Ökölszex a gyakorlatban
Témavezető
Kérdések és válaszok. Akit érdekel a téma, ne habozzon írjon!
Aki érezni is akarja, ne csak írjon:)
Áttekintés
A téma indult
A témát olvashatja
Bárki
Hozzászólhat
Bárki
Hozzászólások száma
202
A témához nem szólhatsz hozzá

Hozzászóláshoz előbb be kell lépned. Ha nem vagy még tag, előbb költözz be!

Hozzászólások

1234
baba1978#90
előzmény
Válasz a(z) 86-es üzenetre:A francia salátától olyan csöpögős leszel ám :-D hmmmm de jó is az ,egy kis szezám magos pulyka vagy csirkemellel :-D Uri módjával biztosan rányalna :-D
baba1978#89
előzmény
Válasz a(z) 85-es üzenetre:Én csak úgy körítve eszem a répát , jó cafftos cupákok mellé :-D lehet mini is ,de azt se bánom ha 20 cm-es  :-D  De most jut eszembe egy kis tágításra rá kell álljak akkor , ha nem enni akarom :-D
szaffy#88
előzmény
Válasz a(z) 86-es üzenetre:
Tudsz ám élni!    :-D
Egyből francia köll neki,a magyar uborka már nem is jó!
Persze majonézzel,hogy jobban csússzon.
Ohhh igen,mééég,répát akarok,répát akarok!
blackwidow#87
Akartam inni egy sört, de eszembe jutott, hogy már dolgozom és nem szabad, no meg az ököl iszik magában.
blackwidow#86
Szaffy légyszi az én puncimba is tömj franciasalátát, nem akarok már ilyen prűd és uncsi lenni!
Vagy nem répázlak meg este! :-P
szaffy#85
előzmény
Válasz a(z) 83-es üzenetre:
Nem is tudom Baba :-D
A répából!!!! a bébit szeretem,azt is rázva,nem keverve.A kéjbarlang az ugye nem az a hely,ahol a maci a téli álmát alussza?
Jujj,de izgi!
Várjál,borzongok egyet!   :-D
szaffy#84
előzmény
Válasz a(z) 80-es üzenetre:
Kedves Doki!
Most olyat teszek,hogy a fórumról száműzött leszek!  
Mivel Vajdaságban él,eltekintenék a hozzászólásaiban ordító helyesírási hibáktól és fogalomzavartól.
De ha már lúd,akkor legyen kövér!  
Ma a piacon jártam,és borzongásom óriási volt!
Gyönyörűséges gyümölcsökkel és zöldségekkel szemeztem,és csorgattam a nyálam kéjes élvezetemben.
Most már bevallhatom:beteg vagyok,perverz,kéjenc dög.  :-(
Elképzeltem a gyönyörű terményeket,ahogy isteni saláta formájában magamévá teszem őket. Brrrrrrrrrr  
A popsim sajnos szűk,a puncim sem nevezhető nagynak és szűz sem vagyok már.    :-/
Igaz kínomban szöktek könnyek a szemembe adatlapjának olvasása közben,de megérte,mert megint tanultam valamit.
Akinek kicsi a pöcse,annak pofátlanul nagy a szája.
baba1978#83
előzmény
Válasz a(z) 82-es üzenetre:Csak nem szereted a nem lereszelt répát ? :-D Vagy most simogassuk egymás kéjbarlangját ?  :-D
szaffy#82
előzmény
Válasz a(z) 81-es üzenetre:
Én ugyan nem teszem! D
Hiszen most hangzott el a felhívás keringőre!  :-D
baba1978#81
Na akkor most hallgatunk szaffy és blacky :-D :-D
Száz szónak is egy a vége: ki nőnek van it szép nagy nunija, tág popója, aki szeret kísérletezni a fájdalom küszöbén, szereti ha feszíti beleborzong a zöldségpiacon, magába képzel minden nagyot, gyümölcsöt, zöldséget, belelülős fantáziái vannak, adni kapni szereti a kéjbarlangok símogatását?
baba1978#79
előzmény
Válasz a(z) 77-es üzenetre:Mind maszlag :-D
baba1978#78
előzmény
Válasz a(z) 76-es üzenetre:Kit izgat az a sok ember itt, hisz egy se igazi Férfi:D   Hmmmm ,ideért, mármint a csók  :-D  Mert az élet veri /ököllel/ happy :-D
blackwidow#77
Baba & Szaffy :-D
szaffy#76
előzmény
Válasz a(z) 75-es üzenetre:
Ver engem az élet,erre még te is?    :-D
Csókot meg ennyi ember előtt?   :-D
Na,nyisd az ablakod,repül!
  :-*
baba1978#75
előzmény
Válasz a(z) 74-es üzenetre:Érdekes, bennünket mindenki félre ért itt ?:) durr egy öklös szaffym :-D  Én se vagyok bi ,sőőőőőőőőőőőőt ,ajjaj, de szeretem a keményet / na nem ökőlbe/ ,de gyere adj egy csókot:D
szaffy#74
előzmény
Válasz a(z) 64-es üzenetre:
Kedves Doki!
Valamit nagyon félre tetszett érteni.Vagy tudatosan,vagy csak szimplán nem tudta értelmezni hozzászólásomat.
Legyen olyan kedves emlékeztetni rá,hogy melyik mondatomban minősítem le a szex ezen műfaját.
A box egy sport,másképp ökölvívásnak is nevezik.
Mégis,ön mire gondolt?  :-/
Ezen kívül,ha el tetszett volna olvasni az adatlapomat,kiderült volna,hogy nem vonzanak a lányok.
Még akkor sem,ha oly szépek,mint Baba,sőt szeretem a selymet is   :D,mint Moonica,és Blakwidow.
Azért köszönöm,hogy jó szívvel gondol rám,de jól esne,ha nem értené félre a mondani valómat.
A fórum gazdájától ezúton kérek elnézést,hogy kíváncsiságommal így felkavartam az eddigi állóvizet. 
A lehető legtávolabb áll tőlem,hogy bárkit is önérzetében megbántsak.
Szép estét mindenkinek.   :-)
blackwidow#73
előzmény
Válasz a(z) 72-es üzenetre:LOL ez az utolsó mondat mekkora jó! :-D
baba1978#72
előzmény
Válasz a(z) 71-es üzenetre:Sok mindent nem érthetünk ,akik nem abban a világban élnek ! A jelzések a " Mi Férfiainktól " másak :-) De hát kinek a pap ,kinek a papné:)Én sema fejemre sem a puncikámba nem engedek ettől függetlenül ;-)  :-D l egy öklözőt
blackwidow#71
előzmény
Válasz a(z) 60-es üzenetre:
Én sem értem miért akarnak tágak lenni.
Meg hogy ki élvezi azt, ha harangozik a kuki belül, akkora helye van.
moonica#70
előzmény
Válasz a(z) 69-es üzenetre:Én pedig biztos voltam ebben, már csak az életkorod miatt is-nem pejoratív értelemben természetesen!  :-) 
Egy dolgot azért had mondjak el neked, amit -szintén a korodból és tapasztalatodból kiindulva-egészen biztosan tudsz már. Mégpedig azt, hogy erőltetni semmit nem lehet egy nőnél,ami nem izgatja, az nem izgatja, akkor sem ha téged igen...ha valami nincs a fejében vágyként, akkor azt nem lehet "beletenni", belebeszélni, pláne nem kierőszakolni, mert akkor az olyan is lesz-semmilyen. Esetleg negatívumként éli meg a partnered, rosszabb esetben....szóval, a te párod, te ismered, és te szereted annyira, hogy elfogadó legyél vele szemben.
előzmény
Válasz a(z) 66-es üzenetre:Ezen már túl vagyok, túl konzervatív.
boszorka46#68
előzmény
Válasz a(z) 65-es üzenetre:Aki ismer tudja,hogy ki vagyok! :-)
baba1978#67
előzmény
Válasz a(z) 64-es üzenetre:szó sem volt fitymálásról sem lenézésről! Aki ezt szereti ,élje meg ! hajrá fiúk ,lányok :-) tágítsatok csak !
baba1978#66
előzmény
Válasz a(z) 61-es üzenetre:Mond el neki vágyaid ,mit szeretnél te , mi az ,ami mind kettőtöket boldoggá tehetné és élvezetesebbé az együttlétet! ha imád és kíván ,megért és elfogadja a vágyaid! :-)
előzmény
Válasz a(z) 29-es üzenetre: Boszikám, kicsit mutatkozz be reglapodon, szöveg, vágyak, két fénykép is felkerülhet. Koszi, szia
Na most már két nő is van aki nem szereti vagy nem tapasztalt ükülszexben, és leminősíti eme múfajt. Hát, kár. De értem közben reklámoznak, ki ki a maga erényeit, Baba szűkösdi meg szépezsdi, Szaffi meg udvarol neki, Mind a kettőtök szép és nőies, kívánom hogy bujatok bele egymásba például Baba selyemágyán. A boxolókat azért nem kellet volna, Szaffi-medikám, az megbántotta az önérzetem.Én is lezbi vagyok ha válthatok..Szűk punci dugásra kellemes, én egy szerető nővel sokkal többre vágyom.Leírtam a reglapomon..
baba1978#63
előzmény
Válasz a(z) 62-es üzenetre:Mert némelyik olyan balfasz itt ,tán nem is ezen a bolygón él :-) és tudd ,ezért sokan engem tesznek tiltóra ha megírom a valót :-D
szaffy#62
előzmény
Válasz a(z) 60-es üzenetre:
Baba kedves!
Nagyon egyre jár az agyunk.  :-D
Talán azért,mert tudjuk,hogy ahol izom van,azt bizony lehet fejleszteni,erősíteni.  ;-)
Én a postod után kifejezetten megedzettem nevetőizmaimat.
 :-*
előzmény
Válasz a(z) 57-es üzenetre:A szép farkamat sajnos nem-igen engedi máshol "garázdálkodni".A vibrit használni a punciban, és közben nyalni,nyalni, nyalni, hát ezt is ritkán engedi, pedig imádom.Az eredetit jobban szereti, meg aztán így "túl intenzív".
baba1978#60
előzmény
Válasz a(z) 58-es üzenetre: A férfiak mindig arra vágynak ne egy kosárba pakoljanak be ,szűk puncit ! felirattal járnak a pólójukon ! Akkor minek ez a tágítási öngyöm -böngyöm ? Persze tudom ,ez is egy vágy ,amit csillapítani kell és megélni ,de hogy egy ököl bennem abba a szépben :-D francokat!  S még hogy pisi orgazmus alatt vagy után ? :-) Na látszik mi vagyunk itt a Nők :-D hüvelyizommal ellátva !
szaffy#59
előzmény
Válasz a(z) 57-es üzenetre:
 :-D
szaffy#58
előzmény
Válasz a(z) 56-es üzenetre:
Ha meg nem sértem,én pedig már csakis dokinak fogom titulálni ezentúl.Csak ezt kérem,a punci vizsgálatot átengedném személyes nőgyógyászomnak.  :-P
Úgy tudom egyéntől/táplálkozástól is,életmódtól is / függ,hogy a kivesézett folyadéknak milyen az állaga és az íze./Jómagam vega vagyok.   :-D /
Nem minden spriccelés esetében jön létre az orgazmus sem.Ezen kívűl lehetetlen bepisilni,mert élvezés közben az összeránduló izmok teljesen elzárják a hólyagot.
A fórum témájához visszatérve  szerintem az sem mellékes,hogy az illetőnek mekkora  a keze,mert lássuk be,kicsi,szinte nőies kéz és péklapát nagyságú kéz között bizony van némi eltérés.
A konzekvenciát levonva személy szerint nagyon érdekesnek tartom az ökölszexet,de továbbra is meghagynám a boxolóknak.
Üdvözli
Szaffy medika  :-D :D  :-P
baba1978#57
előzmény
Válasz a(z) 52-es üzenetre:Szerintem a szép farkad ki kellett volna húznod előtte ,és úgy be a vibrit:) és farkinckáddal más helyeken izgatni a drágád ! Szebb és élvezetesebb lett volna az estétek!
előzmény
Nem volnék Doktor úr, Saffim, de megvizsgálhatnám ha kéri :-) a nedvet majd megkóstolom, és majd kiderül az állaga, hogy a Bartolini mirigy terméke e avagy mégis Cola melegen... Az orgazmuson k0vül van még fontos élmény a kézzel behatolásban, ez pedig a megtapasztalás, érzékelés, és az eggyüvé válás, test a testben, kéz az érzékszerv, vele érzünk szinte látunk. Ez már betekintés a szerelmünk testébe is. Akár kölcsönösen még jobb. Válasz a(z) 50-es üzenetre:
maccur-lak#55
Üdv!
Nekem barátnőm csinálta majdnem könyékig. Már gyakorlott vagyok, próbáltam neki punciba és majdnem meglett. Rég nem próbálkoztam nála:)
crawler#54
hali én kipróbálnám mind a két oldalt))akit érdekel irjon....lányok ))
szaffy#53
Hmmm,íme bebizonyosodott,hogy nem csak a pájinka élvezetes,ha tömény!  :-D

Ha pedig a 100% még fokozódni is tud,az meg már egyenesen a Nirvana.

Köszönöm a választ.   :-)
Sziasztok!!
Mázlisták vagytok ha éltek a lehetőséggel és űzitek a sex eme izgalmas fajtáját. Nekem sajnos nem adatik ez meg, már a harmadik ujjamat sem engedi bedugni.Egyszer a vibrit próbáltam a farkam mellé bedugni.....hát mit mondjak oda lett az este.
huncutbi20-5#51
Szaffy  véleményén osztozom!
A végeredmény a tömény orgazmus, a többi igencsak lényegtelen! :-D
Egyébként 100% hogy a pénisz érzékenység nemcsak hogy megmarad, hanem szerintünk fokozódik is, szerencsére:)
szaffy#50
előzmény
Válasz a(z) 49-es üzenetre:
Heuréka! Köszönöm Doktor Úr!  :-D
Eddig csak azt tudtam,hogy az intimtornától marad rugalmas,izmos,és szűk a punci.Ha igaz,amit mondott,az ökölszexet minden nőnek fel kellene írni receptre,és szorgalmi feladatként sem lenne utolsó. ;-)
A G-pont,pontosabban G-folt rendszeres ingerlése által kiváltott spriccelésnek egyébként semmi köze a vizeléshez,teljesen más összetétele van./Tessék csak alaposabban utána nézni. :-) /
A végeredmény összetétele amúgy meg mellékes,a hatalmas élvezet mellett ugyan kit érdekel mi is távozik olyankor belőle?
Az ökölszextöl rugalmas és tágulékony lesz a hüvely, de izmosodik is, és az izmok aktívabbak tudatosan irányíthatóak lesznek, az izmos puncival pedig jól lehet szorítani. Az izmosság a hüvely masszázsátol jön, nem utolsó sorban az erős hosszantartó zsinórban élvezésektöl is. Erős g-pont stimulációrol is szó lehet egy kis odafigyeléssel, amikor lucskos, spriccelős váladék lövelhet ki, estleg bevizeléssel. Remek :-)
szaffy#48
előzmény
Válasz a(z) 47-es üzenetre:
Ne máááá   :-D
Rosszul tettem fel a kérdést,elég lett volna az utolsó sor.
Mivel senki nem kérdezett még a fórumban,engem meg tényleg érdekel,így jött létre.  :-)
liliom#47
előzmény
Válasz a(z) 46-es üzenetre:
Ez esetben elnézést,és köszi. :-) 
Szép napot!
szaffy#46
előzmény
Válasz a(z) 45-es üzenetre:
Szia!
Köszi,bár kicsit félreértetted a kérdést.Az említett problémákat én a szüléssel hoztam összefüggésbe,nem a fistinggel.

Egyébként gratulálok az új galériádhoz.  :-)
liliom#45
előzmény
Válasz a(z) 44-es üzenetre:
Szia!
Nem okoz vizelettartási problémát,nem vezet a szexuális élet romlásához,sőt........és igen,megmarad a vaginális péniszérzékenység.
És ez tuti. :-D
szaffy#44
Sziasztok.  :-)
Élménybeszámolókkal bőven lehet találkozni a neten.Ezek szerint mindkét félnek őrjítően jó.
Engem csupán az érdekelne,hogy amikor szülés után kitágult hüvelyünket rendszeres intimtorna és a nagyitól tanult különböző módszerek segítségével sem mindig tudjuk visszaállítani az eredeti formájára,és ez nem csak vizelési,vizelettartási panaszokat okozhat,hanem még a hagyományosan vett szexuális életünk romlásához is vezethet,a gyakran végzett ökölszex után,megmarad-e a nő vaginális péniszérzékenysége?
Köszi  :-)
mukimukimuki#43
én szívesen ki próbálnám de erre felé nincs jelenkezó pedig nagyon szeretném imádnám de sajna nincs senki puszika
huncutbi20-5#42
Valóban jó lenne ha a téma nem halna el!

Van olyan akinek kérdése is van ezzel kapcsolatban?
Aki látni szeretne öklöt punciban esetleg ma este próbáljon meg a szobámban nézelődni...:)

Sziasztok addig is!
Nem szeretném ha kialudna ez a téma, kísérletezésre hajlamos hülgyeket csókoltatom.
Szted a férje tudja hogy mit tud a felesége, illetve ha tudja is vajon élvezi e ezt a kincset? Így járok én is, álltalában a 3. voltam az ökölszexes nőknél, férje volt, szeretője, de rám értek egy két alkalmat a kíváncsiság hajtotta őket. Na azért vagzok itt is meg sok felé, hátha valaki tág és fantáziadús, nőies is, még fesmismeri bennem a társát.
grogan#39
előzmény
Válasz a(z) 37-es üzenetre: Kapcsolatban él.
Szívesen meghívnék egy belevaló hölgyet vendégségbe, pár napra, lakásom van a számunkra, séta, városnézés, kaja pia és szerelmeskedés. A hét végére
előzmény
Hát, valakinek adatik a  sors, valakinek  örök kutatás. Az a másik most hol van, mit csinál, Grogan?Válasz a(z) 36-es üzenetre:
grogan#36
Nekem volt egy barátnőm, akivel rendszeresen műveltük az ökölszexet, neki a puncija volt megfelelően tágulékony, majd volt egy másik, akinek meglepő módon az anusa. Az izgalmasabb, sokkal...
szaffy#35
előzmény
Válasz a(z) 32-es üzenetre:
Megtisztelve érzem magam,köszönöm.  :-*

És egészségedre.   :-)
szaffy#34
előzmény
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Ne higgy a szemednek!  :-D
Csak huncutkodom.  :-P
cyberdevil#33
előzmény
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
szia ha esetleg valóban szeretnéd ezt akkor esetleg ismerkedhetnénk ...
előzmény
Válasz a(z) 28-es üzenetre::) Ezt lecsaptad, tetszel nekünk :-)

Háát, remélem nekem ma lesz egy ököl a puncimban :):)
előzmény
Válasz a(z) 28-es üzenetre: Rossz vagy! :-D

1234
Beköltöznél Eropolisba?
Elfelejtetted a jelszavad?
Információ
A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.