghagyom annak, aki ezt kivitelezni is tudja.
ducinyuszi#792016-04-13 05:50:04
Válasz a(z) 72. üzenetre:

Kedves zoli3939! Ismételten kérlek, hogy az én blogomból kimásolt 72. hsz tartalmát végleg töröld a fórumodból. Én nem adtam engedélyt arra, hogy ezt bárki is kimásolja és máshol megjelentesse. Ezt jelentettem a moderátornak is!
napocska79#782016-04-12 19:03:05
Igen, erre vágyom. Sőt. Igazából, fantáziám 6 férfiról szól. Kettő a puncimban, egy a fenekemben, egy a számban, egy-egy a kezeimben. Mondom ezt úgy, hogy egyébként elzárkózom az anális szextől. De hát attól még fantáziálhatok róla, nem? :)
aktivzsolt7218#772016-04-10 09:38:49
Válasz a(z) 76. üzenetre:bocsika
Nèmet nyelvezetű a telóm rengeteg szól nem enged helyesen leírni de biztos hogy senki nem tud helyesen magyarúl írni ezèrt ne keressèl a kútkáván is csomót
pandora#762016-04-10 02:43:45
Válasz a(z) 75. üzenetre:

Ezt a helyesírási borzalmat hogy sikerült előadni?!  :o 

Már annyiszor elhatároztam hogy nem, nem szólok be, mert elütés, mobiltelefon, stb...de ez már - hogy idézzek az írásodból - kín.
De nem "kín gyakorolni" hanem kín olvasni. :( 
aktivzsolt7218#752016-04-06 22:09:06
Èn házas voltam 11 èvig szerettem a felesègem ez DE a vágyaim nem csak a sima szeretkezèsre èpűltek !!
Profi masszőr vagyok nagyon sok hölgyet massziroztam a hosszú èvek alat tehát volt kín gyakorolni az erogèn zónák pontos helyét ès módját hogy kèzzel ès órálisan sorozatorgazmusod idèzzek élő hölgyeknèl, viszont a exfelesègem ezt ugye nagyon èlvezte de se nem viszonozta az orált se nem ment bele a többesbe semmilyen formában ezèrt úgy döntöttem hogy elválik tőlem ennek már 5 ève azóta sokszor voltam pároknál ès mindenkivel ki lett próbálva a kèt fasz egy punciba
Ès igazak azok akik azt írták hogy nem fáj ha kellően izgalmiállapotban van a hőlgy ( Tapasztalatom ) a lég szűkebb punciba is egy órás nyalás tágitás után pláne ha lavinaorgazmusod van simán bemegy az egèsz kèzfejem fájdalom nèlkűl
Minden hölgynek csak ajánlani tudom a kèt faszt a punciába. De csak kellő előkèszitès után 
ducinyuszi#742016-04-06 18:29:30
Kedves zoli3939! Szeretnélek megkérni, hogy csakegyember 72. sz. hsz-ét töröld a fórumodból, hiszen azt egy az egyben az én blogomból másolta. Nem gondolom, hogy ide való lenne, a fórumod témájához semmi köze. Köszönöm! 
colombina#732016-04-06 17:50:43
Válasz a(z) 72. üzenetre:miért azonosítod a határozott elképzeléseket az önérzet-túltengéssel? mi ez a marhaság? ha bélszínt rendelsz, és spenótot raknak eléd, megeszed?
csakegyember#722016-04-05 10:48:32
A(z) #72 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
csakegyember#712016-04-05 10:32:42
...és még ha tudom is, hogy nem különösebben illik egy meglehetősen ömlengős és terjedelmesre sikeredett hozzászólás után, egyetlen választ sem megvárva, egyből egy újabbat írni, mégis egy valami rövid kis szösszenetet szeretnék még megengedni magamnak...

A két farok egy punciban szerintem egy igazán felemelően intim dolog és érdemtelenül "alulértékelt", sőt sokak által a perverziók közé száműzött "dolog". Ha jobban belegondolok egy amolyan "alapgondolatommal" fut össze ez, ami az, hogy alapból is több-sok nő van ezen a világon, aki "simán" megérdemelne két pasit és ugyan így több-sok pasi van akik bőven megelégednének azzal, ha egyikei lehetnének egy nő mindennapi pasijainak. Ez persze így tudom, hogy jelen időben szó szerint semennyire sem elfogadott dolog, még akármennyire is "lenne" életszerű. Aztán persze ennek ellene szól két alapvető dolog még. Az egyik, hogy egy bizonyos kor fölött a csajszik sokkal többen vannak mint a pasik. Másrészt egy bizonyos kor fölött a csajszik jelentős részében egy valami (...bocsánatot kérek azoktól akiket kimondottan sért netán az amit most írok!!!...), mondjam úgy "önérzet túltengés" alakul ki, amit ámulatba ejtően tudnak is erősíteni egymásban. A "kivételek" (...akik szerintem egy "szerény kisebbség"...) meg sajnos egyrészt kevesen vannak, másrészt "nehezen fellehetőek" részben a kisebbségi létükből fakadó óvatosságok miatt is (...pedig szerintem annál azért "jóval-sokkal" többen vannak, mint amennyi "látszik" közülük, de sajna még az ilyen, "elméletileg" teljesen szabadelvű lapokon is "hat" a "közmegítélésnek legalább valamennyire megfelelés látszatának fenntartása"...)
Egy szó, mint száz, azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy itt egymás közt megállapíthatónak gondolható a tény, miszerint két farok is elfogadható egy punciban.
(...még akármilyen nehézkesen is jutottam el eddig az "egyszerű megállapításig"... :) ...)
csakegyember#702016-04-05 10:15:05
Sziasztok!

Hogy is kezdjem? Válasz a...a 69. üzenetre...és...és a 68. a 67. a 66. és úgy a 60. üzenetig visszamenőleg mindegyikre...
Mindegyikre ezek közül, mert...mert még ha nem is ugyanazokkal a a szavakkal, sőt itt-ott nem is ugyanabban a konkrét témában, de...
(...és ugyebár tudjuk, hogy minden mondat "de" utáni a lényeges és ami annak előtte van majd' hogy nem teljesen felesleges...)
...de mégis ugyanarról a "dologról" írt mindenki. Arról, hogy idővel változhatunk (...és ha változhatunk, változunk is...) és akár annyira mindenben, hogy a vágyainkban, sőt egyes konkrét vágyainkban is, csak...csak vannak-lehetnek a változásoknak olyan "kiágazásai" amik emberenként más és más megítélés alá eshetnek már. Korábban, tudományoskodónak tűnő szóval élve, meglehetősen ingerszegény környezetben kevesebb volt szerintem a "menet közbeni lényeges változás", míg manapság? Manapság szó szerint bármire rákereshetsz és érezheted, gondolhatod, hogy téged az kimondottan érdekel, vagy izgat és...és különösebben talán irányítani se nagyon lehet, hogy miről is fogom ezt érezni-gondolni. Az érzések, érzetek és gondolatok a legtöbb esetben mennek a maguk útján és sokszor eléggé akaratlanul jutnak el "valahová", vagy "valameddig", amiben még csak az sem akadály ám nekik, hogyha már valahol az "út" elején, vagy közben bárhol, szembesülünk azzal, hogy még igazából meg-kibeszélni sem tudjuk azt ahová, amerre tartanak. És jön a nagy kérdés! Kit is kell-kellene ezért "hibáztatni": Magamat? mert nem tudok parancsolni a vágyaimnak, a gondolataimnak? A "másikat", aki egyes dolgokban szinte szó szerint semennyire sem partner, még akár csak meg-kibeszélés szintjén sem? Ki a hibás? No meg a másik kérdés! Mi a megoldás? 
És itt lép a képbe a legjobban idepasszolóan az amit Eszter írt a 66. alatt. Meg ugyan nem old, meg ugyan nem válaszol semmit, de a "dilemmát" tökéletesen írja le.
Eszemmel tudom, hogy "sovány vigasz", de...de azt látom, hogy nem egymagam vagyok a világban akik "ilyesmi kérdéseket" hurcolnak magukban a kívül állók szemében minden bizonnyal "jó és kellemes" látszatot keltő életükben, az idő telésével egyre inkább senki által sem látottan, senki által sem ismerten.  
Ahogy Eszter feltette azt a kérdést is, hogy választani kell, vágyak, vagy család. Ez persze egy "speciális kényszer helyzet" szerintem, amiben "korlátozott a döntési szabadság", hiszen ott van benne mint tényező a gyerek, aki szegény tényleg nem tehet semmiről, így sokszor ez, vagyis ő a döntő tényező, de...
(...és már megint egy "de"...)
...de akármennyire is a család mellett szól minden és azt is helyezi előtérbe a döntésünk is, akkor is, az is csak időleges megoldás, vagyis hát nem is megoldás, hanem "logikusan megmagyarázható döntés elodázás", mondjam úgy "magasabb szintű dolgok érdekében", viszont, amint kihátrál mögülünk ez a bizonyos magasabb szintű érdek, azaz felnő és önálló életet kezd élni a "gyerek" (...aki akkor már régen nem gyerek...) nemes egyszerűséggel megszűnik az "ok" amivel meg tudtunk magyarázni magunknak szinte szó szerint bármit és mindent. Mondjam úgy "kezdődik elölről minden", csak...csak már sokkal-sokkal nehezebben kezelhetően, hiszen lehet, hogy már hosszú-hosszú évek óta járnak gondolataink egyik-másik részei külön utakon, és akár annyira külön utakon, amik még esetleg csak helyenként se nagyon keresztezik a "másikéit".
És ekkor döbbenünk rá arra, hogy szinte minden mondat amivel próbáljuk megmagyarázni magunknak azt, hogy próbáljunk meg kereteink között maradni, csak-csak úgy ér véget, hogy bármi szépet-jót tudunk is felhozni a megmaradás mellett, akkor is mindig van-lesz a mondat végén egy kis "de"...ami azt jelenti, hogy "de ez, vagy az így mindig ki fog maradni az életünkből". És akkor ezzel meg magunknak kell-kellene "elszámolni" valahogy!
(...és itt jön talán a képbe az a réges-régi szólás-mondás, miszerint az ember önmagát képes a legkönnyebben becsapni és a legtovább tévedésben tartani...)
Legkönnyebben?...akkor lehet, hogy mégis csak sokan (...sokan-sokan?...) hajlamosak a könnyebbet választani?
Legtovább?...de meddig?...mindig?...vagy csak "valameddig"?...addig amíg már aztán mondjam úgy "okafogyott" nem lesz minden korábbi gondolat, vagy vágy?...addig meg kitöltjük azok helyét valami "közelfogadottságnak örvendő" pótcselekvéssel, vagy azokból akár többel is?
Szóval nem egyszerű! Sőt! Ez egy önmagán is messze túlmutató kérdés és talán még csak sejteni sem sejtjük, hogy hányan is vannak-lehetnek akiknek az életében kisebb-nagyobb kérdésként ott van, ott "lappang" ez a kérdés...
És akkor még egy szót sem írtam arról, hogyha valakiről mondjam úgy "kiderül" (...híre megy annak...), hogy valami "naturális vágyai okán" felrúgta a korábbi életét, akkor...akkor mennyien is vannak-lesznek egyből akik meg-, vagy egyenesen elítélik! (...de ez már ebbe nem fér bele... :P ...)
Ui:
A fentieket nyugodtan lehet itt létem szociológiai alapú magyarázatának is tekinteni!
:)
További szép napokat mindenkinek!

[1-60] [61-120] [121-129]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1611BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba4231Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája
Ajánlott szobák
#homo_szoba2521Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2210Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok500Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba710Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.