Emlékkönyv

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Emlékkönyv
A nosztalgiázás jegyében indítunk most nektek egy emlékkönyv-fórumot, ahol mindenki leírhatja, hogyan emlékszik vissza az ősidőkre, írjatok minél több személyes sztorit, morzsoljuk a könnycseppeket együtt :-) Mindenkinek kellemes időutazást és sztorizgatást kívánunk!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
puncimaci76#112018-02-28 11:04:44
Én ha nem is vagyok itt a kezdetektől, de azt hiszem az első regisztrációm 2006-ra tehető.

Köszönhetek az oldalnak két szerelmet is :) Az egyik szerelem a mai napig tartó "ismeretség" . Ő a legjobb barátom. :)
A másik szerelemből nagyon sokat tanultam, és valami olyat mutatott meg amit azóta is keresek :)
szexen#102018-02-28 10:23:18
Nekem van jó  és borzasztó élményem innen  2010 be regisztráltam újra előtte is voltam itt  Akkor jobb volt mint most Mára sajnos nincs meg az a bizalom  mi akkor volt És az emberek is mások lettek akkor rendes barátságok jöttek létre itt Ma már mindenki bizalmatlan és a legtöbbje nem is tudja mért van itt pedig ez egy nagyon jó oldal   Szerintem az egyik hanem a leg jobb  csak ne lenne ennyi kamu hamis profil De én jól érzem magam itt és még sokan mások is ettől függetlenül  JÓ OLDAL EZ ITT   
redhotcsinipeppers#92018-02-28 10:14:05
A(z) #9 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
csizmaskandur#82018-02-28 10:02:03
Egy aranyos történet még 2003-ból, amikor a közös csetben még rendszeresen frissítgetni kellett az ablakot az új üzenetek megjelentetéséhez...  :) 
Egyik este a közösben - ha jól emlékszem akkor még csak egy szoba volt :napersze: - beléptem és kiidegeltem a nagyérdeműt!  :D 
Egész este R. D. Laing (Ronald David Laing) a híres skót pszichológus verseit gépelgettem be (imádom ezeket a verseket) a nagyérdemű nem legnagyobb örömére!  :D 
A célom a pszichés terhelés, környezetidegen elem felhasználásának hatásmérése volt.  :vigyor: 
Természetesen a hatás nem maradt el! Ki anyázott, ki sírva kiborult, hogy milyen egy hülye ez a pasi!  :vigyor: 
Végül teljesen kiürült a csetszoba úgy este 11-re.  :D 
Kivételt csak egy Hölgy képzett, akivel akkor hajnal 4-ig beszélgettünk a közösben...  :) 
Hónapokig tartó eszmecsere lett belőle... :)

Egyet sajnálok! Sohasem találkoztam vele! :(

S hogy hű maradjak önnönmagamhoz!!! :D 
(Remélem megbocsájtjátok! :D )

R.D. Laing: Tényleg szeretsz? 

nő:      Szeretsz?
férfi:   Igen szeretlek
nő:      Mindennél jobban?
férfi:   Igen mindennél jobban
nő:      Az egész világnál?
férfi:   Igen az egész világnál
nő:      Szeretsz?
férfi:   Igen szeretlek
nő:      Szeretsz itt lenni velem?
férfi:   Igen szeretek itt lenni veled
nő:      Szeretsz rám nézni?
férfi:   Igen szeretek rád nézni
nő:      Butának tartasz?
férfi:   Nem nem tartalak butának
nő:      Vonzónak tartasz?
férfi:   Igen vonzónak tartalak
nő:      Untatlak?
férfi:   Nem nem untatsz
nő:      Szereted a szemöldökömet?
férfi:   Igen szeretem a szemöldöködet
nő:      Nagyon?
férfi:   Nagyon


nő:      A kettő közül melyiket mégis jobban?
férfi:   Ha az egyiket mondom a másik féltékeny lesz
nő:      Azért csak mondd
férfi:   Egyik gyönyörűbb mint a másik
nő:      Tényleg így gondolod?
férfi:   Tényleg így
nő:      És a szemhéjam tetszik?
férfi:   Igen-igen tetszik
nő:      Ez minden?
férfi:   A szemhéjad gyönyörű
nő:      Szereted az illatomat?
férfi:   Igen szeretem az illatodat
nő:      Szereted a parfümöm illatát?
férfi:   Igen szeretem a parfümöd illatát
nő:      Gondolod jó ízlésem van?
férfi:   Gondolom jó ízlésed van
nő:      Gondolod tehetséges vagyok?
férfi:   Gondolom tehetséges vagy
nő:      Nem gondolod hogy lusta vagyok ?
férfi:   Nem gondolom hogy lusta vagy
nő:      Szeretsz hozzám érni?
férfi:   Igen szeretek hozzád érni
nő:      Szórakoztatónak tartasz?
férfi:   A szó legjobb értelmében
nő:      Szoktál nevetni rajtam?
férfi:   Nem nem szoktam nevetni rajtad
nő:      Tényleg szeretsz?
férfi:   Tényleg szeretlek
nő:      Mondd „szeretlek”
férfi:   Szeretlek
nő:      Akarsz megölelni?
férfi:   Akarlak megölelni és simogatni
         és felöklelni és adni-kapni
nő:      És minden rendben?
férfi:   Minden rendben
nő:      Meg tudsz esküdni rá hogy sose hagysz el?
férfi:   Megesküszöm rá hogy sosem hagylak el
         két kezem a szívemre és így haljak meg ha hazudnék

(csend)

*nő:      Tényleg szeretsz?*
perverzekkel#72018-02-28 09:49:57
Válasz a(z) 6. üzenetre: Igen, én is jól érzem magam itt.
esther#62018-02-28 09:48:09
Ó, azok a régi szép idők! :vigyor:  :vigyor: 
Na, azért huszonéve nem vagyok még itt, de egy jó ideje igen, nekem sem ez az első nickem, mint oly sokaknak. :) 

Lenne még csiszolni való fejlesztés terén, de ez nem az a fórum, pedig szívesen elmondanám az ötleteimet a megfelelő helyen.. ;) 

Szóval..nosztalgia. 
Azt kell mondjam-és teszem annak függvényében, hogy pontosan tudom, a felhasználók teszik mindig olyanná az adott helyet, amilyen- de felhasználók tekintetében sajnos egyre romlik a színvonal. :( 
Pár éve még, ha valakivel megbeszéltél valamit, azt biztosra vehetted, hogy úgy is lesz, és eljön, és azt szeretné, amit előtte mondott, írt, és az, akinek kiadta magát, stb..
Manapság az is kétséges, hogy valaki az, akinek mondja magát, és nem az, amit mond. :D (Erre is biztosan lehetne megoldást találni, hogy kiszűrje a "kamusokat", magukat nőnek kiadó férfiakat, párokat. )Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy pár évvel ezelőtt valóban lehetett ismerkedni, és élményeket, kalandokat megélni, mert sokkal őszintébbek, és felelősségteljesebbek voltak egymással szemben is az emberek.Fel sem merült bennem az, hogy át akarnak verni, manapság már ez az első gondolata itt többeknek is.

Rengeteg klassz élményem van ero által, és lettek jóbarátok, barátnők, társaságok is általa. 
Egy szó mint száz, jól érzem magam itt. ;) 
szokesziren#52018-02-28 05:41:22
Én csak pár szösszenetet írok!! 2005 ben egy véletlen (unokatesóm) által kerültem ide igazán nem bántam meg ..voltak jó és rossz pillanatok. De csak jót tudok mondani! Majd én kis bátor jelentkeztem "bírónak" 2006-10-15 És mai napig az vagyok amit köszönök a "lila" oldal vezetőségének! Volt egy párom aki barát és igazán jó volt a dumcsi vele :D Mert nem szerelem nem más csak barát! Nem jött össze hogy azok is maradjunk! 2006-2007-2008 ban volt egy nagyon jó társaság a hetero negyedben..ott reggelente ment a nevetés és hülyeség és egymás húzása ! De jó volt !!Sajnos sokan elmentek..kiregeltek (vagy meghaltak) :(Sok sok mindenen keresztül ment "eropolis" de tartotta a színvonalat és mindég is megmaradt a "lila" városnak !! Igen sokan megfordulnak..jönnek mennek..de ez így jó, változik az év változnak az emberek!! 2007 től igen sok "eros bulit" szerveztek és sokan is voltak egy egy alkalommal. Ismerkedős (na lehet szex is volt )Jó volt és nem volt egymásra mutogatás..csak a buli !!Sok jó és rossz volt de inkább jó mint rossz :)Én sokat megéltem itt és sok sok tapasztalatot szereztem emberi viselkedésből :)Főleg mikor xy azt kérdezi..no lesz e szex ??hát naná..este apával ágyban :D Meg találkozunk ? Persze naponta itt :D Nem bántam meg hogy itt vagyok nem bántam meg azt sem hogy lila város beesett az életembe :) Sokat fejlesztették !!És ez jó!! Bejött a cam..na akkor aztán volt sok sok minden ami azóta is :D "Lila város" további sok sok eredményes éveket kívánok neked!!Örülök hogy tagja vagyok !! 
szokesziren#42018-02-28 04:08:11
Csak gratulálni tudok a szép éveknek !! 
amerikai-pite#32018-02-28 00:30:18
nagyon meglepett, hogy 21 éves az oldal... hát, gratulálok! ja igen, örömmel olvasnám a régi történeteket
cruel#22018-02-28 00:08:23
Mondtam én, hogy sárga volt... 
szexmaster#12018-02-27 23:16:08
A(z) #1 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.

[1-60] [61-71]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3330BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba88122Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1010Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4540Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4360Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1811Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.