Spanking

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Spanking
Ezt a fórumot azért hoztam létre,hogy aki kedveli a fenekelést és annak külömböző válfajait,az kultúráltan elmondhassa mit gondol.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
mazochista#202006-02-24 19:37:50
Üdv mindenkinek!
Ha esetleg van itt olyan férfi, aki dominát keres az vigyázzon, mert a fekete-angyal névvel hirdető nő (szerintem egy aberált férfi) egy szélhámos.
zsukovt34#192006-02-22 23:44:29
Üdv minden fenekelés- rajongónak! A BDSM terén nálam ez a csúcs. Sokmindent próbáltam, de ez mindent felülmúl, ezért köszönet a témanyitónak.
ln111mo#182006-02-07 19:15:45
Köszönöm, hogy belekezdtetek ebbe a témába. Én nem vagyok olyan gyakorlott a fenekelés terén, mint szeretném. Ezért is örülök, ha lehetőség van olyanokkal diskurálni, akik tapasztaltak. Osszuk meg egymással gondolatainkat!
lady-jenny#172006-02-05 19:21:05
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3524.jpg
Szép napot mindenkinek! Ha valakit érdekel, elindult a weboldalam. van rajta pár spanking fotó is. reményeim szerint, hamarosan lesz néhány free spanking video is. És természetesen készülnek már a témábavágó dvd-k is. Ilyen jellegű filmekhez, modelleket illetve történeteket is várok. !link:http://lady_jenny.extra.hu/
lady-jenny#162006-02-05 19:16:50
A(z) #16 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
joco#152006-01-29 15:11:06
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/3376.jpg
Válasz a(z) 14-es üzenetre:Kösz a gyors elígazító válaszodat és most már kezdem érteni a dolog lényegét:1.lehet ez az általam említett játékosabb változat,mely egy enyhébb változat aholjól pirosra csapkodjuk azt a popsít mindkétfél kellő örömszerzése céljából és a jól elfenekelés után egy még édesebb kényeztetés!
2.és lehet ez egy szadísta perverzió is mely a fájdalom okozta kielégűlés úgy a fenekelő, mint a fenekelt számára az örömszerzés és beteljesűlés!
Nos mindenkinek a maga szintjén fel hát az örömszerzés kielégítésére!!!
rebel1#142006-01-27 20:38:44
Válasz a(z) 13-es üzenetre:Kedves Jocó!

Valóban tud jópofa is lenni:-)Bár,akiket én ismerek nem jópofizásból keresnek meg.Eképzelhetőnek tartom egy gyengédebb,játékosabb változatát.Ez is csak olyan mint minden más dolog az erotikában.Az ember csak akkor csinálja ,ha jól esik neki.Akkor pedig csinálja úgy,hogy kielégítse vele vágyait!Mindenki a mga szintjén.
joco#132006-01-27 15:00:27
Csak annyit akarok írni:Jó pofa dolog lehet ez az elfenekelős, sajnos ígazán még nem volt részem benne pedig jó pár évet megéltem.De csodálatos lehet egy gyönyörű popsít jól elfenekelni és utána kényeztetni és ha még azt a puncit is jól meglehet paskolni persze csak finoman nincs is annál szebb dolog!
rebel1#122006-01-25 00:17:20
Na!Ma már ma van,tehát úgy írom,hogy tegnap történt a dolog amikor is összedugta fejét négy elszánt ember.Én is köztük voltam.Eldöntöttük,hogy megcsináljuk.Mit is?Alakítunk egy klubot.Az előzőekben írtakkal szemben azonban változott a kép.Már szinte biztos,hogy debreceni székhellyel fog működni.Ne haragudjon meg ezért senki,én továbbra is lobbizok a pesti,vagy Pestet jobban megközelíteni tudó emberek érdekében is,ehez azonban segítségre lesz szükségem.Elképzelhetőnek tartom,hogy Pesten és Debrecenben egyszerre működjön a klub,hasonló formában.Időnkénti közös rendezvények,találkozók megoldhatóak természetesen.Amiben tegnap megegyeztünk,hogy valamikor márciusban szervezünk egy toborzó estet,egy Fetish partyt,ahol fel kívánjuk mérni,kb.hány ember van,akit valamilyen szinten érdekel a dolog.Ott nagyjából kirajzolódik majd a Hogyan tovább.Addig is várom a kérdéseket,szívesen válaszolok mindenkinek,ahogy lehetőségem engedi.A továbbiakban folyamatosan igyekszem majd beszámolni minden egyes fejleményről.Addig is mindenkinek minden jót!
rebel1#112006-01-20 16:02:29
Üdv.Nektek!

Néhány emberrel azok közül,Akik csatlakozni kívánnak leendő klubunkba,felvettem a kapcsolatot és elbeszélgettünk a dologról.Lassan kezd körvonalazódni,hogy mik az elképzelések.Viszont mindenkinek,Aki tag szeretne lenni,adni akarunk lehetőséget,hogy elmondja a véleményét.Ennek érdekében elkezdek megszervezni egy találkozót,ahová minden érdeklődőt várunk.A találkozó helye és ideje még nem tisztázott,de valószínüleg Budapesten lesz februári időpontban.Amint konkrétumokkal szolgálhatok,jelentkezem.Addig is mindenkinek minden jót!rebel1
rebel1#102006-01-13 18:15:26
Válasz a(z) 7-es üzenetre:Na látod,ez a bökkenő.Sem nem vagyunk egy magasságúak(én 181,Ő max.175)Fogalmam sem volt arról,hogy érdeklik az ilyen dolgok.Az sajnos igaz,hogy egy cégnél dolgoztunk.Remélem találkozunk egy bulin,én mindenkivel szívesen ismerkedek,aki nyitott az ilyesmire.Én is szeretnék hasonló összejöveteleket szervezni.Valahol erről szólna az általam alapított csoport is.Maradok:rebel1
szigoru-elfenekeles#92006-01-13 15:58:20
Spanking pár vagyunk (Budapest
A Hölgy SUB, az Ur TOP
Email: 
niklasharding#82006-01-13 15:34:34
Egy korúak vagytok, egy magasságúak, mindketten sovány férfiak, mindketten spanking imádók...és ugyanazon cégnél dolgoztok...nekem csak ez miatt lett gyanús a dolog...részemről is téma lezárva, remélem eljöttök majd mindketten egy org-os találkozóra,ahol én is ott leszek.Az msn-címed már nem is használod? Minek "teszed el a címünket a későbbiekre"?
niklasharding#72006-01-13 15:26:05
Egy korúak vagytok, egy magasságúak, mindketten sovány férfiak, mindketten spanking imádók...és ugyanazon cégnél dolgoztok...nekem csak ez miatt lett gyanús a dolog...részemről is téma lezárva, remélem eljöttök majd mindketten egy org-os találkozóra,ahol én is ott leszek.Az msn-címed már nem is használod? Minek "teszed el a címünket a későbbiekre"?
rebel1#62006-01-12 19:13:46
Válasz a(z) 5-es üzenetre:Örülök,hogy tetszettek:-)De 
 elmondtam már,ahol csak lehetett,hogy mi történt itt.Tényleg nem abból akarok itt kiállni,hogy egy ilyen miatt magyarázkodjak.Másért vagyok itt,ha pedig Te nem tudod ezt megérteni,akkor csak annyit kérek,hogy ne raboljuk egymás idejét és energiáját.Én mindenkivel törekszem a jóviszonyra,de senkinek nem fogok könyörögni semmiért.Ha pedig érdekelnek videok a témában,azt emberi hangon is megbeszélhetjük.Erről nagyon szívesen beszélek Veled.Minden Jót!
dominikarepublic#52006-01-10 21:26:10
elég jó spanking videókat küldött át a címedről msn-en:-))
rebel1#42006-01-09 20:40:06
Válasz a(z) 3-es üzenetre:Köszönöm a jótanácsot,Kedves Jogpalánta.Sajnos már nem áll módomban,időközben fel kellet mondania ennél a cégnél,mert más dolgok is kiderültek.Egyébként sem vagyok még bisexuális sem.Nem hiszem,hogy örömömet lelném benne.:-)
jogpalanta#32006-01-09 20:28:47
Válasz a(z) 2-es üzenetre:

Talán fenekeld el...:-))
rebel1#22006-01-03 09:04:20
Még mielőtt esetleges félreértésekre adna okot szeretnék tisztázni egy bizonyos dolgot.Az az illető,aki MAGUSA néven van itt az org-on,NEM ÉN VAGYOK.Ő a cégünk tervezője,aki távollétem alatt visszaélt néhány adatommal.Használta az e-mail címemet,az msn csatornámat,valamint a képei között is megtaláltam a saját képemet.Nem volt nehéz dolga,az összes belépési kód,jelszó a rendelkezésére állt.Ezen affér elrendezésében egyedül én vagyok illetékes.Állítása szerint,azért  tette,mert az ő levelezését a barátnője ellenőrizgetni szokta.Ezúton kérek elnézést mindazoktól,akiknek ez az egész ügy bármilyen kellemetlenséget okozott.Megértésüket köszönöm,a továbbiakban nem kívánok az üggyel foglalkozni.
rebel1#12006-01-02 21:51:27
Ezúton üdvözlök mindenkit,az általam nyitott fórum szobában.Kissé meglepődve vettem észre,hogy a bdsm negyedben szinte szó sem esik a fenekelésről.Ezért is gondoltam,hogy létrehozom ezen fórumot,ahol mindenki,akit érdekel a műfaj,elmondhatja mit gondol.Beszámolhat élményeiről,esetleg partnert találhat.Aki pedig szeretne a témávaal kapcsolatos csoportba tartozni,azt szívesen látom csapatomban.Jó szórakozást!

[1-20]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3110BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz

#cvb100Farock
Ajánlott szobák
#biszex_szoba90120Biszexuális vagy, be kell lépned!

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.

#perverzgreti100perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba810Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba500Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba5550Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4740Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012200Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2440Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.