A reglap alján lévö menü pontok

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

A reglap alján lévö menü pontok
Ki hogy használja,hogy kéne használni,?
Beszéljünk róla!!!!!!és természetessen a régi téma is,vagyis az ötvenen tuliak és a sex
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
rebecaa#1002008-04-11 04:33:40
Válasz a(z) 98-es üzenetre:

Április van. És én örülök, hogy ez a csoport változatlanul megvan!! Hajrá Csaba és minden ötvenen túli!!  ;-) 
halfogo#992008-03-12 00:56:31
De miért???
csabi50#982008-03-11 15:11:05
Válasz a(z) 97-es üzenetre:Én már nem szánok se ide se oda semmítsem.Befejezem áprilistól meg is szüntetem.
Puszi mindenkinek Csaba
halfogo#972008-03-09 19:28:22
Fônök! Biztos ide szánta?
csabi50#962008-03-09 08:57:56
Sziasztok!!!

Mi partnereket keresünk,vagy polítikázunk????
legyünk öszinték,és csak azért mert valaki nem szimpatikus ne tiltsuk le!!! 
mindig meglehet beszélni mindent normális emberek között!!!

puszi nektek Csaba
halfogo#952008-03-08 05:43:58
Lukrecia!
Ez nagyon kedves dolog Toled, hogy tovabbadod azt a jot amit kaptal, lám érdemes valamit jol csinálni. egybol megszerettelek, kár hogy messze vagyunk. Azt hiszem ennek biztos orulni fog az emlitett ferfi, mert keves ilyen no van, aki ha egy joba csoppen, hajlando lenne massal megosztani, reklamozni a ferfit. A férfiak nevében koszonom.
Ugyanakkor ne csak jokat irjak: a reglapod elején levo korosztályos dolgokat nem kéne akkor a tapasztalatod nevében ujragondolni? Pussz.
janna#942008-03-04 10:33:23
Válasz a(z) 82-es üzenetre:
Sziasztok!
Ugy vélem ezzek a gonddal többek küzdenek, kevéske tapasztalato vagy inkább mefigyelésem arra utal, hogy itt szinte mindenki a tökéletesre
mondhatni akaratgyenge, mindenre rábólintó és elfogadó partnert keres.
Nyilvánvaló, hogy ez valahol természetes, de amikor egy idősedő nőtől elvárják a férfi jelentkezők a férfiak még annyi fáradtságot sem vesznek, hogy legalább ne szó nélkül lépjenek tovább.
Azt a megállapítást vontam le a nekem küldött levelekből, hogy a nőket beszéltetik a férfiak önmagukról, azonban önmagukról nem teszik ugyanezt!
Vajon miért?
Aki arra az elhatározásra jut, hogy itt keresgél azt gondolom lelkileg sérült és intinitásban hiányt szenvedő emberek.
Furcsa nekem, hogy miért nem bánnak emberek az embertásaikkal méltó, pontosabban illő módon, ha valaki tud erre ésszerű, elfogadható magyarázatot
kérem ossza meg velünk, okulhatunk belőle esetleg, vagy továbbállunk éséljük a mindennapi szürke életünket  :-( 
zola26#932008-02-25 12:01:45
Nem bizony.De a nők úgy hiszik, hogyha fiatal az illető akkor csak azt akarja. Ellenben az idősebbről biztosan hiszik az ellenkezőjét. És ha igaz is, és csak arra vágyok, akkor nekem miért nem? Vagy még annyit sem?
rebecaa#922008-02-24 11:22:51
Válasz a(z) 91-es üzenetre:

Igazad van, semmi. Ezért is gondolom én, hogy ez nem kortól függ  :-) 
zola26#912008-02-10 01:50:17
Mi a különbség a 20 és az 50 éves skalpvadász között? Nem ugyanazt akarja mind2?
annamariaujraitt#902008-01-23 23:12:46
Válasz a(z) 89-es üzenetre:Bizony jó lenne, azonban aki ezt teszi biztosan számíthat arra, hogy az illető magára ismer és nem marad adósa annak aki kipellengérezte, de ez végül is nem baj, mert igy kiderült, hogy rossz választás lett volna.
Kicsit rossz volt olvasni udvarias ám sértő szavait, viszont az is Őt minősíti nem engem, és biztos túl fogom élni...
katmami#892008-01-23 23:03:21
Válasz a(z) 88-es üzenetre:nincs mit ha minden ki öszintén leirná a negativ élményeit mások nagyon sokat tanulnának belöle és ez nem csak a nökre hanem a férfiukra is vonatkozik:-))
annamariaujraitt#882008-01-21 23:53:55
Válasz a(z) 87-es üzenetre: Szia Kedves Katmami!
Köszönöm szépen a véleményed, fontos dolgokról irtál ami sok értelelemben összecseng elképzelé-
seimmel. 
Eddig sem kapkodtam, el semmit, de ezentúl még nagyobb figyelnet szentelek arra amit a kapott levelekben irnak számomra!
Szerencsémre általában jók a megérzéseim, reményem szerint itt sem vallok kudarcot, és jól fogok dönteni, ha eljön az ideje....
katmami#872008-01-21 23:17:04
Válasz a(z) 82-es üzenetre:Szio 
megértelek én is hasonloan gondolkoztam 20évig voltam hüséges feleség egy nagyon rossz házaságba ahol nem olt jo a sex sem //mint utobb rájöttem//most 40évesen tudtam meg mit hagytan ki.a fiatalabbakban én se bizok söt kevés gondolja komolyan inkább skalp gyüjtöknek tartom /tisztelet a kiv./de a saját korosztály az szupi:-))és ha van egy kis ember ismereted ki is udod szürni pár beszélgetésböl ki az aki komolyan akar veled lenni.szerintem ne add fel jo ha van sex az életedbe:-))gyávaságbol ne dobd el:-)hallgass a belsö hangra.
annamariaujraitt#862008-01-20 11:28:38
Válasz a(z) 85-es üzenetre:

Szia kedves Moira!
Köszönöm kedves megértő soraidat, az akaraterőmmel soha nem volt gondom mint a példa is mutatja!
Az általad ajánlott szelektáló módszert követtem eddig is, a véleményed mererősített abban, hogy helyesen cselekszem, köszönöm az "igazolást"!
Egyébként a kudarcok erősebbé tesznek, csak időnként sokalok be egy-egy durva hangvételű levélnél, de ezt le fogom küzdeni már dolgozom rajta!
Nem volt zavaros amit irtál inkább megerősített abban, hogy az önbecsülésem , akaraterőm fontosabb mint valaha volt  :-) 
moira#852008-01-20 10:12:37
Válasz a(z) 82-es üzenetre:
Szia Annamari!
Ne add fel, soha ne tedd azt amit nem szeretnél, , de ne is bújj el az  ismerkedés előtt, te őszintén elmondod a jelentkezőidnek, hogy mire számíthatnak, szelektálj és hidd el megéri.Az élet szép, ha azzá tesszük, és mi irányítjuk a sorsunkat. Gratula az eddig elért eredményeidhez és jobbulást valamint kitartást.Bocs, ha kicsit zavaros voltam, de most ébredezem.  :-) 
annamariaujraitt#842008-01-20 00:26:11
Válasz a(z) 83-es üzenetre:

Kedves Rebecaa!
Köszönöm biztató szavaidat!
rebecaa#832008-01-19 19:01:10
Válasz a(z) 82-es üzenetre:

Drága Annamari!

Soha na add fel!!!
annamariaujraitt#822008-01-19 04:02:47
Sziasztok!
Böngészgettem az eddigi hozzászólásokat, vélemé-
nyeket, érdekesek azonban az én gondomra érvényes
véleményt megoldási javaslattal nem találkoztam!
Több mint 30 éve vagyok férjnél, egészségesnek születtem, pár éve egy betegség okán kerekesszék-
be kényszerültem mert a féloldalam lebénult!
Nagy erőfeszítés és iszonyúan sok munka árán egy éve felálltam a kerekesszékből, márlábon járok, de bicegek és botot használok. Erre az eredményre
négy év után jutottam, a karom ezzel ellentétben 
nem javul az elvárható mértékben!

Míg beteg voltam apárom kiszeretett belölem, de csak mint nőből, minden másban rendezett az életünk az intimitást kivéve!:(

Itt már harmadszor regisztráltam, biztos bennem van a hiba, telve vagyok félelemmel és semmiképp
nem szeretném elveszíteni az önbecsülésem. Nem vagyok prűd, de félek egy sokkal fiatalabb part-
nerrel kezdeni nem kifejezetten a kora miatt, in-
kább az eltérő gondolkodásmódunk,élettapasztala-
tunk miatt.
Persze az a motívum is felmerült bennem, hogy esetleg gyermekei lehetnek csak eltagadja. Korábban olyan eset is előfordult, hogy anyagi 
ellenszolgáltatást vártak volna.

Tanácstalan vagyok, telve vággyal a sok-sok aján-
lat közül nem igazán tudom miként döntsek!
A teljes igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az 
extrém durva dolgok nálam szóba sem jöhetnek.
Érzelem és erős empátia nélkül képtelen vagyok 
szeretkezni, meg mindenáron nem is akarok!

Nagyon reménytelennek tartjátok az esetem? Csak
őszíntén, ne kiméljetek.
Köszönöm, ha reagáltok irományomra  :-) 
lukrecia#812008-01-16 00:50:29
Sziasztok!
Úgy érzem muszály hozzászólnom a témához!
Valahogy elitélendőnek és nevetségesnek tartottam ha egy idős FÉRFI akart Velem kapcsolatot létesíteni,mindig azt mondtam:Nekem nincs apakomplexusom.Ehhez képest tavaly megismerkedtem itt egy 52 éves FÉRFIVEL-így,csupa nagybetüvel-és adtam egy esélyt Neki,és persze magamnak is-mit mondhatnék,34 évesen kellett megtapasztalnom milyen az ha valakinek megtalálják a G-pontját!  :-D 
Azóta is tartjuk a kapcsolatot,és mondhatom eddigi életem legjobb szeretője Ő-nevét több okból sem írhatom ide,de most is itt van és hirdet-ha VKI szeretne egy Isteni szeretőt,szívesen elárulom a nickjét-szeretném ha Ő is annyi élménnyel gazdagodna amennyivel csak lehet,mert megérdemli!!!
zaran#802007-12-28 20:30:30
Válasz a(z) 79-es üzenetre:
Igyekszem is.
De sajnos ezen negatív tapasztalatok okán nem tudok kapcsolatot létesíteni nálam idősebb nőkkel, és ez valahol azért bosszantja az embert.
tuzespnci#792007-12-28 20:26:08
Válasz a(z) 78-es üzenetre:
Mások miatt nem kell szégyenkezned.
Te légy olyan amiylen vagy   :-) 

üdv: Tüzes
zaran#782007-12-28 20:09:57
Válasz a(z) 77-es üzenetre:
Nem tűnt bántószándékúnak, még ha úgy is érezted:)
Igen, sajnos tudom, milyen a nagytöbbség.
Szégyelnivalóak. Én legalábbis ezen okok miatt szégyenlem a koromat.
tuzespnci#772007-12-28 16:41:50
Válasz a(z) 76-es üzenetre:
Szia Zaran!

Korodat meghazudtoló az írásod, és igen biztosan van még sok hozzád hasonló fiatal fiú is.
De a nagytöbbség mégsem ilyen és nem is lehet nekik felróni, hisz még hevesek, fiatalok, tapasztalatlanok.
Nemhiszem, hogy elítélném őket és azokat sem akik az 50 es korosztályból fiatalokkal jönnek össze. Nyilván megvan ennek is a maga szépsége. Nem volt bántó szándék abban amit írtam, bocs ha úgytűnt.
zaran#762007-12-28 14:02:03
Válasz a(z) 73-es üzenetre:
Erre én csupán csak annyit mondanék, hogy ne a borító után ítéld a könyvet.
Igen, sajnos nagyon sok ilyen srác van, de eddigi partnereim véleményezéséből ítéle nem mind ilyen.
Példának okán engem sem artanak ilyennek.
ajnálom, hogy ilyen rossz tapasztallataid vannak, de ettől még nem kéne mindenkit elítélni.
vagyaink#752007-11-10 15:23:54
Furcsának tartom, hogy korosztály problémát csináltok a szexualitásból, holott mindannyian voltatok huszon- harmicasok. Úgy gondolom minden kornak megvan a maga szépsége, buktatója és mindig az adott lehetőségekből kell a legjobbat, legszebbet kihoznunk. Értem ezt a huszonévesek lendületére, a harmincasok tapasztalatára, a negyvenesek módjára és így tovább. Viszonylag fiatal korom ellenére vallom azt, hogy a szexualitás, szeretet adás kortalan (pár esettől eltekintve). 25 évesen volt alkalmam korosztályomból és tőlem 27 évvel idősebb úrral kapcsolatba kerülni. Mind a két esetben gyönyörű tapasztalattal és élménnyel lettem gazdagabb, mert mind a két eset a maga nemében szép volt.
Épp ezért van bennem számtalan kérdés olvasgatva benneteket. S mielőtt bárki félre érteni nem bántani szeretnék csupán megérteni.
orgona#742007-10-28 11:34:53
Válasz a(z) 73-es üzenetre:
Igazat adok neked. Nekem is az a tapasztalatom, hogy bizonyos kornak el kell telni ahhoz (akár férfi akár nő) hogy valaki az agyát is használja szex közben. A fiatalokat még a farkuk vezérli, minél többször elmenni az a lényeg. Az idősebb már nem arra hajt. Tapasztalatból tudom micsoda különbség van a kettő között. A levelükben, meg a lapjukon is azt írják, szeretnek egy bizonyos helyen elidőzni,kényeztetni, sajnos nekem nem ez a tapasztalatom. Egy-két percig csinálják és annyi. Biztosan egyéne válogatja de én nagyon szeretem ha sokáig kényeztetnek ott, egészen az orgazmusig.
És a MÉG valóban azt jelenti, hogy ott és úgy tovább és tovább.
tuzespnci#732007-10-24 21:31:05
Az az igazság fiúk, hogy nekem sincsenek jó tapasztalataim a fiatal fiúkkal.
Egyszer hallottam egy nagyon találó mondást, azthiszem el kell telni bizonyos számú évnek, hogy a férfiak meg is értsék a mondás lényegét.
ime a mondat:
Ha egy nő azt mondja MÉÉG az nem gyorsabban és erősebbent jelenti, hanem ugyanúgy ugyanabból csak sokkal tovább.
Persze biztos akad aki már fiatalon is tudja ezt, de a többség még a farkávak szeretkezik, leginkább 35 fölött kezdi el használni az agyát is közben.
astorre19#722007-10-17 19:54:57
Sziasztok!
Már itt vagyok egy ideje,és néha olvasgatom is a fórumot,de ez az első alkalom hogy hozzá is szólok a témához.
Szóval én is odavagyok az idősebb Hölgyekért,de sajnos az a tapasztalatom,hogy nagyon nehéz olyat találni aki a fiatalabbakat szereti.Vagy csak nem merik vállalni?Nem tudom.Eddig egy Hölgy volt innen akivel odáig jutottak a dolgok hogy találkozzunk is,és hát az valami csodálatos volt!
Sajnos a távolság miatt nehezen tudtuk megoldani hogy találkozzunk,így vége is lett hamar  a kapcsolatunknak.Azóta is érett Hölgyre vágyom.Sokkal odadóbbak,jobban törődnek a partnerükkel,és a belső tulajdonságaik is sokkal értékesebbek a korombeli lányokénál.
Remélem előbb-utóbb teljesülni fog a vágyam.
gabo27#712007-10-15 18:46:10
Sziasztok!
Látom már egy ideje nem írt senki, de azért megosztom az én gondolataimat a témával kapcsolatban.
Én 29 éves vagyok,és kedvelem az érett hölgyeket.Többször olvastam, hogy egy 40-50-es hölgy fél egy fiatal fiúval való kapcsolattól.Persze megértem őket, hiszen inkább a negatív tapasztalatok dominálhatnak. A mai fiúk (még ha furcsán is hangzik a számból) többsége valószínűleg inkább skalpvadász. Megpróbál felcsípni egy dekoratív (naív) érett hölgyet, hamar ágyba viszi és The End. Viszont este már mondhatja a haveroknak, hogy "nekem megvolt". Ezen felbuzdulva beindulnak a haverok és asszem nem kell folytatnom. Perzse vannak "értelmesebbek" is. Nekem kb egy éve van egy "szeretői" kapcsolatom egy 52 éves hölggyel. Nem volt egyszerű meggyőznöm, de miután találkoztunk, ment (megy) a dolog.Tolerálja, hogy van párom, de otthon nem az igazi a szex. Szinte minden szexuális vágyunkat meg tudjuk beszélni, és ez kiválóan működik.
Szóval, én úgy látom, nem kell félni a fiatalabbaktól, de mindenképp óvatosnak kell lenni. De az első jó élmény valószínűleg bizonyítani fogja, hogy a szex és a különböző korosztályok nem kizáró okai egymásnak.
cikkcakk#702007-09-25 09:31:41
Válasz a(z) 66-es üzenetre:
Remélem az elmúlt hetek alatt túllettél azon a fiatalemberen.Ha olyan kellemes volt, gondolj vissza rá mint egy bombasztikus futó kalandra.S könyveld el sikerélményként, mert még kellettél egy fiatal srácnak :-)Sokan keresnek itt állandó partnert és néha sikerül is. Ezért újra és újra nekiugrunk.De ameddig végérvényesen nem adjuk fel, addig valóban fiatalnak érezhetjük magunkat.Fel ne add! Én hiszem, hogy mindenkire vár valaki.
ametisz01#692007-09-01 08:54:44
Válasz a(z) 68-es üzenetre:Szia medicini ! Nem tanács volt ez, mindössze túlélési technika...hiszen mindannyian, akik a neten kószálunk hiányt szenvedünk valamiben, ami érzelem, értelem és akár a sex is lehet.... a stílusodból ítélve egy nagyon karakán nő vagy, azaz a legveszélyeztetettebb fajta.........ez a típus ugyanis, akitől félnek a férfiak, hiszen , nyitott s kimond... s nincs önértékelési zavara... 
Hát medicini....vagyunk így egy páran........:-)))
medicini19#682007-09-01 06:13:40
Válasz a(z) 67-es üzenetre:
Szia amatisz01! Köszönöm a tanácsot.Rólam nem igezán lehet mondani hogy görcsölök valakiért,vagy valamiért.Az a fajta személyiség vagyok, mint az az autó stoppos aki megy az ut szélén, stopolni akar,de a karját nem teszi fel.Ha megáll valaki akkor jó, ha nem akkor gyalogol tovább.A társ kereséssel is igy voltam addig amig nem lett netem.Kb két éve keresem a kapcsolatot a neten,mivel nem érek rá szórakozó helyre járni és nem is tudom hová kellene mennem.
Na se baj ,majd csak lesz valahogy,hisz eddig is volt .
ametisz01#672007-08-31 20:56:37
Válasz a(z) 66-es üzenetre: szia, a javaslatom, hogy ne pánikolj,,,, ez a fiú nem a te társad szeretőd, barátod valószínű, de lesz más, aki jobb is lesz... nyugalom és ne akard görcsösen, mert akkor taszítod a veled kapcsolatot teremtő partnert... légy laza, aranyos és tüneményes... ennyi pontosan elegendő a sikerhez...
medicini19#662007-08-31 08:43:37
Sziasztok!Szeretném veletek megosztani az élményem egy nálam jóval fiatalabb partnerrel való kapcsolatomról. Nem igazán lehet kapcsolatnaknevezni mert csak egyszer találkoztunk.Ez a találkozás remekül sikerült,mind ketten nagyon jól éreztük magunkat.Ugy gondoltam lesz folytatás de sajnos azóta csak kifogások,és igéretek  érkeznek tőle.Magamról csak annyit, hogy az a tipus  vagyok hogy ha igéretet kapok akkor várok az illetőre sokáig.Nem szeretem a kapcsolatomat cserélgetni naponta,de hetente sem.Most  mit gondoljak ?Azt hallom minden hol, hogy nem baj ha fiatalabb a partner!Hát most mondjátok meg mit tegyek! Eléggé bent vagyok a korban, a korosztályom a magasságom miatt nem akar velem találkozni,nem jelenkezik senki sem aki be mer vállalni olyannak amilyen vagyok.Nagyon szeretnék egy állandó partnert,barátot,szeretőt,társat!Nekem mindegy hogy minek nevezzük csak legyen valaki!
Kérlek bennetek,adjatok tanácsot mit tegyek mert már lassan az elkeseredés határán állok.Azok nem érdekelnek akik kamerán keresztül akarnak sexelni! Mi abban a jó?Nem tudom!Tudtok nekem legalább tippet adni,hogy mit csináljak?
iko54#652007-08-28 10:05:23
Válasz a(z) 64-es üzenetre:Köszi Csabi!Természetesen nagyon szívesen beszélgetnék veled,a témáidból arra következtetek,hogy egyfelé jár az agyunk!
csabi50#642007-08-28 06:54:28
Válasz a(z) 62-es üzenetre:
Sok szeretettel köszöntelek a csoportban,és kivánom érezd jól Magad köztünk.
Puszi Csaba
iko54#632007-08-25 13:40:24
Válasz a(z) 49-es üzenetre:Maximálisan egyetértek veled!Volt egy hosszú kapcsolatom,egy fiatalabb félrfival,de oly mértékben sérültem a szakítás után,hogy azt hittem soha nem állok talpra!Így én inkább a saját korosztályomat részesíteném előnybe!
iko54#622007-08-25 13:18:39
Sziasztok!Új vagyok a városban is meg egyébként is,úgyhogy nagyon megörültem nektek,azt hittem 53évesen itt bolyongani ciki!Remélem befogadtok!Tegnap óta,folyamatosan gyerekektől kapok leveleket,kezdtem elkeseredni!Most úgy érzem jó helyen járok!Ugye csatlakozhatok a csapathoz?
hatvanfelett#612007-08-18 18:14:41
Válasz a(z) 59-es üzenetre:
......az igaz, de valóban azt részesítem előnybe, .......kérdőjel nélkül:)))
ametisz01#602007-08-18 16:03:31
Válasz a(z) 38-es üzenetre: Milyen körlevelet írtál? Vagy nem kaptam, vagy mégis Alzheimer doktorral járok:-)
ametisz01#592007-08-18 16:01:44
Válasz a(z) 58-es üzenetre:
A kérdőjel(ek) bizonytalanságot sugallnak....:-)
hatvanfelett#582007-08-17 12:03:59
..csak a kérdőjel miatt vontam vissza  :-) 
hatvanfelett#572007-08-17 12:03:03
A(z) #57 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
ametisz01#562007-08-13 20:15:16
Egyetértek az előző hozzászólások nem egy üzenetével. Tulajdonképpen nem kor-rend van valóban. Én azonban mégis azt gondolom, hogy a legjobb a közel azonos életkor, hiszen akkor csaknem azonosak a gondolatok s a tapasztalatok, talán úgy könnyebb megérteni a másikat. Persze ez csak akkor érdekes, ha nem egyéjszakás a kaland, hiszen akkor talán nem olyan fontos, hogy  jó legyen együtt beszélgetni és hallgatni egyaránt...
Egyébként meg mindenki csnálja azt és úgy , ahogyan szeretné.... hiszen minden embernek van a boldog életről alkotott aaját képe, elképzelése, s azt feltétlenül meg kell valósítani.... merthogy úgy szép a világ...ha élünk benne valóságosan....
gordon01#552007-08-07 16:43:53
Mindenki szövegében va egy kis igazság...
nincs kép
unicum#542007-08-05 23:39:54
Hölgyeim  :-)  szex a fiatalabb korosztállyal valószínű nem lesz szoros, és állandő, de rendszeres azért lehet. ezt a saját tapasztalatomból írom. És ez már megy évek óta. És mindig szakítunkidőt egymásra, ha az a néha , csak ritkán is van  :-) 
mihaszna#532007-08-03 21:01:09
" Van, akiket megriaszt a korkülönbség és tartózkodnak a fiatalabb pártól, pedig aki szexre és gyengédségre vágyik, annak egy kis életerő jót tehet. A mai fiatal lányok sem testileg, sem érzelmileg nem tudják megadni, amire szükségem van." Írta nekem egyszer egy 24 éves fiatalember. Különben is, mit számít a kor? Aki igényes, és van tartása, az vonzó lehet sokáig. Manapság bombázó ötvenes nőket lehet látni nap mint nap. Változik a világ.  Az érettebb korosztáy inkább ad a belső értékekre és ezt igényli a fiatalabb korosztály. Az erotika különben is kortalan.
medicini19#522007-08-03 18:00:19
Sziasztok!Nem tudom  mit  mondjak, mert lehet hogy mind két félnek igaza  van.53éves 180magas vagyok.Nagyon sok érdeklődő van a levelezésemben,de sajnos elutasitóálasz adok mert szerintem fiatalok.30-45 ig.Az is lehet hogy csak bátorságom nincs bevállalni nálam jóval fiatalabb partnert.Sajnos  a korosztályomból akivel taliztam egyszer az többet nem jelenkezett.az is igaz hogy magassabb voltam mindegyiknél.Na ezek után hol található egy olyan partner aki bevállalja a következő talit?
barandalinos#512007-08-03 00:20:34
A(z) #51 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
joco#502007-08-02 14:33:12
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/24634.jpg
SEX MINDHALÁLIG és ez igy van jól mert a bölcsek szerint aszex karbantartja a szervezetet és fiatalít!
és csatlakozom ehhez az okossághoz én is igy hatvan felett!!!!! mert egy jó szex sosem rossz!!!!
cikkcakk#492007-07-25 06:44:13
Válasz a(z) 47-es üzenetre:
Mert megnézünk egy jó 20-on éves fiú popsiját még nem jelenti azt, hgy birtokba is akarnánk venni.Ez nem bevállalás kérdése. Van aki szereti a fiatal srácokat, az használja ki ha van rá lehetősége. Egészségére. De van akit taszít a gondolat hogy saját fia korosztályának egyik képviselőjével szeretkezzen. Ezt meg illik gondolatban is tiszteletben tartani. Mindenesetre egy jóval fiatalabb partner esetében fokozottan benne van az egyalkalmas tali lehetősége.Engem pl. nem mozgat meg az olyan lehetőség amiben nem tudom meglátni a jövőképet. Azzal együtt hogy nem férjet keresek. Igaz, én itt már nem szexet keresek. De maradok az oldalon, mert módom volt megismerni olyan számomra tartalmas és érdekes embereket akiket sajnálnék elveszíteni. No...és véleményem azért még maradt a szexről  :-) 
night7#482007-07-08 09:03:40
Igaz az,hogy a fiatalabb ,sokkal fiatalabb férfi szeretne egy 50-es nővel sexelni,mert a nő már érett,és szinte mindent tud.Képes irányítani,és kissé megőrjíteni a partnerét,némi extrákkal is.A baj csak ott van ,hogy utána szégyelli magát az ember lánya,és ez visszatartja 1x próbáltam ki,és nagyon édes a fiú állandóan keres,de kb. 20-as korkülönbséggel ez nem egyszerű!-A sex viszont nagyon finom ,és ha nem egyhangú,akkor hurrá.Na ehhez kell valamiféle kompromisszumos megoldás.Puszi ,mindenkinek.Nigh7 Jó a közeli korosztály nekem, illetve jó lenne.
gordon01#472007-07-06 16:21:47
Én megmondom őszintén hogy nem nagyon értem azt miért nem vállalják be az érettebb nők azt hogy ők is eljátszanak a gondolattal hogy mi lenne ha egy fiatalabb sráccal szexelnének. Sőtt szerintem nagyon sokan benne lennének csak nincs merszük a dologhoz. Márpedig nem egyszer voltam szem és fül tanuja olyannak hogy egy csapat 35-40 éves nő egy KV-zó teraszán összasúgtak amikor elhaladt melletük egy 20-on éves pasi. Szóval szerintem legalább annyira megmozgatja a fantáziájukat a fiatal pasi mint nekünk az érett nő csak ők nem mernek neki annyira hangot adni mert abnormálisnak vagy hülyességnek találják. Engem már nem egyszer ráztak le azzal hogy a fia lehetnék... És akkor mi van??? De nem a fia vagyok. Ja és hogy ide idézzek egy bölcs mondást:
-egy idő után a férfiak mind egyidősek.
baba49#462007-07-01 22:11:16
Válasz a(z) 42-es üzenetre:
Kedves bazi
tudod nincs szerencsém a te korosztályodhoz !
Lehet baj ?? De tudod azt hogy nem rosszak akorosztályod beliek!
Ezt lehet dicséretnek venni  :-) 
És van igazad ! Figyeljük a másikat is !
Az ha othon a szeretkezés kevés pótolni kell !
Egészséges ember !! Erre csak ez a válaszom !
hetvenes#452007-07-01 16:30:11
Sziasztok! 37éves vagyok és én is az érett korosztályt részesítem előnyben, mivel szerintem az 50feletti Nőkben sokkal több az erotikus töltet mint a fiatalokban. A mai fiatalok kicsit "elgépiesedtek". Náluk nem a minőség hanem a mennyiség számit. Természetesen tisztelet a kivételnek.
szexardpar#442007-06-28 18:15:11
puma: ez egyáltalán nem igaz amit irtál mert már nem is lehet 1 fiatallal intim kapcsolatba lépni mert nem áll veled szóba én tapasztaltam onnét tudom
bazi#432007-06-28 15:39:19
Válasz a(z) 41-es üzenetre:+ ajánlom figyelmedbe az arhív érett gyümölcs édesebb fórumot
bazi#422007-06-28 15:34:49
Válasz a(z) 41-es üzenetre:kedves baba49 ha a 33éves neked nem fiatal úgy nem nekem kéne erre vélaszolni.én pl.megnézem az idősebb nőket is az utcán hogy mit szeretünk bennük?jó kérdés!a válasz sokszor sőt általában odaadóbbak és figyelmesebbek mint a fiatalok.a sex otthon alma talán 10%.bizonyítás helyett inkább a tudásvágy a jó szexet meg lehet tanulni.kevés a szeretkezés?hát ez már jobban belejátszik.nekem ez a válaszom.ha bővebben akarsz erről beszélni nos megtalálsz itt.
baba49#412007-06-28 07:29:44
Tudjátok mi a baj ??
A fiatalabb korosztálytól tartózkodunk!
Velünk egykorúak valami másra vágynak !
Igy néha csak nézünk most mitkezdjünk !
A fiatalokat nem is merem kipróbálni !
Én tartózkodó vagyok velük lehet nem kéne ??
Van sok buktató de van szépség is csak kikell aknázni és keresni ez mind igaz 
De hogy  ???
És ez a nagykérdés én azthiszem!
Fiatalok csak 1 kérdés??
Ti mit is szerettek az idősebb nőkben?? Mit láttok benne ??
Velem egykorúak??
Hogy is van ez ??
Szex othon alma ?? Vagy vágytok egy újabb bizonyitásra(mint én)vagy kevés a szex szeretkezés ??
Na válaszokat adtok ?? Vagy megválaszolatlanul marad??

[1-60] [61-100]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3730BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba103130Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1010Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő

#chatsex100Gloryhole, strapon minden ami szex
Ajánlott szobák
#homo_szoba6450Meleg férfiak egymás között

#sexuality100Biszexuális és buzi/leszbikus férjek, feleségek

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5260Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok300Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3220Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.